X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Nationale-Nederlanden
Ocena: 2.93 (1110 głosów)
Firma Nationale Nederlanden to towarzystwo ubezpieczeniowe, które swoje korzenie ma w Holandii. Firma dotarła do Polski i bardzo szybko zyskała zaufanie wielu klientów. Specjalizuje się w programach dotyczących ochrony życia i zdrowia oraz programów, które łączą ochronę z oszczędnościami i inwestycjami. Czy taka propozycja spotkała się z pozytywną oceną klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Nationale Nederlanden w roku 2018 wyniosła 0, co jest bardzo pozytywnym wynikiem.
 
Wybór właściwej firmy ubezpieczeniowej to wybór partnera często na lata. Wielu klientów nie zmienia bowiem raz dokonanego wyboru. Mając na uwadze ten fakt, warto porównać ofertę Nationale Nederlanden z ofertą innych ubezpieczycieli. Dzięki temu można sprawdzić, czy rzeczywiście, jest ona konkurencyjna i wyjątkowa.
 
Bardzo dobrym wskaźnikiem, czy warto zaufać firmie ubezpieczeniowej, są również opinie klientów. Jak oceniają oni Nationale Nederlanden? Czy są to oceny pozytywne? Jeżeli macie doświadczenia związane tym towarzystwem ubezpieczeniowym, to podzielcie się swoją opinią. Może się okazać bardzo pomocna. 

Jak można szybko straci

2015-09-09 18:25 środa ~Bożena Ditrych
Byłam ubezpieczona. Przez 8 lat, regularnie opłacałam składki bez żadnych opóźnień.Miałam też ubezpieczenie na życie ,które mówi ,że w przypadku niezdolności do pracy będzie pokrywać moje składki.Los chciał że zachorowałam na raka.Przeszłam operację obustronnej mastektomii.Przez 4 lata ubiegałam się o pomoc,dostarczałam odpowiednie dokumenty o niezdolności do pracy również ale mój ubezpieczyciel był niewzruszony ....żadnej pomocy.Natomiast na moją skrzynkę mejlową przychodziły wiadomości"zrób rakowi wspak"ja zrobiłam byłam ubezpieczona,niestety na papierze.Gdy zgłaszałam się do mojego przedstawiciela z prośbą o pomoc,ten owszem łagodził konflikt w sposób bardzo wyrafinowany,że czułam się wręcz osobą uprzywilejowaną ale to wszystko bzdura,kiedy już miałam dosyć tego oszukaństwa i chciałam zabrać ciężko zarobione pieniądze okazało się ,nie tak prędko droga pani ,musisz czekać miesiąc.Po wypłaceniu okazało się,że znowu zostałam oszukana na grube pieniądze.Oszuści i tyle.Oświadczam,że posiadam całą moją 4 letnią korespondencję,którą prowadziłam z ubezpieczycielem wraz z orzeczeniami lekarskimi,którą mogę przedstawić.
  • 2015-09-20 12:43 niedziela ~Kancelaria Solace | [+] odpowiedz
    Pani Bożeno, jedno co można zrobić z sprawą którą pani opisała to zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej. Kancelarie odszkodowawcze posiadają swoich prawników którzy zajmują się takimi sprawami od ... czytaj dalej »
  • 2015-09-20 17:04 niedziela ~Bożena Ditrych | [+] odpowiedz
    Witam,dziękuje za zainteresowanie,oczywiście,chciałabym skorzystać z Państwa pomocy,gdzie mam się zgłosić?
  • 2015-09-22 12:50 wtorek ~Kancelaria Solace | [+] odpowiedz
    Proszę o kontakt e-mail ze mną. Wojciech Cybulski w.cybulski@solace.pl tam podam do siebie nr telefonu komórkowego i będziemy mogli swobodnie porozmawiać Pani Bożeno. Pozdrawiam
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.