X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY UBEZPIECZENIA
Ocena: 2.15 (239 głosów)

Kompletne dno !!

2009-06-24 20:54 środa ~Kama
Kupiłam auto od gościa który na moje nieszczęście miał u nich polisę i teraz mam cały czas kłopoty, bo chcą nasłać mi komornika dlatego,że nie płacę za polisę której u ich nie kupowałam, wypowiedziałam umowę w terminie ale,że mają placówkę tylko w Warszawie a ja jestem z Katowic, więc udają,że pisma nie mają i grożą mi co chwilę. Mam już tego dosyć!
  • 2012-09-29 09:04 sobota ~ja | [+] odpowiedz
    Kolego mam ten sam problem wypowiedziałem im umowę co prawda z trochę przekroczyłem czas ale pani konsultantka miłym głosem poinformowała mnie że po uiszczeniu różnicy po między zawarciem nowej umowy ... czytaj dalej »
  • 2013-10-17 18:23 czwartek ~TERENOWY | [+] odpowiedz
    Z PEWNOŚCIĄ LIBERTY DIRECT JEST NAJBARDZIEJ BANDYCKĄ FIRMĄ Z JAKĄ SPOTKAŁEM SIĘ DO TEJ PORY.JA NAWET NIE WIEDZIAŁEM ,ŻE JESTEM U NICH UBEZPIECZONY.KUPIŁEM SAMOCHÓD NA NIEMIECKICH BLACHACH I PO PARU MI... czytaj dalej »
  • 2011-09-07 14:47 środa ~Jak | [+] odpowiedz
    Mam aktualnie podobny kłopot, czy ktoś wie jak to się skończyło?
  • 2011-08-06 14:47 sobota ~jaco | [+] odpowiedz
    Witam wszystkich na forum nie wiem od czego zacząć bo brakuje mi słów na tych złodziei w życiu nie spotkałem się z takimi zasadami jakie obowiązują tutaj.Moja żona jest świeżym kierowcą i to jest jej ... czytaj dalej »
  • 2011-10-06 08:54 czwartek ~Ann | [+] odpowiedz
    Zgodnie z Ustawą ubezpieczenie OC (a więc ubezpieczenie obowiązkowe) wznawia się z automatu. Tylko złożenie wypowiedzenia w terminie blokuje takie wznowienie. Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego ... czytaj dalej »
  • 2010-05-05 06:13 środa ~greg.Wrocław | [+] odpowiedz
    Mam dokładnie ten sam problem.Ciekawe jak to się skończyło?Telefonicznie nic nie udało mi się wyprostować.Dziś wysyłam pismo.
  • 2010-06-01 22:25 wtorek ~Faraday | [+] odpowiedz
    Tego typu pisma zawsze wysyła się za potwierdzeniem odbioru. Bez tego nigdy nie możesz mieć gwarancji, że dotarło ono do adresata i że zostało odebrane przez właściwą osobę. Jeśli nie potrafisz wy... czytaj dalej »
  • 2010-10-17 19:25 niedziela ~życzliwy | [+] odpowiedz
    ale oni też nie mają potwierdzeń tylko wysyłają zwykłym listem , a więc niech udowodnią ,że cokolwiek dotarło do Ciebie .Do kosza z takimi listami i wszystko jest tak jak u nich i innych firmach np.MT... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.