X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Jeszcze nie kupiłem, a już odradzam

2017-01-17 12:35 wtorek ~Niedoszły_klient
Chciałem u nich kupić ubezpieczenie ac/oc/nnw/assistance. Zrobiłem wyliczenie na stronie, ale miałem kilka pytań. Zadzwoniłem, podałem konsultantce numer wyliczenia - do weryfikacji, po czym zostałem zbombardowany słowotokiem, gdy jej w połowie grzecznie przerwałem, że chcę zadać pytanie z którym dzwonię - odnośnie dodatkowego ubezpieczenia szyb, zostałem wręcz wyśmiany "no jak to, pan nie wie? przecież w każdym AC są szyby ubezpieczone"... Po czym zaczęła mi robić wyliczenie (ok, ona chce zarobić, ja może będę miał taniej... o 6 zł :)) Chciałem kupić, więc w sumie czemu nie. Pani każe przedyktować VIN - mówię, że podyktuje 'imionami' "nie proszę normalnie"...ok. Oczywiście niemal cały VIN zapisała źle. Pytam się co dalej - ona prześlę mailem informacje z linkiem do programu, bo rzeczoznawca musi obejrzeć samochód, a dopiero potem ofertę. Zdziwiłem się, bo jak to niby mam wyliczenie...ale go nie mam dopóki mi rzeczoznawca na samochód nie popatrzy? Może tak jest, nie znam się...ale protekcjonalna przez całą rozmowę pani konsultant nie była mi w stanie wyjaśnić czy oferta którą wyliczyła jest wiążąca czy nie. Dobrze, zamówiłem kontakt z rzeczoznawcą...bardzo mądrą pani konsultantka oczywiście nie wysłała mi żadnego maila z informacjami/linkiem (pewnie adres @ też źle zapisała). Cóż, piszę do AXA z opisem sprawy i prośbą o kontakt - co ważne w ich formularzu wybieram dzień/godzinę...zero kontaktu, olali mnie całkowicie. Także szczerze nie polecam. Jeśli przy próbie zakupu ubezpieczenia za prawie 3 tysiące tak traktują potencjalnego klienta - to wolę nie wiedzieć jak jest potem.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.