X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

COMPENSA
Ocena: 2.10 (1970 g³osów)
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa to firma, która oferuje zarówno ubezpieczenia na ¿ycie i zdrowie, jak i ubezpieczenia maj±tkowe, w tym komunikacyjne i mieszkaniowe. Oferta firmy jest szeroka, przez to skupia wielu klientów. Czy po wspó³pracy z towarzystwem s± oni zadowoleni z dokonanego wyboru?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa S.A. VIG w roku 2018 wynios³a 448, co daje 5,4% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Dobry wybór ubezpieczenia to z jednej strony w³a¶ciwy produkt, z drugiej za¶ to wysoka jako¶æ obs³ugi klienta. Warto te dwa aspekty ze sob± porównywaæ. Przed podjêciem ostatecznej decyzji warto wiêc porównaæ produkty oferowane przez Compensa z produktami innych ubezpieczycieli.
 
Opinie klientów natomiast to informacje o tym, jak dana firma funkcjonuje i jak dzia³a. To najlepszy sposób na weryfikacjê firmy w praktyce. Je¿eli wiêc wspó³pracujesz z firm± Compensa lub masz to ju¿ za sob±, podziel siê z nami swoj± opini±. Twoje do¶wiadczenie mo¿e mieæ ogromne znaczenie dla innych. 

Kosztorys nie z tej ziemii

2010-10-07 00:21 czwartek ~win
Po raz pierwszy mam do czynienia z Compens±. I mam nadziejê, ¿e i po raz ostatni. Jestem poszkodowanym i zg³osi³em uszkodzenie samochodu z OC sprawcy. Rzeczoznawca przyjecha³ po 5 dniach i zrobi³ swoj± robotê. Po dwóch dniach na meil-a dosta³em kosztorys. Ca³a kwota naliczona przez TU to oko³o 4700. Napisa³em, ¿e nie zgadzam siê z t± kwot±, ¿e chcia³bym naprawiaæ autko i ¿e w kosztorysie nie ma kilku istotnych pozycji np. demonta¿ silnika w celu prostowania karoserii. Pani likwidatorka z Poznania wyrazi³a zgodê na odholowanie samochodu do ASO ... na moj± wyra¼n± pro¶bê, chocia¿ chcia³a, ¿ebym zrezygnowa³ z ASO na rzecz innego tañszego warsztatu. W ASO naliczyli koszty czê¶ci 9000 + robocizna 4500. Warto¶æ samochodu Pani likwidatorka poda³a mi telefonicznie na 14700. Dziwne, bo w ASO warto¶æ mojego samochodu to 18900. Taka ma³a ró¿nica.Od momentu kiedy wymog³em zgodê na transport samochodu do ASO urwa³ siê kontakt meil-owy i telefoniczny do Pani likwidatorki. Ja sobie piszê i dzwoniê i to by by³o na tyle. Taki monolog. Dzisiaj mam drug± wizjê lokaln±. Pan rzeczoznawca przyjedzie i bêdzie "drugie podej¶cie". Nie rozumiem jak w tym Naszym wspania³ym Kraju osoba, która nie jest winna kolizji jest stratna materialnie i finansowo. to jest jaka¶ paranoja :-( Samochód ma byæ wystawiony na licytacjê :-( Staram siê pogodziæ z tym, ¿e ju¿ jestem do ty³u, bo za przyznan± kwotê nie bêdê mia³ samochodu w stanie sprzed kolizji. Nie wiem tylko o ile ty¶ ??? Sorki, za przyd³ugawy tekst.
  • 2010-10-21 17:40 czwartek ~Taxi | [+] odpowiedz
    Witam. Likwidowa³em szkodê z polisy OC sprawcy, zostawi³em samochód w serwisie i dop³aci³em do szkody 760z³ szkoda nie by³a z mojej winy, dziwie siê jeszcze czemu takie jest oszukañstwo. Mia³em 3 czy ... czytaj dalej »
  • 2010-10-12 19:26 wtorek ~win | [+] odpowiedz
    Có¿ dramatu ci±g dalszy. ASO wyceni³o naprawê i czê¶ci na 18 000. Dzisiaj dosta³em odpowied¼ od TU, ¿e naprawa pojazdu nie jest ekonomicznie uzasadniona. Mam dostaæ 5300 i samochód, czy te¿ wrak, któr... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.