X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

STU ERGO HESTIA S.A.

HESTIA--FIRMA KRZAK

2009-12-04 11:34 piątek ~SYLWEK
Kobieta wjechała mi w TAXI. Ubezpieczona w HESTII. Mioesiąc czekałem na jakie kolwiek kroki odnośnie wypłaty-cały czas brakowało pisma z POLICJI. Wkor.... się i pojechałem na komendę , wziąłem potwierdzenie że takowe wyslali iiii-- pismo nagle się znalazło. Pomijam fakt iż 2 razy przesyłalem im dokumenty(licencje itd) oczywiście w siedzibie HESTII , miałem potwierdzony od nich odbiór, a papiery ginęły. Ostatnia sprawa jaka mnie już powaliła na nogi , to decyzja o odszkodowaniu iiii -- nagle im się przypomniało że nie mogą wypłacić postojowego gdyż czegoś brakuje. Pomijam fakt że przez 29 dni dzwoniłem do nich co dzień , co dzień jakaś kretynka czy kretyn weryfikował dokumenty i wszystko było OKI. GORĄCO NIE POLECAM OWEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiedzcie mi jeszcze do kogo się zwrócić żeby założyc sprawę (prawnik , jakaś firma ???)
  • 2011-11-15 20:50 wtorek ~odp | [+] odpowiedz
    Takie małe firemki kantują jak się da bo inaczej dawno by zpankrutowały
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.