X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI
Ocena: 2.57 (605 głosów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe HDI od kilku lat znajduje się pod skrzydłami firmy ubezpieczeniowej WARTA. W związku z tym, zmienił się system obsługi i zawierania polis, a wszystkimi sprawami związanymi z ochroną klientów. Ten sam pozostał zakres oferowanej ochrony, a marka HDI nadal jest dostępna. Głównym przedmiotem działalność jest ochrona życia i zdrowia, oraz zabezpieczenie majątkowe i komunikacyjne klientów. Czy ta zmiana wyszła firmie na lepsze?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Warta TUiR w roku 2018 wyniosła 792, co daje 9,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg. Trudno wśród nich wyłonić wyłącznie te, które dotyczyły samego HDI.
 
Wybór właściwej polisy ubezpieczeniowej powinien być podyktowany kilkoma wskaźnikami. Wśród nich znajduje się zarówno oferta produktowa, jak i opinie klientów. Warto porównać propozycję HDI z jej konkurencyjnymi odpowiednikami w innych towarzystwach.
 
Ponieważ opinie klientów to najlepsze źródło informacji, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Być może okaże się ono wyjątkowo pomocne wielu przyszłym ubezpieczonym. 

HDI -Gerling Życie TU SA

2009-05-17 20:38 niedziela ~jacek
Niestety zgadzam się, to jest najgorsza firma! Przestrzegam. Zgadzam się z przedmówcami. Produkty są najgorsze na rynku, prowizje są zabójcze. Jeszcze gorzej jest kiedy składasz wniosek o wypłatę świadczenia. Potraktowali mnie jak potencjalego naciągacza. Pomimio opinii lekarzy na mają korzyść musiałem się z nimi sądzić. W centrali nikt nie chciał ze mną rozmawiać!Zarząd jest nieosiągalny, powiem wprost olewa nawet kogoś kto zainwestował duże pieniądze.Kategorycznie mówię nie! Przeniosłem wszystkie dodam niemałe środki do konkurencji i jestem zadowolony!
  • 2015-01-28 11:41 środa ~Karola | [+] odpowiedz
    Nie da się wycofać bez strat z czegoś takiego, ale można powalczyć... tylko do tego trzeba sądu, kancelarii - mi akurat pomógł Lex z Wrocka, także mogę z czystym sumieniem polecić. Podaje nr do p. Łuk... czytaj dalej »
  • 2012-08-08 23:47 środa ~radoslaw | [+] odpowiedz
    Witam,w grudniu 2011r wysłałem wszelkie dokumenty o wypłacie świadczenia z tytułu wypadku przy pracy do HDI-GERLING do Warszawy.W styczniu tego roku dostałem zwrotkę potwierdzającą że dokumenty dotarł... czytaj dalej »
  • 2012-10-23 10:13 wtorek ~anna | [+] odpowiedz
    Niezbyt chętnie firma wypłaca należne świadczenia, ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku i tego terminu trzyma się skrupulatnie.Nie budzi to sympatii a przecież dzięki nam klientom mają zyski i pracę.
  • 2012-07-23 14:30 poniedziałek ~Darek | [+] odpowiedz
    [wymoderowano treści obraźliwe] po trzech latach płacenia (ponad 200 zł miesięcznie ) okazuje sie że na koncie mam 0 zł Powinni ich pozamykać
  • 2012-05-10 18:51 czwartek ~Gragor | [+] odpowiedz
    placilem przez 6 lat skladki teraz chce odzyskac swoje pieniadze,jak na razie to mam obiecane ze dostane w ryja i nic wiecej,jedno wielkie oszustwo!!!za nasza kase buduja wille sobie,firmy otwieraja i... czytaj dalej »
  • 2012-01-31 00:47 wtorek ~Dorota-Sopot | [+] odpowiedz
    Mam pytanie!!! Jak udało się Panu przenieść wszystkie środki? Ja właśnie złożyłam wniosek o wykupienie mojego ubezpieczenia - i otrzymałam tak śmieszną kwotę, która stanowiła zaledwie 1/6 tego co do n... czytaj dalej »
  • 2013-04-25 13:43 czwartek ~jola_40 | [+] odpowiedz
    Złodzieje, oszuści!!! Wystapilam z wnioskiem o wykup polisy MULTIASPEKT po czterech latach oplacania skladek po 600 zl miesięcznie. Przy skladaniu wniosku powiedzieli że jestem już w piatym roku polis... czytaj dalej »
  • 2013-12-30 10:40 poniedziałek ~Monika | [+] odpowiedz
    Zgadzam się, złodzieje i jeszcze raz złodzieje!!! Po czterech latach opłacania miesięcznej składki w wysokości 200 zł, złożyłam wniosek o wykupienie ponieważ stwierdziałam że dalsze wpłacanie tam pien... czytaj dalej »
  • 2014-05-07 12:02 środa ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Mogę pomóc, proszę o kontakt, tel.Play: 730 949 276, pozdrawiam Łukasz
  • 2011-11-08 18:16 wtorek ~ewa | [+] odpowiedz
    morze i firma ma renomę na rynku tylko dlaczego za bledna informacje maja cierpiec ubezpieczeni siostra zlorzyla stosowne dokumenty po śmierci taty i zmuszona jest czekać miesiąc w pzu nie ma takich ... czytaj dalej »
  • 2011-10-04 19:07 wtorek ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    oszuści po złożeniu wniosku o odszkodowanie usłyszałem że skręcona kostka to choroba i nic się nie należy powodzenia im życze i tego samego bolu
  • 2009-05-20 19:22 środa ~Beata | [+] odpowiedz
    Witam, na początku chcę powiedzieć, że jest mi przykro iż ze strony firmy spotkały Pana takie nieprzyjemności. Sama sprzedaję produkty tej firmy od kilku lat i nie spotkałam się z jakimikolwiek trudno... czytaj dalej »
  • 2010-04-11 10:01 niedziela ~dana | [+] odpowiedz
    Chciałabym dodać kilka słów od siebie.Mój mąż zmarł 9.01.2010r.Zgłosiłam odpowiednie dokumenty i w 30-tym dniu od zgłoszenia otrzymałam należne świadczenie.Lecz dostałam pismo z Warszawy,w którym poi... czytaj dalej »
  • 2014-01-27 12:08 poniedziałek ~XXXXX | [+] odpowiedz
    TRAGEDIIIIIIIIIIIIIIIIIA,ZLODZIEJE.JAK SIE DZWONI POD WSKAZANY NUMER TO PO AUTOMATYCZNEJ SEKRETARCE WLACZA SE MUZYKA,KTORA SIE ZMIENIA CO 2 MINUTY,I BRAK POLACZENIA Z JAKIM KOLWIEK KOLSUTATEM............ czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.