X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Innowacyjny produkt ubezpieczeniowy nie gwarantuje sukcesu
2012-02-28 09:18 wtorek

Kalkulacja

2021-06-03 14:06 czwartek ~Mroźny
Proszę bardzo. Jak Twoja mama będzie żyła 20 lat to wpłacisz ponad 66 0000 a dostaniesz tylko 50 000 a jak umrze za 2 miesiące to dostaniesz 552 złote. Jeszcze jakieś pytanie? Ubezbieczysz mamę u POLSKIEJ konkurencji za połowę ceny to będziesz miał jeszcze nw i hospitalizację. Ty ubezpieczyłeś mamę tylko i wyłącznie na sam jej zgon.
  • 2022-02-07 14:23 poniedziałek ~Małgorzata | [+] odpowiedz
    Mam 59 lat. Od 12 lat jestem ubezpieczona na życie na kwotę 50 tysięcy a składka wynosi 60 zł miesięcznie.
  • 2023-07-25 22:28 wtorek ~Rozbawiona | [+] odpowiedz
    Czyli to jest samo NNW czyli zgon w wyniku NNW, za zgon naturalny dostaniesz 100 zł i polisa wygasa w 80 roku życia.
  • 2021-06-03 14:23 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    A jak umrze po 24 miesiącach ubezpieczenia i dostanę odszkodowanie 50 000 minus koszty 6624 pln = 43 376 pln. I co wtedy nadal złe ubezpieczenia? Na moim przykładzie: W wieku 40 lat zachorowałem na... czytaj dalej »
  • 2023-07-25 22:37 wtorek ~Alicja | [+] odpowiedz
    4LD ma stawki 100 zł, 150 zł i 200 zł za dzień pobytu w szpitalu tylko na TERENIE POLSKI max do 20 dni i tylko na choroby nowonabyte a nie istniejące tak więc powiem że kity siejesz
  • 2021-06-03 16:38 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Nieźle kombinujesz licząc że matka umrze 24 miesiąca od podpisania umowy. Ale kasy nie dostaniesz. Obejrzyj na YT program Jaworowicz - Polisa na śmierć :) Po drugie nadal się motasz. Ubezpieczenie na... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:04 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyła się moja mama. Nie muszę liczyć na spadki, może Ty czekasz na pieniążki po rodzicach, bo nie ogarniasz finansów. Ja mojemu ojcu kupiłem w grudniu auto za 130 tys., żeby nie jeździł starym... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:42 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:05 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Generali to włoska firma. Twój pozim merytoryczny poniżej zera. Daj maila to Ci wyślę raport ze spalania :). Za ostatni miesiąc 5,2 l. Polecam hybrydy, ale Ciebie nawet na używkę po taxi z Niemiec nie... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:16 czwartek ~Obserwator dyskusji | [+] odpowiedz
    Ojcu kupiłeś auto za 130 tys. i robisz raporty ze spalania ? Ale siara i dziadowanie. A sam czym jeździsz? Pewnie Priusem :) Może kup ojcu elektryka i tak nie dziaduj na nim robiąc raporty ze spalan... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:42 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Napisałem o Toyocie w odpowiedzi na niemerytoryczny zarzut dotyczący mojej kalkuacji śmierci matki, a chciałem tylko zwrócić uwagę na bezsensowny wpis dotyczący kalkulowania składki do sumy ubezpiecze... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:41 czwartek ~Duch Święty | [+] odpowiedz
    O widzisz. Nawet Wikipedię poczytałeś, bo wcześniej mówiłeś że to niemiecka firma. OWU szczegółowo wyjaśnia jakaś kobitka w programie Express Reporterów Jaworowicz dostępny na YT pt. Polisa na śmie... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 20:52 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Postawione tezy niaktualne. Sprawa dotyczy 2014 roku. Moje wpisy dotyczą aktualnych warunków ubezpieczenia.
  • 2021-06-03 19:05 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Polecam czytanie ze zrozumieniem. Mój wpis mówiący o leczeniu nowotworu był odpowiedzią na sprowadzenie ubezpieczeń do matematycznych wywodów, co wypacza ochronną ideę ubezpieczeń. Polisę zakupiłem w ... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:31 czwartek ~Adwokat diabła | [+] odpowiedz
    Może śląską albo pasztetową się nie zakrztusi jak będzie czytał twoje wypociny. Potem wsiądzie do auta za 130tys. i raporty ze spalania porobicie. Ja na grillu zajmuję się konsumpcją, a nie pier... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 20:01 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Zobacz historię na forum. Zaczęło się od mojego merytorycznego wpisu 22.04. a dyskusja dotyczy już kultury grillowania. Swoją wpisy na temat ubezpieczenia 4LD opieram na wiedzy ludzi, którzy się na ty... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:42 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:08 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Jak Ty jesteś brokerem to KNF powinien się tobą zająć. Prosty egzamin z wiedzy i zakaz wykonywania zawodu, ale to nie w tym kraju.
  • 2021-06-03 17:04 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyła się moja mama. Nie muszę liczyć na spadki, może Ty czekasz na pieniążki po rodzicach, bo nie ogarniasz finansów. Ja mojemu ojcu kupiłem w grudniu auto za 130 tys., żeby nie jeździł starym... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:48 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 14:45 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Oczywiście ubezpieczyłem się 15 miesięcy przed diagnozą. Niestety jedyny polski ubezpieczyciel czyli PZU nie posiadało takiego ubezpieczenia w ofercie. Ubezpieczyłem moją mamę również w szerszym z... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 16:01 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyłeś siebie czy swoją mamę, bo już zaczynasz się motać? PZU nie jest jedynym Polskim ubezpieczycielem (nie mylić z akcjonariatem). Ochrona szpitalna Twojej mamy w 4LD jest bez względu na wi... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:19 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Przeczytaj definicję Ubezpieczającego. To nie 4LD tylko osoba zawierająca i opłacająca składkę. Ubezpieczeniowy analfabetyzm.
  • 2021-06-03 14:45 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Oczywiście ubezpieczyłem się 15 miesięcy przed diagnozą. Niestety jedyny polski ubezpieczyciel czyli PZU nie posiadało takiego ubezpieczenia w ofercie. Ubezpieczyłem moją mamę również w szerszym z... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:03 czwartek ~Broker rolnik | [+] odpowiedz
    Mam pełne bezterminowe pakiety medyczne w PZU dla całej rodziny. Dzwonię na infolinię lub wchodzę na stronę moje.pzu i zamawiam każdego lekarza jaki jest mi tylko potrzebny. Od pediatry, ginekologa po... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:09 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.