X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Krótko - lichwiarstwo i nic dodac nic ująć

2010-11-04 16:28 czwartek ~DANUTKA
inwestuję w tu generali od 3 lat i co z tego mam coraz mniej pieniędzy agent przy podpisywaniu umowy pieknie wszystko przedstawił (pomijam fakt że to kolega z pracy)a teraz chcac otrzymac jakąś informacje echo poprostu zero kontaktu od trzech lat złapal jelenia i finisz a do tego co miesiac skladki 600 zl jeszcze przez 7 lat no na umowie wszystko pisze ale podskoczyl szybko bo po drodze spieszyl sie wiec tylko malnij podpis i gotowe i tak tez jest DALEKO OD TYCH LICHWIARZY
  • 2013-09-14 13:18 sobota ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Witam, bardzo chętnie podejmiemy wszelkie działania, aby mogła Pani odzyskać swoje środki od ubezpieczyciela. Toczymy obecnie rozmowy z ubezpieczycielem na drodze polubownej. Abyśmy mogli jednak rozpo... czytaj dalej »
  • 2011-11-27 22:12 niedziela ~jolka 37 | [+] odpowiedz
    sprawdź ile wpłaciłaś i ile teraz masz na koncie. Założę się że dużo mniej (na lokacie przynajmniej 5% wzrasta). Czy masz Ogólne Warunki Ubezpieczenia w twardej oprawie? Jeżeli nie, to zrobili cię w k... czytaj dalej »
  • 2011-01-13 16:45 czwartek ~Agnieszka | [+] odpowiedz
    "Tylko malnij podpis" - to najlepiej świadczy również o kliencie. Skoro podpisujemy coś czego warunków do końca nie znamy, bo sprzedaje nam to kolega z pracy to na co tu narzekać ? Rozumiem,... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.