X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Jak to jest ztym ubezpieczeniem?

2012-10-09 20:49 wtorek ~Weronika
Witam. W tym roku skończyłam studia jednolite magisterskie. Obronę miałam 6 lipca. Jednak dyplom odebrałam dopiero 28 września. Do tego czasu miałam legitymację i status studenta. Na dyplomie jest podana data wystawienia dyplomu 6 lipiec, czyli data obrony. Uczelnia mnie poinformowała, że dyplom będę mogła odebrać w połowie września i tak było (czyli ponad dwa miesiące od obrony). Przy odbiorze dyplomu podpisywałam potwierdzenia odbioru datą 28 września. Na dyplomie ani suplemencie nie ma nigdzie daty 28 września. Od jakiego momentu liczy się ukończenie studiów i liczone są 4 miesiące ubezpieczenia? Od dnia obrony czy od dnia odebrania dokumentów i zwrócenia legitymacji? Drugie moje pytanie jest o pracę na zlecenie. Jeszcze się nie rejestrowałam w urzędzie pracy, ponieważ mam ofertę pracy na zlecenie (wiem, że świeżakowi po studiach ciężko znaleźć etat, więc biorę co jest), ale nie wiem jak to jest z tym ubezpieczeniem. Ubezpieczenie z rodzicami mam do 13.12.2012 (do 26 urodzin), a potem jak będę pracowała na zlecenie to pracodawca płaci za mnie ubezpieczenie? Bardzo proszę o wyjaśnienie moich wątpliwości.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.