X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Gra na czas, kombinowanie, wymyślanie cudów.. cd,, będzie jak skończymy "zabawę"

2015-07-23 21:01 czwartek ~xena :P
Skradziono nam niespełna dwuletni samochód, był ubezpieczony dosłownie od wszystkiego, od dłuższego czasu walczymy z proamą o wypłatę ubezpieczenia, której nie chcą dokonać bo wiecznie im coś nie pasuje.. chwilo nie opisze tego bo sprawa się toczy.. Powiem tylko tyle.. jeszcze trochę a pójdę do mecenasa który specjalizuje się w tym temacie, bo to co wyprawia PROAMA to jest jakiś kiepski żart a bez samochodu i możliwości posiadania samochodu jesteśmy od ponad miesiąca przez proamę.
  • 2015-08-10 14:24 poniedziałek ~xz | [+] odpowiedz
    życzę powodzenia wiekszego niżmam ja. Moja sprawa kradzieży ciągnie się prawie rok - niestety w moim przypadku zostaje założenie sprawy sądowej.. i zobaczymy co się będzie działo
  • 2015-07-24 09:40 piątek ~Kancelaria | [+] odpowiedz
    Proszę do nas napisać w temacie, na adres doplata@recompense.cba.pl lub skontaktować się telefonicznie 796-483-908. Prowadzimy sprawę do uzyskania należnego odszkodowania. Serdecznie zapraszamy do k... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.