X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia LIBERTY UBEZPIECZENIA

Kto zatrudnia tam pracowników

2015-11-18 16:21 środa ~zxx
Od pięciu dni nie mogę załatwić prostej sprawy za każdym razem odbiera ktoś inny kto nie wie o co chodzi, obiecują ,że oddzwonią ale tego nie robią kpina jakaś pierwszy raz się spotykam z taką niekompetencją porażka ubezpieczę auto gdzie indziej
  • 2016-12-29 13:54 czwartek ~tad | [+] odpowiedz
    Ja mam u nich 2 auta -ostatnie u nich,choćby mieli oc za 1 złotówkę.Czy ktoś wie jak legalnie zakończyć z nimi polisy aby przejść do innej firmy? Zero odzewu od nich-może zwinęli interes?
  • 2016-12-29 13:54 czwartek ~tad | [+] odpowiedz
    Ja mam u nich 2 auta -ostatnie u nich,choćby mieli oc za 1 złotówkę.Czy ktoś wie jak legalnie zakończyć z nimi polisy aby przejść do innej firmy? Zero odzewu od nich-może zwinęli interes?
  • 2015-11-23 21:59 poniedziałek ~notfunny | [+] odpowiedz
    Korpo
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.