X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Kiepska obsługa... Przykład idzie z góry...

2011-03-03 08:23 czwartek ~grzesi
Mam ubezpieczenie z funduszem emerytalnym. Po zawarciu kontakt z agentem tylko przez pierwszy rok później cisza... (zwolnił się, podobno mnie "przejął" inny). A teraz do rzeczy. Co roku dostaję "propozycję" indeksacji. Konia z rzędem temu, co potrafi logicznie wytłumaczyć zależności wzrostu wartości polisy i wzrostu składki. Sęk w tym, że nie mogę się z nikim skontaktować... Infolinia odsyła mnie do agenta (podając jakiś numer komórki), agent (zmieniają się szybko) ani biuro w Elblągu nie odbiera telefonów... Jednak w tym roku mnie zagotowali. Przysłali propozycję indeksacji z datą 22.12.2010, nadaną 19.01.2010. Do mnie dotarła 31.01.2011 - w tzw. rocznicę polisy! Chyba sobie ze mnie j... robią. Bo jak inaczej to nazwać? Mam zawiadomić ich 15 dni przez 31.01 (a więc wysłać na początku stycznia) odpowiadając na pismo które wysyłają mi po terminie? A gdzie czas w którym mam podjąć decyzję? Firma mało poważna...
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.