X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Karta PZU Pomoc - nowa forma sprzedaży usług pomocowych PZU
2009-08-04 09:27 wtorek

Karta pzu pomoc

2009-12-22 13:37 wtorek ~karmazyn
Do tego można niemałe zniżki na akcesoria samochodowe dostać w niektórych punktach z ta kartą.
 • 2013-07-30 12:37 wtorek ~kill | [+] odpowiedz
  Taa będe chodził po sklepach i świecił wszędzie kartą PZU-a tylko 700 na cała polskę ma byc uprawnionych do dawania jakichś zniżek (pewnie 2-3%). Pomoc okreslona oczywiście jak najbardziej mgliście i... czytaj dalej »
 • 2009-12-22 17:52 wtorek ~maruda | [+] odpowiedz
  No, jeśli jeszcze ktoś opon nie wymienił to bedzie jak znalazł. Zniżka pokryje koszty karty :)
 • 2010-05-23 16:52 niedziela ~wiolka | [+] odpowiedz
  A tak na marginesie- ile kosztuje w PZU Pomoc taka wymiana opon ? Czy sa to bardzo duze koszty ?
 • 2010-06-09 23:08 środa ~tea | [+] odpowiedz
  Na pewno są niższe, niż w innym miejscu, ponieważ dzięki tej karcie ma się na to zniżkę. Tak naprawdę koszt karty się zwraca
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.