X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

HDI-Gerling Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Jak odzyskać swoje pieniądze??

2009-06-18 20:02 czwartek ~sofii
Dziś otrzymałam list z HDI i informację o wartości polisy-jestem ZAŁAMANA!! po dwóch latach wpłacania co 3 miesiące 500zł(do dnia dzisiejszego wpłaciłam 4500zł)-a obecnie wartość mojej polisy wynosi 972zł.......:( . Czy jest szansa żebym kiedykolwiek wyszła na prostą??, tj. żebym chociaż nie poniosła żadnych strat??
 • 2015-03-20 14:13 piątek ~Invictus | [+] odpowiedz
  Witam, Reprezentuje Kancelarię Prawną Invictus która posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy klientom którzy zostali wciągnięci w polisy inwestycyjne oraz zostali obarczeni wysokimi opła... czytaj dalej »
 • 2012-05-25 16:01 piątek ~Magda | [+] odpowiedz
  Każdy zakład ubezpieczeniowy to [wymoderowano treści obraźliwe] Mnie też okradziono z czterech polis dopiero sądownie odzyskałem po ok 6000 zł na każdą choć to jest groszowa sprawa w stosunku do umowy... czytaj dalej »
 • 2011-07-28 20:42 czwartek ~IWONA | [+] odpowiedz
  niestety Mojego męża też namówiłam na taką polisę i byłam wściekła, bo kiedy stracił prace nie mieliśmy pieniędzy , aby pładzić dalej i pszestał wpłacać Polisa od roku 2007 wpłaty po 150zł miesięcznie... czytaj dalej »
 • 2014-05-07 12:00 środa ~Łukasz | [+] odpowiedz
  Mogę pomóc, proszę o kontakt, tel.Play: 730 949 276, pozdrawiam Łukasz
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.