X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

KANCELARIA PRAWNA LEGATIS odszkodowania z OC Bydgoszcz

2017-03-09 23:18 czwartek ~Damian
Odzyskują odszkodowania z OC samochodow i OC szpitali. Ubezpieczyciele mają też swoich prawników i nie są skłonni wypłacać dużych odszkodowań Ledwie sypną kwotą bezsporną i często się na tym kończy. Ja długo szukałem dobrej firmy prawniczej wybrałem Legatis bo mają wysoką ściągalność odszkodowań, chodzi mi o wyroki sądowe , ile spraw w sądzie i jakie kwoty. Przy wyborze kancelarii to podstawowy warunek. Jak jest niska ściągalność w danej firmie to nie warto. Zdałem się na Legatis i było warto ubezpieczyciel proponował ugodę jakbym nie miał prawnika to bym pewnie się zgodził Legatis w sądzie Uzyskali 15 razy tyle co ubezpieczyciel ugodą. Szok dlaczego trzeba aż zatrudniać prawników żeby dopiero wtedy ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie ? Powinni od razu płacić tyle ile trzeba. Ale wtedy prawnicy nie mieli by roboty.
  • 2017-03-10 10:08 piątek ~łukaszek | [+] odpowiedz
    No tak już jest, miałem te same przemyślenia po wygranej sprawie z D.A.S., ale od tego są fachowcy, żeby po prostu pomagali:) i chwała im za to!
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.