X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Szukasz firmy, która pomo¿e Ci uzyskaæ wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do artyku³u:

Pomo¿emy Ci odzyskaæ odszkodowanie – czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach pomagaj±cych wygraæ spory z zak³adami ubezpieczeniowymi
2007-01-04 16:43 czwartek

Korporacja Feniks

2008-06-09 23:41 poniedzia³ek ~deck22
Chdzia³bym siê dowiedzieæ czego¶ wiêcej o Korporacji Feniks. Czy Firma jest wiarygodna? Czy potrafi radziæ sobie z mieniem zaburzañskim?
  • 2016-01-07 12:17 czwartek ~w³a¶ciciele dzia³ki na Mierzei Wi¶lanej | [+] odpowiedz
    Musimy do³±czyæ do niezadowolonych. Ju¿ od 2011 r. FENIKS bardzo nieskutecznie za³atwia nam sprawê przesy³u pr±du -mamy s³up i dwie linie na naszej dzia³ce. Zap³acili¶my Korporacji ju¿ 3000 z³. i nic ... czytaj dalej »
  • 2016-06-30 18:26 czwartek ~Arkadiusz | [+] odpowiedz
    Ja równie¿ jestem niezadowolony. Mam na dzialce s³up energetyczny. Od trzech lat maj± moj± sprawe i nie za³atwili nic. wyda³em oko³o 2000 z³ i nie mam od nich zadnych informacji, kontakt z nimi prakty... czytaj dalej »
  • 2013-04-01 01:11 poniedzia³ek ~tomek | [+] odpowiedz
    Moi rodzice prawie 3 lata temu podpisali umowê i nic siê nie dzieje. Brak z nimi kontaktu nie odbieraj± telefonu, a jak odbior±, to t³umacz± ¿e spraw± zajmuje siê inny oddzia³. Oni prawdopodobnie ... czytaj dalej »
  • 2012-11-17 20:11 sobota ~Pawe³ oszukany skutecznie przez Feniks | [+] odpowiedz
    Nic nie robi± - to [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]!!!
  • 2013-03-19 10:58 wtorek ~Marta | [+] odpowiedz
    Uwa¿am,¿e Firma Feniks jest bardzo skuteczna je¶li chodzi o odzyskiwanie zaleg³ych nale¿no¶ci...Sama mam podpisan± z nimi umowê sta³± na windykacje i jestem bardzo zadowolona z ich dzia³ania...Nie op³... czytaj dalej »
  • 2013-03-20 21:36 ¶roda ~Adamek | [+] odpowiedz
    To firma widmo. Wiem, bo wspó³pracowa³em z nimi. Nic nie ZROBILI w ¿adnej sprawie. [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]
  • 2015-09-22 12:32 wtorek ~oszukany | [+] odpowiedz
    W sierpniu 2013 umowa o odszkodowanie za slupy 1500zl, w styczniu 2014 120zl, w kwietniu 2014 wycena roszczenia 500zl. Ostatnia prosba telef o informacje pisemna o postepie w sprawie z dn 07.05.2015 i... czytaj dalej »
  • 2011-10-17 16:28 poniedzia³ek ~InCa | [+] odpowiedz
    Witam...Chcia³abym siê w³±czyæ i napisaæ co¶,widze,¿e nie ma forum w którym jest sama prawda,a przerysowana opinia o korporacji....Z tego co wiem to s± wiarygodni,lecz nie prawd± jest to,ze za³atwiaja... czytaj dalej »
  • 2012-01-11 18:26 ¶roda ~PPHU | [+] odpowiedz
    Nikt niczy z nimi nie ryzykuje bo wynagrodzenie pobieraj± dopieru po wygraniu sprawy a kasa przychodzi na nasze konto nie ich i dopiero na sam koniec im p³acimy ustalony % od sprawy , dla mnie wygrali... czytaj dalej »
  • 2012-01-31 17:37 wtorek ~kremer w | [+] odpowiedz
    Dla mnie rewelacja mieli¶my z rodzin± wypadek w Austrii- zadzwoni³em do brata on do nich po 3 godzinach na miejscu byl ich adwokat mówiacy po polsku za³atwili wszystko od lekarz po hotel i mechanika n... czytaj dalej »
  • 2012-01-31 17:36 wtorek ~kremer w | [+] odpowiedz
    Dla mnie rewelacja mieli¶my z rodzin± wypadek w Austrii- zadzwoni³em do brata on do nich po 3 godzinach na miejscu byl ich adwokat mówiacy po polsku za³atwili wszystko od lekarz po hotel i mechanika n... czytaj dalej »
  • 2009-12-21 08:27 poniedzia³ek ~ma³gorzata | [+] odpowiedz
    mimo ze minal 2 MIESIACE temu!! czas zawarty w umowie ciagle nie otrzymalam moich pieniedzy tylko jakas marna zaliczke..
  • 2010-05-30 12:49 niedziela ~STREMA | [+] odpowiedz
    ok NIE DYSKUTUJ¡ DAJ¡ OD RAZU DO S¡DU W NASZYM WYPADKU WYGRALI SPRAWÊ WE FRANCJI I NATYCHMIAST Z WINDYKOWALI D£U¯NIKA
  • 2011-06-30 15:42 czwartek ~jan sz... | [+] odpowiedz
    prawda nie bawi± sie w rozmowy z dluznikami ,szybko ,skutecznie ,widzialem rozne procesy ale ten w ykonaniu ich dr prawa jak z filmu szybki proces i natychmiast siedzieli na hipotekach d³uznika ,ja po... czytaj dalej »
  • 2011-10-06 08:14 czwartek ~los | [+] odpowiedz
    leja wodê, i szukaj± frajerów, wystarczy zapytaæ konkretnie czy oka¿± jakiekolwiek dowód swojej pracy, orzeczenie sadowe wtedy urywaj± kontakt. szukaj± naiwniaków do pracy i g³upich by potem oskubaæ z... czytaj dalej »
  • 2012-06-06 07:59 ¶roda ~frajer | [+] odpowiedz
    W pe³ni siê zgadzam z w/w opini± - to zwykli [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]!!! Ponad rok temu mamili mnie ile to dziesi±tek tysiêcy wywalcz± dla mnie za s³u¿ebno¶æ przesy³u. Wp³aci³em im 2 tysiace i... czytaj dalej »
  • 2014-12-05 13:43 pi±tek ~frajer nr 2 | [+] odpowiedz
    UWAGA! UWAGA!UWAGA!S³upy, s³u¿ebno¶æ przesy³u! Jestem w takiej samej sytuacji- 1500,00z³ za "postêpowanie polubowne", 500z³ za "wycenê". W sumie 2000z³ przepad³o i tyle. Równie¿... czytaj dalej »
  • 2014-12-05 13:43 pi±tek ~frajer nr 2 | [+] odpowiedz
    UWAGA! UWAGA!UWAGA!S³upy, s³u¿ebno¶æ przesy³u! Jestem w takiej samej sytuacji- 1500,00z³ za "postêpowanie polubowne", 500z³ za "wycenê". W sumie 2000z³ przepad³o i tyle. Równie¿... czytaj dalej »
  • 2014-10-31 13:48 pi±tek ~stare pole | [+] odpowiedz
    czyta³em opinie o tej firmie. nie polecam. dodatkowo rozmawia³em z ich Klientami ko³o Malborka. nic w ich sprawach nie zdzia³ali a zadaj± od tych biedaków kolejne pieni±dze.
  • 2012-10-13 22:06 sobota ~Stanislaw Przemysl | [+] odpowiedz
    co ty bredzisz jesli tak jak piszesz - to zado¶æ u czynienie nie ma sensu raczej twoja sprawa byla jakas mala i proponuja chyba tobie zwrot kasy tez tak mialem na jednej dzialce dolozylem na prawniko... czytaj dalej »
  • 2012-06-15 11:29 pi±tek ~W.K | [+] odpowiedz
    Bredzisz skoro podjêli siê tematu to i zakoñcza te roszczenia koñcz± siê zazwyczaj ugod± lub procesem zado¶æuczynienie nie wchodzi w grê wiec albo jeste¶ kim¶ kogo np zwindykowali albo w inny sposób n... czytaj dalej »
  • 2009-10-15 15:00 czwartek ~kient | [+] odpowiedz
    niestety wielkie rozczarowanie........ :-(
  • 2010-11-28 21:51 niedziela ~pphu | [+] odpowiedz
    Bredzisz albo jestes z konkurencji jakiejs sa drodzy ale bardzo skuteczni dla mnie robili windykacje jako 3 firma poprzednie sie poddaly komornik tez oni po 2 miesiacach mieli kase jak nie wiem ale co... czytaj dalej »
  • 2009-10-17 23:51 sobota ~ma³gorzata d | [+] odpowiedz
    Nam pomogli zdarli skórê fakt ale ustalili dane adresowe d³u¿nika w Kanadzie a my podalismy im ze wyjecha³ do stanów i pewnie tam przebywa ustalili gdzie pracuje itp i po 2 miesi±cach odsyskali pieni... czytaj dalej »
  • 2009-11-08 11:59 niedziela ~lal | [+] odpowiedz
    Odzyska³em swoje pieni±dze,d³u¿nikiem by³a Turecka spó³ka,szybko miesi±c,
  • 2009-12-20 21:30 niedziela ~wojnarowa l | [+] odpowiedz
    Wygrali, mam operat szacunkowy ,decyzjê wojewody ,wycenê mienia zabu¿añskiego czekam tylko na wyp³atê ,spor±, dotarli do przedwojennych dokumentów na Ukrainie i zwiêkszyli tym sposobem wycenê kilkukro... czytaj dalej »
  • 2010-01-13 21:40 ¶roda ~PHU ...........SP.ZOO | [+] odpowiedz
    w 11 DNI ODZYSKALI DLA MNIE KASÊ WE fRANCJI Z ODSETKAMI A JA 3 LATA PROSI£EM B£AGA£EM ,D£UZNIK NAWET MI KARTKE NA SWIETA TERAZ PRZYSLAL JAK TO ZROBILI NIE MAM POJECIA ALE CHYBA NIE POJECHALI DO NIEGO ... czytaj dalej »
  • 2014-01-17 04:31 pi±tek ~rty | [+] odpowiedz
    No na chuju ] cwaniaki doja kase
  • 2009-05-30 20:47 sobota ~polecam | [+] odpowiedz
    Cholera to magicy jacys po dziewieciu latach w sadach zamkneli sprawe w 2 miesiace fakt ze kosztowalo ale warto smialo mozna z nimi zalatwic w europie prawie kazdy proces
  • 2009-06-13 23:03 sobota ~domator | [+] odpowiedz
    Fakt moje problemy te¿ ju¿ koñcz± widzê efekt maj± uk³ady w ca³ej europie ale tanio to nie by³o chocia¿ lepiej stracic 20 % kasy ni¿ ca³o¶æ
  • 2009-07-04 19:17 sobota ~s.r.o. | [+] odpowiedz
    Tez mamy udana windykacjê w Kosowie ,szybko ok 2 tyg ,
  • 2009-07-15 13:55 ¶roda ~automax | [+] odpowiedz
    Mamy z nimi umowê sta³ej bezp³atnej windykacji do tej pory wszystko dzia³a OK ,
  • 2009-08-24 09:41 poniedzia³ek ~...............sp.z.o.o. | [+] odpowiedz
    Dla naszej firmy uporz±dkowali wszystko w 6 miesiêcy a mieli co robiæ polecamy
  • 2009-06-29 21:54 poniedzia³ek ~fan clown feniksa | [+] odpowiedz
    POlecam. Mi za³atwili hotel na Antarktydzie. ;)))))))))
  • 2010-04-08 00:16 czwartek ~wd | [+] odpowiedz
    nam pomogli w powa¿nym problemie prawnym a ze tobie za³atwili hotelik na mrozie to rozumiemy tam siê powinno wysy³aæ konkurencjê
  • 2009-09-23 21:55 ¶roda ~polecamy | [+] odpowiedz
    Zerknijcie na sondê na naszej stronie. To powinno ,wyja¶niæ wszystko zaliczamy siê do grona zadowolonych klientów,referencja którymi siê szczyc± nie s± od przys³owiowego Kowalskiego ale od gmin, samor... czytaj dalej »
  • 2009-12-21 08:32 poniedzia³ek ~klient | [+] odpowiedz
    ..a potem bedziemy mowic czy was polecac..bo to juz 2 miesi±ce po terminie zawartym w umowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pieniazkow nie ma....
  • 2010-12-16 13:39 czwartek ~sylwia | [+] odpowiedz
    witam prosze sie do mnie zg³osic bo mnie tez oszukali chanel277@wp.pl
  • 2011-07-08 10:28 pi±tek ~joanna | [+] odpowiedz
    mnie jeszcze nie zdo³ali oszukac dzieki waszym opiniom,za co dziekuje,napisa³am im,ze jestem niezadowolana z przebiegu rozmów i ostrzege sasiadów jak to faktycznie wyglada od strony finansowej,nie ujm... czytaj dalej »
  • 2012-01-05 20:32 czwartek ~piter | [+] odpowiedz
    Pierdo³y opowiadsz w zadnej umowie nie ma podanego terminu zakonczenia bo to jest po prostu nie mozliwe do okre¶lenia jak bys mia³ chociaz elemntarna wiedze na temat prawa w polsce to bys sam to wiedz... czytaj dalej »
  • 2009-05-17 18:56 niedziela ~Jadwiga G. | [+] odpowiedz
    Mój syn spêdzi³ jako niewinny 3 lata w wiêzieniu dopiero prawnicy z Feniksa potrafili udowodniæ jego niewinnosc od 3 miesiêcy jest ju¿ w domu a oni wystêpuj± o odszkodowanie dla niego za stratê zdrowi... czytaj dalej »
  • 2009-05-27 19:21 ¶roda ~MISZA | [+] odpowiedz
    ZA£O¯YLI NAM SPÓ£KÊ AKCYJN¡ W SZWAJCARII SZYBKO TANIO SA -OK
  • 2009-03-27 20:53 pi±tek ~Nina ,Kanada | [+] odpowiedz
    Znam ,pozdrawiam i dziêkujê,dzieki Korporacji odzyska³am rado¶æ ¿ycia,wygrali proces gdzie nikt inny nikt widzia³ wiêkszej szansy,odzyskali ca³y mój maj±tek,
  • 2009-05-16 13:55 sobota ~nik | [+] odpowiedz
    mi tez rozwiazali problem prawie beznadziejny ,tez nie powiedzieli jak ale wazne ze skutecznie dluznika znalezli w Hiszpanii koledze przeprowadzili rozwód w Niemczech maja mozliwosci.
  • 2009-03-18 15:37 ¶roda ~nina | [+] odpowiedz
    mi pomogli i to bardzo niepotrzebnie wczesniej straci³em kase na adwokatów, smia³o polecam
  • 2009-03-08 19:20 niedziela ~wojta......... | [+] odpowiedz
    mi tez za³atwili sprawê du¿ej windykacji wygrali proces w Szwajcarii i w 3 miesi±ce odzyskali kasê która prawdê mówi±c uwa¿a³em za stracon±,inna sprawa ¿e s± trochê denerwuj±cy za nic nie chcieli powi... czytaj dalej »
  • 2009-02-17 08:58 wtorek ~jan | [+] odpowiedz
    Mi pomogli znajomym tez ,duza powa¿na firma
  • 2009-03-27 21:51 pi±tek ~Kamil | [+] odpowiedz
    Polecam Uzyskali mi konkretne odszkodowanie w ci±gu 2 miesiêcy bez ¿adnych problemów gdzie inne firmy prowadzi³y sprawê miesi±cami
  • 2010-01-24 23:21 niedziela ~ma³a | [+] odpowiedz
    proszê o wiêcej informacij mam powazn± sprawê i szukam wiarygodnej firmy .ps.chodzi o ¶mieræ 3 osób.
  • 2010-01-27 12:07 ¶roda ~Teresa H | [+] odpowiedz
    By³am w podobnej sytuacji ,sprawc± by³ ukrainski kierowca co komplikowa³o uzyskanie odszkodowania, powierzy³am sprawê Feniksowi nie zgodzili siê na proponowan± sumê odszkodowania skierowali sprawê do ... czytaj dalej »
  • 2009-04-30 15:29 czwartek ~ela | [+] odpowiedz
    Potwierdzam s± OK
  • 2008-11-26 09:57 ¶roda ~Mateusz | [+] odpowiedz
    Nie mam najmniejszych podstaw do narzekania spór trwaj±cy w s±dach od 6 lat zakoñczyli w 4 miesi±ce z dobrym rozwi±zaniem dla mojej rodziny
  • 2009-04-24 22:18 pi±tek ~z bielska | [+] odpowiedz
    oj tak i dla mnie za³atwili sprawê na której juz dawno postawi³em krzy¿yk i nawet nie wiem jak to zrobili nie chwal± siê jak to robi± ale ich mo¿liwo¶ci robi± wra¿enie , sama sprawa z Tourexem jest ch... czytaj dalej »
  • 2012-10-13 21:54 sobota ~ze stargardu | [+] odpowiedz
    skonczyli ludzie juz maja kase do odzyskania - wygrali- 180 baniek euro-teraz zobaczymy co nas kraj zrobi lepiej u siebie niz prywatna firma dla nas w austrii
  • 2014-01-17 04:39 pi±tek ~klient nie palcem robiony | [+] odpowiedz
    te brednie pisa³ ktos z korporacji - chca op³ate wstepna 1400zeta ja pytam macie wygrane sprawy za s³upy czy s³uzebnosc a oni mówia ze tajemnica- to niech spadaja na drzewo ... czytaj dalej »
  • 2008-10-28 13:34 wtorek ~Janina | [+] odpowiedz
    Mojej rodzinie bardzo pomogli gdy inni ju¿ nie widzieli szans , i za to im dziêkujê
  • 2009-02-22 18:26 niedziela ~mis | [+] odpowiedz
    Mi tez pomogli odzyskali kase w moskwie
  • 2009-04-30 23:02 czwartek ~anonim-ale-chyba-fan-klub-feniksa | [+] odpowiedz
    Nie wiem jak to robi± ale s± cholernie skuteczni nic nie mówi± kto dla nich pracuje sk±d maj± informacjê denerwuj±ce ale s± szybcy i skuteczni mój pseudo wspólnik który mnie wyraba³ na spor± kasê jak ... czytaj dalej »
  • 2010-02-17 13:04 ¶roda ~Anonim fanklub feniksa | [+] odpowiedz
    jest to czysta hipokryzja. Ile potrafi± czasu po¶wiêciæ dzia³acze z feniksa na opowiadaniu jacy s± wspaniali. Ja nie jestem z bran¿y, ale znam dwie osoby, którym nie wyp³acili wynagrodzenia za przeka... czytaj dalej »
  • 2014-01-17 05:00 pi±tek ~klient nie palcem robiony | [+] odpowiedz
    Opowiadaja ile wywalcza odszkodowania ,jak bardzo sie wszyscy ich boja ze w ciagu 6 miesiecy kasa na koncie bo energetyka za³atwia sprawy polubownie ale zadaja 1400 z³ op³a... czytaj dalej »
  • 2014-12-12 18:46 pi±tek ~Aleksandra | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie nie polecam wspó³pracy z korporacj± Feniks.Ja te¿ uwierzy³am ich przedstawicielowi,¿e wywalcz± nam du¿e pieni±dze od przedsiêbiorcy przesy³owego.W sumie zap³acili¶my im prawie 2600 z³.Prz... czytaj dalej »
  • 2009-12-21 08:30 poniedzia³ek ~zdenerwowana | [+] odpowiedz
    co do szybko¶ci to nie masz racji, ja juz 2 MIESIACE!! po czasie zawartym w umowie czekam az wyplaca mi pieniadze!! dostalam marn± zaliczke i czekam dalej.. ciekawe kiedy to si e skonczy bo mam dosc!!... czytaj dalej »
  • 2010-01-20 11:30 ¶roda ~tom@sz | [+] odpowiedz
    czy aby napewno wszelkie formalnosci zosta³y zakonczone...a mo¿e kto¶ sie odwo³uje , jesli zapad³y jakies wyroki sadowe...to wszystko, te terminy trzeba zwyczajnie przeczekac...to raczej wina prawoda... czytaj dalej »
  • 2009-06-29 21:51 poniedzia³ek ~dajcie ju¿ spokój feniksowcy | [+] odpowiedz
    Zabawne. Znowu Ci z Feniksa pisz± sami o sobie, my¶l±c, ¿e im kto¶ uwierzy. Za¶miecili ju¿ pó³ internetu tymi swoimi og³oszeniami, tylko jak dot±d nikt nie wie co to w³a¶ciwie jest, bo zrzesza wszystk... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.