X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Kpina a nie ubezpieczenia

2015-02-09 09:15 poniedziałek ~manu
To jedna wielka farsa, 70 % to Wielka BZDURA, po wypadku nie z twojej winy , droga przez mękę. Rzeczoznawcy robią sobie żarty. Uderzył mnie klient Proamy. Owszem , rzeczoznawca , był po 2 dniach i dokonał wyceny optycznej. Po odstawieniu auta do warsztatu okazało się, że wycena jest niekoniecznie zgodna z faktycznymi uszkodzeniami./m.in. tylna klapa do wymiany, wyciaganie błotnika, wymiana zderzaka tylnego- ponieważ auto miało hak to dopiero po rozebraniu było widać faktyczne szkody. Rzeczoznawca dołożył 24 zł i powiedział, że jak mi nie pasuje to mogę iść do sądu/. A co powiecie na to . Auto ubezpieczone , składka zapłacona, polisa wystawiona. Po 3 tygodniach Proama neguje swój system i swoją polisę i wzywa klienta do natychmiastowgo stawienia się.ńiestety z tą firmą są same kłopoty.
  • 2015-02-15 20:30 niedziela ~Tomek | [+] odpowiedz
    To trzeba wziąć prawnika albo samemu napisać pozew np. pobrać z serwisu www.lexshop.com.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.