X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Kancelaria Prawna Invictus

2015-02-17 15:05 wtorek ~Doradca prawny
Witam , Jestem reprezentantem Kancelarii Prawnej Ivictus która specjalizuje się w rozwiązywaniu umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi takimi jak: - Ageon - Skandia - ING - Compensa - Generali - AXA Jeżeli jesteś niezadowolony ze swojej polisy lub zostałeś już obciążony wygórowanymi opłatami likwidacyjnymi nie czekaj i skontaktuj się z nami a my pomożemy ci odzyskać TWOJE pieniądze bez żadnych dodatkowych kosztów z twojej strony. By uzyskać więcej informacji proszę kontaktować się pod nr tel: 533-121-535 lub drogą mailową : patryk.gabinowski@ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl
  • 2015-09-17 22:02 czwartek ~Aleksander | [+] odpowiedz
    Kancelaria pomogła mi odzyskać środki z mojej Skandii, polecam. Przy okazji widzieliście ich nową stronę internetową www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl
  • 2015-05-08 11:50 piątek ~Jasiek | [+] odpowiedz
    Miałem problem z opłatami jakie narzucił na mnie Aegon po rezygnacji z polisolokaty. Odradzam polisolokaty, ale Invictusów mogę polecić :).
  • 2015-03-27 12:00 piątek ~Hanna | [+] odpowiedz
    dziękuję, za pomoc w odzyskaniu moich pieniędzy z Aegonu. Pozdrawiam.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.