X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia LIBERTY UBEZPIECZENIA
Odpowiedzi: 61
  • 2020-06-03 16:19 ¶roda ~Patryk | [+] odpowiedz
    Pomagamy w uzyskaniu odszkodowañ od zak³adów ubezpieczeñ. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezp³atna. Bez op³at wstêpnych. Zadzwoñ 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
  • 2017-12-26 10:54 wtorek ~Sylwester Ka¼mierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferujê pomoc w uzyskiwaniu jak najwy¿szych odszkodowañ z tytu³u wypadku komunikacyjnego, b³êdu medycznego, nies³usznego pozbawienia wolno¶ci, po¶lizgniêcia i upadku, ¶mierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • 2017-12-08 15:15 pi±tek ~Niezadowolona | [+] odpowiedz
    Za ka¿dym razem to samo: muzyczka i "przepraszamy wszyscy doradzccy s± zajêci. Prosimy o dalsze oczekiwanie". To trwa w nieskoñczono¶æ. Czy w ogóle jest osoba której uda³o siê do nich dodzwo... czytaj dalej »
  • 2017-10-09 22:24 poniedzia³ek ~Niezadowolony!!!!!! | [+] odpowiedz
    Dodzwoniæ siê do AXA to masakra pó³ dnia trzeba spêdziæ na telefonie, poza tym sta³y wierny klient ma DRO¯EJ ni¿ nowy. PORA¯KA, PORA¯KA, PORA¯KA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-10-09 22:23 poniedzia³ek ~Niezadowolony!!!!!! | [+] odpowiedz
    Dodzwoniæ siê do AXA to masakra pó³ dnia trzeba spêdziæ na telefonie, poza tym sta³y wierny klient ma DRO¯EJ ni¿ nowy. PORA¯KA, PORA¯KA, PORA¯KA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-06-29 11:51 czwartek ~Joanna | [+] odpowiedz
    Od kwietnia (od dnia, w którym dosz³o do zdarzenia - w celu unikniêcia kolizji z wyje¿d¿aj±c± z przyporz±dkowanej ulicy kopark±, wjecha³am na krawê¿nik co spowodowa³o pêkniêcie opony w poje¼dzie mark... czytaj dalej »
  • 2017-06-29 11:23 czwartek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Je¿eli mam czekaæ godzinê na infolinii na zg³oszenie siê konsultanta to ja siê zastanawiam czy warto dalej kontynuowaæ polisê w Liberty/Axa.
  • 2017-06-22 15:33 czwartek ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Dzisiaj trzy razy dzwoni³em i nic. Kilkana¶cie min. oczekiwania i siê nie dodzwoni³em. Teraz widzê ¿e muszê sie zaopatrzyc w kanapki i ³adowarkê do telefonu przed kolejn± prób±.
  • 2017-06-20 15:47 wtorek ~Robert | [+] odpowiedz
    Dzwoni³em 19 czerwca 2017 na infoliniê oko³o 9 rano przez 30 minut i poza muzyczk± i ¿e jestem w kolejce zero po³±czenia, to co to za infolinia ??
  • 2017-06-19 09:47 poniedzia³ek ~Lechu | [+] odpowiedz
    Niebywa³e, jeszcze nigdy nie spotka³em siê z takim traktowaniem klienta.Od wielu dni próbujê siê skontaktowaæ w celu wyrejestrowania polisy na zlikwidowany pojazd, oprócz muzyczki w telefonie i inform... czytaj dalej »
  • 2017-06-12 18:27 poniedzia³ek ~gucio | [+] odpowiedz
    TO JEST NIEMO¯LIWE. W³a¶nie minê³a godzina jak dzwoniê i zero reakcji. Sk³adka OC op³acona a papierów nie ma. Mandat mam im wys³aæ? Widzê, ¿e nie ja jeden mam taki problem, wiêc wniosek jest prosty-za... czytaj dalej »
  • 2017-05-23 12:23 wtorek ~max | [+] odpowiedz
    najgorsza firma jaka jest!!! nie da siê dodzwoniæ na infolinie, nie przysy³aj± blankietów na druga rate jak kiedy¶, ani nie przypominaj± nawet, a gdy zapomnisz to zaraz masz telefon z firmy windykacyj... czytaj dalej »
  • 2017-05-19 10:17 pi±tek ~pora¿kazwami | [+] odpowiedz
    Mam szkodê zg³oszon± z polisy sprawcy. Sprawa toczy sie juz 4 miesiac..kontakt z nimi zerowy :/ dodzwoniæ siê nie mo¿na, Pani prowadz±ca moj± sprawe tez olewa moje maile, kontakt przez ich formularz t... czytaj dalej »
  • 2017-05-12 10:03 pi±tek ~Jaca | [+] odpowiedz
    Ja ju¿ przenios³em polisê do innej firmy TRAGEDIA ZERO KONTAKTU !!!!!!
  • 2017-05-11 11:57 czwartek ~Agaaaaa | [+] odpowiedz
    Najgorsza ubezpieczalnia jaka moze byc... dzonie calymi dniami i nie moge sie dodzwonic. Do dzialu zawierania nowej polisy owszem zaraz sie dodzwonie a do dzialu aktywnych polis nie da sie dodzwonic. ... czytaj dalej »
  • 2017-05-10 17:34 ¶roda ~xxxxxxxxx | [+] odpowiedz
    Ludzie uciekajcie od tej firmy zero kontaktu 2 godziny s³uchania muzyki . Po dwóch godzinach kto¶ siê odezwie i mówi ¿e musi prze³±czyæ do innego dzia³u i od nowa . Dzisiaj straci³em 2,5 godziny i nic... czytaj dalej »
  • 2017-05-09 15:04 wtorek ~klient | [+] odpowiedz
    1,5 godziny sluchania muzyki i komunikatu ze wszyscy sa zajeci!!
  • 2017-05-05 11:16 pi±tek ~Marek | [+] odpowiedz
    Najgorsza firma z jak± siê spotka³em 2 godz na oczekiwanie potem panienka odbiera i mówi ¿e musi prze³±czyæ i roz³±cza rozmowê dziadostwo nigdy do liberty olewaj± klientow
  • DNO
    2017-05-01 23:08 poniedzia³ek ~Sasza | [+] odpowiedz
    Mia³em zawarte ubezpieczenie w LIBERTY, trzy dni przed up³ywem dostajê info. SMS z AXA, ¿e up³ywa termin i gdzie¶ w necie mam siê zapoznañ z now± ofert±. Po poszukiwaniach znalaz³em, a tam kwota wylic... czytaj dalej »
  • 2017-04-25 14:47 wtorek ~Jaro | [+] odpowiedz
    MAM TO SAMO NIE DA SIE DODZWONIC !!! NIKT NIE ODBIERA JUZ OD TYGODNIA DZWONIE CO ZA DZIADOSTWO
  • 2017-04-20 10:06 czwartek ~ktos | [+] odpowiedz
    ludzie nie kupujcie ubezpieczenia w tej firmie
  • 2017-04-15 20:16 sobota ~don badilios | [+] odpowiedz
    Wszystkie joby na nich to szczera prawda. Lec± w kulki do 1000-ca. Poszli oni na ch-j. Omijajcie ich szerokim ³ukiem.
  • 2017-04-14 14:10 pi±tek ~Wac³aw Pelczar | [+] odpowiedz
    Nie mo¿na siê dodzwoniæ. Chcê przed³u¿yæ umowê i nie mogê siê dodzwoniæ. Tak nie mo¿na traktowaæ klienta. Totalna pora¿ka.
  • 2017-04-14 11:27 pi±tek ~Goerg | [+] odpowiedz
    Od ponad dwu m-cy próbujê siê dodzwoniæ, tê zas..± melodi± znam na pamiêæ a komunikat "proszê czekaæ" doprowadza mnie do sza³u. Jak mo¿na tak lekcewa¿yæ klienta dziêki któremu siê egzystuje... czytaj dalej »
  • 2017-04-14 11:26 pi±tek ~Goerg | [+] odpowiedz
    Od ponad dwu m-cy próbujê siê dodzwoniæ, tê zas..± melodi± znam na pamiêæ a komunikat "proszê czekaæ" doprowadza mnie do sza³u. Jak mo¿na tak lekcewa¿yæ klienta dziêki któremu siê egzystuje... czytaj dalej »
  • 2017-04-13 22:15 czwartek ~Jacek | [+] odpowiedz
    Witam nie jestem jednym z tych co lubi± siedziec przed komputerem i wypisywac maile. Jednak¿e 3 dni temu zakupi³em auto i chcia³em skontaktowac siê celem przeliczenia OC i dowiedzieæ siê szczegó³ów. ... czytaj dalej »
  • 2017-04-13 13:31 czwartek ~adek | [+] odpowiedz
    1,5 godziny na s³uchawce wczoraj i dzi¶ ale tam zapier..alaja nie maja czasu odebrac polecam
  • 2017-04-13 13:31 czwartek ~adek | [+] odpowiedz
    1,5 godziny na s³uchawce wczoraj i dzi¶ ale tam zapier..alaja nie maja czasu odebrac polecam
  • 2017-04-12 15:12 ¶roda ~J. | [+] odpowiedz
    Od 24.03.2017 próbuje siê z Axa skontaktowaæ ws przed³u¿enia umowy Liberty/Axa. Wysy³anie mejli z e-konta te¿ nic nie daje. Jak Wy funkcjonujecie ?
  • 2017-04-12 08:59 ¶roda ~Ostas | [+] odpowiedz
    Dzwoniê trzeci dzieñ. Nikt nie odbiera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-04-12 08:58 ¶roda ~Ostas | [+] odpowiedz
    Dzwoniê trzeci dzieñ. Nikt nie odbiera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2017-04-11 13:17 wtorek ~Cezar | [+] odpowiedz
    Trzy dni dzwoniê po 20 min i nikt nie odbiera
  • 2017-04-11 13:14 wtorek ~Cezar | [+] odpowiedz
    Trzy dni dzwoniê po 20 min i nikt nie odbiera
  • 2017-04-07 13:29 pi±tek ~Niezadowolony | [+] odpowiedz
    Kilka razy dzwoniê na infoliniê i czekam po kilkadziesi±t minut i s³yszê tylko: "Przepraszamy wszyscy doradcy s± zajêci". Rezygnujê z tego ubezpieczyciela. To jest kpina, ¿eby ca³y dzieñ sie... czytaj dalej »
  • 2017-04-06 14:59 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Zadzwoñcie sobie na liniê sprzeda¿ow±. Po³±czenie by³o po 5 sekundach, pani oczywi¶cie odpowiedzia³a na moje pytania dotycz±ce procedury rozwi±zania umowy i zaproponowa³a prze³±czenie do dzia³u obs³ug... czytaj dalej »
  • 2017-04-06 14:58 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Zadzwoñcie sobie na liniê sprzeda¿ow±. Po³±czenie by³o po 5 sekundach, pani oczywi¶cie odpowiedzia³a na moje pytania dotycz±ce procedury rozwi±zania umowy i zaproponowa³a prze³±czenie do dzia³u obs³ug... czytaj dalej »
  • 2017-03-15 15:39 ¶roda ~Grzegorz | [+] odpowiedz
    Od 3 tyg. próbujê siê skontaktowaæ w sprawie odnowienia polisy i nic! Nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania! Zawsze by³o OK a teraz to dramat! Co jest grane?!
  • 2017-03-08 10:33 ¶roda ~jarek | [+] odpowiedz
    od godziny próbujê ustaliæ co z moj± polis± i tylko muzyka w s³uchawce. chyba wycofam kasê któr± wp³aci³em za polisê
  • 2017-03-08 10:33 ¶roda ~jarek | [+] odpowiedz
    od godziny próbujê ustaliæ co z moj± polis± i tylko muzyka w s³uchawce. chyba wycofam kasê któr± wp³aci³em za polisê
  • 2017-03-01 21:02 ¶roda ~Jarek | [+] odpowiedz
    To co oni wyprawiaj± to jest ku...two Chyba nikt tam nie pracuje . Najgorsza firma na rynku . Nigdy wiêcej nie chcê mieæ z nimi ¿adnej wspó³pracy. Byd³o. Brak szacunku dla innych.
  • 2017-03-01 12:55 ¶roda ~Maciej | [+] odpowiedz
    Od godziny wisze na s³uchawce i nikt nie odbiera.
  • 2017-02-28 09:05 wtorek ~moni | [+] odpowiedz
    Dzwoniê ju¿ 3 dzieñ i nikt nie odbiera.....
  • 2017-02-28 09:04 wtorek ~moni | [+] odpowiedz
    Dzwoniê ju¿ 3 dzieñ i nikt nie odbiera.....
  • 2017-02-15 12:40 ¶roda ~sudan sedan | [+] odpowiedz
    Dzwoni³em dzwoni³em a¿ mi siê skoñczy³o na koncie w telefonie. O co tu chodzi ?
  • 2017-02-01 15:37 ¶roda ~janek | [+] odpowiedz
    jaki kontakt - 2 dni dzwonienia i nic a chcia³em wykupiæ polisê, a¿ strach pomy¶leæ co siê dzieje jak siê chce pieni±dze z polisy odzyskaæ - niewa¿ne polisa wykupiona u konkurencji - wszystko w 15 m... czytaj dalej »
  • 2017-01-31 11:03 wtorek ~¶wistak | [+] odpowiedz
    Kontakt z firm± zerowy,wszelkie sposoby nawi±zania dialogu niestety nie powiod³y siê.Mo¿na u nich tylko kupiæ a dalej kombinuj sam jak umiesz i masz interes.Gratulujê,¿e takie co¶ mo¿e jeszcze dzisia... czytaj dalej »
  • 2017-01-19 12:18 czwartek ~Kamiñski Ryszard (jeszcze mam u was polisê) | [+] odpowiedz
    kontakt z firm± beznadziejny przez kilkana¶cie minut s³ychaæ tylko pros\ze czekaæ - wstyd mamy 21 wiek. Lepiej poszukaæ innego ubezpieczyciela, który bêdzie mia³ w³a¶ciwe podej¶cie do klienta.
  • 2017-01-12 14:04 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    kontakt z firm± jak miêdzy pos³ami w sejmie. omijaæ t± firme jak najdalej!!!!!!
  • 2017-01-12 14:03 czwartek ~klient | [+] odpowiedz
    kontakt z firm± jak miêdzy pos³ami w sejmie. omijaæ t± firme jak najdalej!!!!!!
  • 2016-12-30 00:01 pi±tek ~Justyna | [+] odpowiedz
    Je¿eli chodzi o kontakt to mozna dzwoniæ bezskutecznie. Proponuje wej¶æ na stronê i zamówiæ rozmowê z konsultantem.Oddzwaniaja na drugi dzieñ. To jedyny sposób na kontakt z t± firm± albo drog± e-mailo... czytaj dalej »
  • 2016-12-29 10:04 czwartek ~krystian ¶l±sk | [+] odpowiedz
    Od po³owy listopada pròbuje siê z nimi skontaktowaæ.
  • 2016-11-14 08:58 poniedzia³ek ~u¿ytkownik | [+] odpowiedz
    Dodzwoniæ siê do nich to jak do papie¿a!!! Mam ubezpieczenie u nich i to mój ostatni rok!!!!
  • 2016-10-04 16:17 wtorek ~£ukasz | [+] odpowiedz
    Czy mo¿e kto¶ mi podpowiedzieæ.....otó¿ kupi³em samochód w komisie z polisa oc.....w polisie wpisane jest, ze aktualna jest do 2017r. Ja jej nie zawiera³em. Po 3miesi±cach wypowiedzia³em j± i zawar³em... czytaj dalej »
  • 2016-09-05 16:22 poniedzia³ek ~Misia | [+] odpowiedz
    Jest du¿o firm na rynku ale Liberty zachowaj Panie. Proszê siê nie daæ nabraæ na t± firmê. Odbieraj± tylko w dziale odnawiania polis a powsta³e dzia³y ju¿ nie. Nie mo¿na siê nawet dowiedzieæ nic o swo... czytaj dalej »
  • 2016-09-05 16:13 poniedzia³ek ~Gosia | [+] odpowiedz
    To kabaret a nie firma.
  • 2016-07-25 13:14 poniedzia³ek ~Scitec2 | [+] odpowiedz
    Chce zmienic nr rej w polisie. Zero kontaktu. Od 5dni nikt nie odbiera. Zostawilem nr tel w celu odpowiedzi tez olewka. Zmienie ubespieczalnie.
  • 2016-06-03 12:49 pi±tek ~BY³y klient | [+] odpowiedz
    Z³o¿y³em rezygnacje i wykupi³em inna polisê. 3 razy wysy³a³em pismo emailem. i jestem terz straszony smsami i wezwaniami do zap³aty. zg³aszam to na prokurature jako wy³udzenie
  • 2016-02-02 18:17 wtorek ~dziki1 | [+] odpowiedz
    Liberty maj± taki bajzer w papierach ¿e po roku mojej rezygnacjii ¿±daj± od mnie 360zl i strasz± mnie s±dem.Nikt o niczym nic nie wie tylko prze³±czaj± nonstop do innej osoby.
  • 2015-11-18 16:21 ¶roda ~zxx | [+] odpowiedz
    Od piêciu dni nie mogê za³atwiæ prostej sprawy za ka¿dym razem odbiera kto¶ inny kto nie wie o co chodzi, obiecuj± ,¿e oddzwoni± ale tego nie robi± kpina jaka¶ pierwszy raz siê spotykam z tak± niekomp... czytaj dalej »
  • 2015-11-14 12:21 sobota ~Dawid Burchalewski | [+] odpowiedz
    pracownicy maj± problem z dokonaniem w³a¶ciwej wyceny kalkulacji po szkodzie W kalkulacji wyceniaj± zamienniki i w dodatku nie te czê¶ci co trzeba np zamiast wahaczy wycenia mi uchwyty do wahaczy ma... czytaj dalej »
  • 2015-11-14 12:21 sobota ~Dawid Burchalewski | [+] odpowiedz
    pracownicy maj± problem z dokonaniem w³a¶ciwej wyceny kalkulacji po szkodzie W kalkulacji wyceniaj± zamienniki i w dodatku nie te czê¶ci co trzeba np zamiast wahaczy wycenia mi uchwyty do wahaczy ma... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.