X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Kancelaria Invictus

2015-02-05 09:14 czwartek ~Kancelaria Invictus
Witam, Reprezentuję Kancelarią Prawną Invictus. Nasza Kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak: Skandia, Generali, Europa, OpenLife, i inni. Wpadłeś w koszty związane z opłatami likwidacyjnymi a chciałbyś odzyskać swoje oszczędności. Nie czekaj pomogę Ci je odzyskać skontaktuj się : piotr.rychlewski@ubezpieczenia-inwestycyje.com.pl Tel. 883-555-181 Pozdrawiam. Piotr Rychlewski
  • 2018-11-19 12:45 poniedziałek ~Karolina | [+] odpowiedz
    Nie polecam kancelarii invictus. Od prawie 2 lat maja moja sprawe odnosnie odzyskania oplaty likwidacyjnej z polisolokaty. Nie wykonali zadnego kroku mowiac, ze sprawa z gory jest przegrana. Stracilam... czytaj dalej »
  • 2018-11-19 12:45 poniedziałek ~Karolina | [+] odpowiedz
    Nie polecam kancelarii invictus. Od prawie 2 lat maja moja sprawe odnosnie odzyskania oplaty likwidacyjnej z polisolokaty. Nie wykonali zadnego kroku mowiac, ze sprawa z gory jest przegrana. Stracilam... czytaj dalej »
  • 2018-08-07 08:53 wtorek ~ziemi | [+] odpowiedz
    NIE POLECAM TEJ KANCELARII. ZOSTAŁEM OSZUKANY... odzyskali dla mnie 1560zł, dla siebie zgarnęli drugie tyle i od całości musiałem zapłacić podatek? W umowie ani słowa w rozmowach tel. ani słowa, a p... czytaj dalej »
  • 2017-11-27 18:09 poniedziałek ~ANIOL | [+] odpowiedz
    Mnie odzyskali 3700 a zabrali 3200 UWAGA
  • 2016-04-23 23:31 sobota ~Jan kr | [+] odpowiedz
    Oszukanym przez towarzystwa ubezpieczeń, polecam specjalistyczną kancelarię virtus, dzięki której odzyskałem swoje pieniądze, zatrzymane przez Axę. Prawnicy kancelarii działają bardzo sprawnie i profe... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo AXA na:
    3.86
    OPINIE O AXA
  • 2016-02-15 09:54 poniedziałek ~zbyszek.78 | [+] odpowiedz
    Gorąco polecam każdemu, kto chce odzyskać środki z polisolokaty! Prawnicy z Invictusa załatwiają wszystkie sprawy sądowe i formalności, a klient czeka tylko na pieniążki.
  • 2016-02-11 10:10 czwartek ~katy | [+] odpowiedz
    Nie trzeba się znać na prawie, żeby odzyskać pieniądze z polisy. Wystarczy zgłosić się do prawników z kancelarii Invictus :).
  • 2016-02-10 11:04 środa ~agnieczka | [+] odpowiedz
    Dobra robota nie ma co.
  • 2016-02-09 14:42 wtorek ~kaczy | [+] odpowiedz
    Dziękuję za pracę jaką Państwo włożyli w walkę o odzyskanie pieniędzy od ubezpieczyciela. Pozdrawiam i polecam.
  • 2016-02-08 12:32 poniedziałek ~pinat | [+] odpowiedz
    Bardzo pomocni prawnicy.
  • 2016-02-04 13:10 czwartek ~ daniele8 | [+] odpowiedz
    Sporo dobrego mogę powiedzieć o prawnikach z kancelarii. Po pierwsze znają się na tym co robią. Po drugie robią to dobrze. Po trzecie potrafią sporo odzyskać a i rozliczenie jest w porządku. Pozdrawia... czytaj dalej »
  • 2016-02-01 11:56 poniedziałek ~Ella | [+] odpowiedz
    Składam serdeczne podziękowania Wam prawnicy z kancelarii Invictus, bo gdyby nie Wy to pewnie więcej bym nie zobaczył swoich pieniędzy.
  • 2016-01-28 12:45 czwartek ~Artek | [+] odpowiedz
    Załatwili wszystko bez wysiłku z mojej strony. Podpisaliśmy umowę i resztę zrobili sami. Pieniądze do mnie wróciły!
  • 2016-01-21 13:26 czwartek ~pompek | [+] odpowiedz
    Ludzie uciekajcie z polis inwestycyjnych, póki ubezpieczyciel nie odebrał Wam jeszcze wszystkiego :/. Broniłem się w kancelarii i dali radę, ale od polis inwestycyjnych będę trzymał się zdala.
  • 2016-01-18 13:19 poniedziałek ~totolotek | [+] odpowiedz
    Mimo mojej nieufności, prawnicy z kancelarii invictus przekonali mnie do swoich metod i swojej taktyki współpracy.
  • 2016-01-13 13:27 środa ~modern80 | [+] odpowiedz
    Zacznę od tego że polecam tych prawników, za fachowość obsługi prawnej i dodam, że dziękuję fachowcom z kancelarii invictus za ogromną pomoc przy tym nieopłacalnym produkcie.
  • 2015-12-16 12:35 środa ~tomek | [+] odpowiedz
    Zanim podjąłem współpracę z kancelarią, obawiałem się, czy w ogóle będzie mnie stać na ich usługi, bo polisa skutecznie co miesiąc uszczuplała moje fundusze. Okazało się, że rozliczenie następuje po w... czytaj dalej »
  • 2017-06-12 00:07 poniedziałek ~Zyga | [+] odpowiedz
    Jaki jest podział kwoty po wygranej sprawie?
  • 2017-06-12 00:06 poniedziałek ~Zyga | [+] odpowiedz
    Jaki jest podział po wygranej sprawie?
  • 2015-12-21 12:48 poniedziałek ~czmiel | [+] odpowiedz
    też się obawiałem, ale wszystko wyszło fajnie :)
  • 2015-12-15 14:44 wtorek ~tajson | [+] odpowiedz
    Bardzo spoko prawnicy ;).
  • 2015-12-09 11:34 środa ~czarny | [+] odpowiedz
    Zostałem oszukany przez doradcę! Rozmawialiśmy o lokacie, zwykłej lokacie, a nagle dowiaduje się, że to produkt inwestycyjny i że nie mogę z niego zrezygnować bez konsekwencji :/. Co miałem zrobić, mu... czytaj dalej »
  • 2015-12-01 12:37 wtorek ~miro | [+] odpowiedz
    polecam korzystałem
  • 2015-11-30 16:55 poniedziałek ~lolo | [+] odpowiedz
    Zgrany zespół prawników, którym faktycznie zależy na kliencie, a ja to doceniam dlatego polecam jak najbardziej.
  • 2015-11-30 14:51 poniedziałek ~molder | [+] odpowiedz
    Spoko poprowadzona sprawa, wynik pozytywny i satysfakcjonujący.
  • 2015-11-24 12:50 wtorek ~Maciej | [+] odpowiedz
    W końcu odzyskałem pieniądze z rąk chciwego ubezpieczyciela, a nie było łatwo bo sam próbowałem. Ale najwazniejsze, że udało się moim prawnikom z kancelarii invictus.
  • 2015-11-23 11:39 poniedziałek ~agnieszka | [+] odpowiedz
    Bardzo dobra kancelarią i prawdziwymi profesjonalistami. Naprawdę serdecznie polecam tych fachowców!!!
  • 2015-11-19 11:52 czwartek ~jędrek | [+] odpowiedz
    Jeżeli szukać profesjonalistów, którzy mogą odzyskać pieniądze z różnych produktów finansowych to polecam gorąco kancelarię prawną invictus. Zrobili kawał dobrej roboty przy moich dwóch sprawach. Są n... czytaj dalej »
  • 2015-11-18 15:07 środa ~Magdalena | [+] odpowiedz
    Dzięki invictus poprawiła się mocno moja sytuacja finansowa, po nieudanej próbie inwestowania w polisę inwestycyjną.
  • 2015-11-17 13:54 wtorek ~romanin | [+] odpowiedz
    polecam, polecam, gorąco polecam!!
  • 2015-11-12 11:33 czwartek ~kaba | [+] odpowiedz
    Ci prawnicy od lat się tym zajmują, więc trzeba przyznać, że są nieźle wyspecjalizowani w swojej dziedzinie. Mi zależało na skuteczności i efektach i to właśnie dostałem, dzieki.
  • 2015-11-10 14:29 wtorek ~przemysława | [+] odpowiedz
    solidna firma ten invictus :-)
  • 2015-11-06 11:39 piątek ~berdysz | [+] odpowiedz
    W porządku kancelaria, całkiem na luzie atmosfera, ale działania jakie podejmują są profesjonalne.
  • 2015-11-04 13:06 środa ~jonasz | [+] odpowiedz
    Spotkałem się z prawnikiem z kancelarii w siedzibie firmy. Wiedział sporo i był komunikatywny. Od tego czasu działają mocno przy moich polisach, nie zawiedli mnie jeszcze, więc są ok.
  • 2015-11-05 11:49 czwartek ~szarek | [+] odpowiedz
    też byłem u nich i odzysknie pieniędzy zajęło im 3 miesiące, trudno powiedzieć, czy dużo czy mało, biorąc pod uwagę ciągłe podkaładanie kłód pod nogi przez ubezpieczyciela.
  • 2015-10-30 14:33 piątek ~Gabriela L. | [+] odpowiedz
    Fachowa pomoc prawna. Dziękuję za wygraną sprawę z ubezpieczycielem. Pozdrawiam
  • 2015-10-30 11:41 piątek ~zenon | [+] odpowiedz
    są w porządku, nie robią problemów i dobrze robią swoją robotę
  • 2015-10-29 10:41 czwartek ~tedek | [+] odpowiedz
    Na spotkaniu rzuciło mi się w oczy kilka rzeczy to się podzielę. Pracownicy byli bardzo uprzejmi, od razu zaproponowali kawę. Umowa była napisana prostym językiem, więc nie miałem problemu z jej podpi... czytaj dalej »
  • 2015-10-29 13:45 czwartek ~monika | [+] odpowiedz
    to własnie jest dobre, że nie trzeba być prawnikiem, żeby ogarnąć umowę
  • 2015-10-28 13:44 środa ~maciek | [+] odpowiedz
    Prowadzili moją sprawę do końca września. Sprawa zakończyła się sukcesem i cenowo nie wyszło mnie wcale tak dużo.
  • 2015-10-28 11:49 środa ~Kamil T. | [+] odpowiedz
    Odkąd wpadłem w polisolokatę, zacząłem się interesować tematem polis na życie. Udało mi się dowiedzieć wiele na ten temat, ale i tak byłem pod wrażeniem działań kancelarii.
  • 2015-10-26 14:39 poniedziałek ~pavlo | [+] odpowiedz
    Mają pozytywne nastawienie w stosunku do klienta i sympatyczną atmosferę w kancelarii. Widać, że lubią to co robią.
  • 2015-10-26 11:39 poniedziałek ~monika | [+] odpowiedz
    Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Prawnicy konsekwentni w działaniach i rzeczowi. Potrafią reagować dobrze w tracie trwania sprawy. Pieniądze odzyskane, ciepłe wspomnienia pozostaną :).
  • 2015-10-23 14:40 piątek ~czesław | [+] odpowiedz
    prawnicy z dużą wiedzą
  • 2015-10-22 15:23 czwartek ~czesław | [+] odpowiedz
    Jako, że już nie jestem klientem kancelarii to napiszę coś od siebie. Jestem zadowolony ze współpracy. Częsty kontakt z ich strony i sporo odzyskali, polecam.
  • 2015-10-22 13:00 czwartek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Żeby odzyskać pieniądze z opłat robiłem co mogłem, pisałem pisma, dzwoniłem, składałem reklamacje i... nic. Na mojego ubezpieczyciela nie było mocnych dopóki nie oddałem sprawy invictusom. Dzięki za p... czytaj dalej »
  • 2015-10-21 14:43 środa ~janusz | [+] odpowiedz
    Invictusi mają dobre podejście do klienta. Zawsze mogłem szybko dowiedzieć się jak przebiega moja sprawa.
  • 2015-10-21 11:51 środa ~kibic | [+] odpowiedz
    Jak porównywałem sobie oferty różnych kancelarii w trakcie prowadzenia mojej sprawy to trzeba przyznać, że jak na jakość i terminowość wykonanej usługi spojrzeć, to są bardzo konkurencyjni cenowo.
  • 2015-10-19 15:21 poniedziałek ~basia | [+] odpowiedz
    Mili prawnicy szczególnie Pan Dariusz z Invictusa :).
  • 2015-10-19 12:51 poniedziałek ~binar | [+] odpowiedz
    Czasowo to nie zajęło im długo odzyskanie pieniędzy z mojej jednej polisy. Po 3 miesiącach od podpisania umowy, zadzwonili do mnie z informacją, że właśnie przelewają pieniądze na moje konto.
  • 2015-10-16 14:59 piątek ~ross | [+] odpowiedz
    Kompetentne podejście do klienta. Są punktualni i potrafią odpowiedzieć na każde pytanie. Wielkie dzięki za wygraną !
  • 2015-10-16 11:51 piątek ~bosman | [+] odpowiedz
    sprawa wybroniona w trzy miesiące, pozdrawiam :-)
  • 2015-10-15 14:32 czwartek ~miriam | [+] odpowiedz
    Kancelaria invictus to fachowa firma. Cały proces odzyskiwania pieniędzy pomimo swojego skomplikowania przebiegał płynnie. Problemy robił oczywiście ubezpieczyciel, który nie chciał wydać dokumentów, ... czytaj dalej »
  • 2015-10-14 14:43 środa ~Bogdan M. | [+] odpowiedz
    Ciepli , wyrozumiali ludzie. Skuteczni w odzyskiwaniu pieniędzy z opłat likwidacyjnych. Są profesjonalni. Życzę więcej sukcesów ;).
  • 2015-10-14 11:51 środa ~boj | [+] odpowiedz
    Moją sprawę prowadzi Pan Dariusz Spilnyk z invictus i muszę przyznać, że chwalę sobie zarówno kontakt jak i skuteczność.
  • 2015-10-13 14:48 wtorek ~bronek | [+] odpowiedz
    Opinię o kancelarii invictus mam jak najbardziej pozytywną, bo już myślałem, że nie zobaczę moich pieniędzy, a oni podziałali i mam je z powrotem już po 5 miesiącach :).
  • 2015-10-12 14:32 poniedziałek ~alberto | [+] odpowiedz
    Miałem sporo pytań i wątpliwości przed podpisaniem umowy. Umówiłem się z prawnikiem z invictus na spotkanie. Sympatyczny Pan i widać, że zna się na rzeczy. Teraz wszystko jest jasne, a moja sprawa jes... czytaj dalej »
  • 2015-10-12 13:30 poniedziałek ~filemon | [+] odpowiedz
    a też polecę, bo dają radę :)
  • 2015-10-09 11:38 piątek ~brysia | [+] odpowiedz
    Nieźle sobie poradzili z moim ubezpieczycielem :). W końcu odbiłam się finansowo i mogę kupić nowe auto. Po 3 miesiącach walki, mam pieniądze. Polecam Invictusów.
  • 2015-10-07 14:40 środa ~roko | [+] odpowiedz
    Wiedzieliście, że za wciągnięcie w polisolokatę, doradca finansowy dostaje wynagrodzenie w wysokości naszych rocznych składek?! To jest oburzające, tym bardziej, że na polisoloatach chyba nie da się z... czytaj dalej »
  • 2015-10-07 11:37 środa ~krysia | [+] odpowiedz
    Po nich widać, że od dawna w tym siedzą i są nieźli. 4 miesiące i pieniądze odzyskane.
  • 2015-10-06 13:50 wtorek ~norek | [+] odpowiedz
    Jakiś czas temu powierzyłem im pełnomocnictwo w sprawie o odzyskanie ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Nawet długo nie czkałem, kilka miesięcy i miałem pieniądze. Invictus daje sobie radę :).
  • 2015-09-17 14:13 czwartek ~Kancelaria INVICTUS | [+] odpowiedz
    Witam. Jeżeli ktoś chciałby odzyskać pieniądze z upadłych lub jeszcze trwających polis, proszę o kontakt. Reprezentujemy Kancelarię INVICTUS z Wrocławia. Przy minimum formalności ze strony Klie... czytaj dalej »
  • 2015-10-09 14:44 piątek ~arras | [+] odpowiedz
    Koszty pokrywa kancelarią? Brzmi zachęcająco, pewnie rozliczenie jest po wygranej sprawie, czy jakoś tak.
  • 2015-10-08 14:32 czwartek ~mateo | [+] odpowiedz
    Polecam, invictus dobrze wstrzelił się w czas. Odzyskali i przelali pieniądza akurat kiedy najbardziej potrzebowałem :)
  • 2015-10-08 11:37 czwartek ~kroll | [+] odpowiedz
    Straciłem już zbyt dużo pieniędzy w polisy inwestycyjne, żeby tylko stać i patrzeć. Umowę sam rozwiązałem z pomocą Invictusów. Teraz odzyskują moje pieniądze. Polecam.
  • 2015-10-05 13:35 poniedziałek ~grudź | [+] odpowiedz
    sporo pozytywnych komentarz się pojawiło, nic dziwnego, chłopaki znają się na odzyskiwaniu pieniędzy hehe
  • 2015-10-02 14:47 piątek ~ogórek | [+] odpowiedz
    Znają się na swoim fachu, nic dziwnego, że tyle lat zajmują się tematem polis.
  • 2015-10-01 14:59 czwartek ~alonzo | [+] odpowiedz
    Moja sprawa wyglądało tak, że przez długi czas nie zarabiałem na polisie a tylko trafiłem. Myślałem, że ominięcie podatku Belki jest realne i że wszystko pójdzie jak powinno. No nie za bardzo tak to w... czytaj dalej »
  • 2015-10-01 15:46 czwartek ~gocha | [+] odpowiedz
    Też się na to złapałam. Doradca finansowy przekonywał, że to świetny produkt, nawet pokazywał wykresy jak te pieniądze nie będą rosnąć. Ostatecznie sprawa musiała skończyć się w sądzie :/.
  • 2015-09-30 11:21 środa ~steff | [+] odpowiedz
    nie tylko prawnicy ale po prostu mili ludzie :)
  • 2015-10-05 13:57 poniedziałek ~gizmo | [+] odpowiedz
    Kto by pomyślał prawnicy z ludzką twarzą, wciąż się zdarzają. Śmiało polecam.
  • 2015-09-30 11:05 środa ~nerwus | [+] odpowiedz
    Sporo nerwów mnie kosztowało wpakowanie się w polisolokatę, dlatego nie chciałem się jeszcze dodatkowo denerwować o ich odzyskanie. Musiałem mieć pewność, że firma odzyska pieniądze. No i z polecenia... czytaj dalej »
  • 2015-09-29 09:43 wtorek ~wiesia | [+] odpowiedz
    sympatyczni prawnicy :)
  • 2015-09-28 12:27 poniedziałek ~filippo | [+] odpowiedz
    Nie często wchodzę na fora, ale skoro już tu trafiłem, to dodam od siebie, że szybko odzyskali pieniądze z ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, jakie musiałem opłacać, po zaciągnięciu kredytu.
  • 2015-09-29 09:41 wtorek ~osa | [+] odpowiedz
    mi również odzyskali pieniądze z UNWW
  • 2015-09-23 11:47 środa ~polecam | [+] odpowiedz
    Opłaty likwidacyjne z pewnością nie tylko mi spędzały sen z powiek, ale działania kancelarii invictus, sprawiły, że dostałem, nawet więcej niż zakładałem. Polecam
  • 2015-09-23 14:34 środa ~u82 | [+] odpowiedz
    oni mają jakąś stronkę, żeby można było sobie poczytać o tym czym się zajmują?
  • 2015-09-25 11:42 piątek ~OLO | [+] odpowiedz
    tak mają, całkiem fajnie zrobiona nawet :) http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/
  • 2015-09-22 11:54 wtorek ~Marko | [+] odpowiedz
    właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z usług kancelarii invictus i widzę, że klienci są zadowoleni :)
  • 2015-09-22 14:23 wtorek ~kondziu | [+] odpowiedz
    To mogę Ci powiedzieć, że nie ma co się dziwić. Działają sprawnie, a jak są jakieś problemy z ubezpieczycielem, to od razu informują na bieżąco. Dają sobie radę chłopaki ;)
  • 2015-09-22 11:26 wtorek ~asia | [+] odpowiedz
    mam z nimi stały kontakt, odzyskują właśnie pieniądze z mojej drugiej polisy, polecam ;)
  • 2015-09-21 14:28 poniedziałek ~Marek polisiarz | [+] odpowiedz
    Ja miałem problem z niesławnym Lucro. Dwa lata opłacania składek i wszystko jak krew w piach, jak tu się nie zdenerwować? Po rozwiązaniu umowy wiedziałem co mnie czekało. Kolosalne opłaty likwidacyjne... czytaj dalej »
  • 2015-09-21 11:34 poniedziałek ~szymon | [+] odpowiedz
    w końcu jakaś kancelaria, która nie wyciska pieniędzy z klienta na samo wejście
  • 2015-09-18 15:02 piątek ~DARIA | [+] odpowiedz
    O Invictusi się ogłaszają :). Bardzo mili ludzie, pozdrawiam :).
  • 2015-09-18 11:25 piątek ~Jola | [+] odpowiedz
    Do niedawna współpracowałam z Kancelarią Invictus. Całkiem sprawnie odzyskali pieniądze z opłat likwidacyjnych jakie nałożyła na mnie AXA. Mogę śmiało polecić.
  • 2015-02-26 22:45 czwartek ~nafets | [+] odpowiedz
    ściema
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.