X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Lipa i tyle !

2017-02-12 08:31 niedziela ~adaś
Mam ubezpieczony kredyt w Aviva, w roku 2015 poważnie zachorowałem na b.rzadką chorobę, w Polsce nie leczy się tego, znalazłem pomoc we Włoszech. Po operacji ubiegałem się o przysługując mi odszkodowanie w postaci spłaty kilku rat przez Aviva do mojego Banku. No i zaczęło się !!! otóż choroba moja jest / była bardzo mało spotykana, gdy wysłałem dokumentację to w odpowiedz przysłano, że lekarze z Avivy twierdzą,że wg ich wiedzy jest niemożliwe zoperować to co mi dolegało, więc nie dostanę od Aviva nic, bo metoda operacyjna jest im nie znana ( opatentowana w Rosji w 1990 r.) a we Włoszech zoperowano około 2 tys osób z całego świata do roku 2016. Jak poszedłem do banku i powiedziałem mojemu doradcy, że to wszystko to oszustwo to Paniusia powiedziała, żeby ciszej mówił bo inni klienci usłyszą !!! Lipa i tyle. AVIVA TO OSZUŚCI. !! Ale ja na szczęście jestem już zdrowy i mam na was wykichane ubezpieczycielu !!!
 • 2019-05-10 17:55 piątek ~Justyna | [+] odpowiedz
  Ja rowniez zachorowalam, na kregoslup. Ktedyt ubezpieczony w avivie na wypadek czasowej niezdolnosci do pracy, zlozylam odpowiednie dokumenty i otrzymalam odpiedz ze wszelkie choroby kregoslupa nie wc... czytaj dalej »
 • 2017-05-16 22:32 wtorek ~Dziunia | [+] odpowiedz
  To trzeba się ubezpieczać indywidualnie ,a nie przez bank.Bank z ubezpieczycielem podpisuje inna umowe ,która jest korzystna dla banku a nie dla kredytobiorcy.Ciekawa jestem czy dostał Pan z ubezpiecz... czytaj dalej »
 • 2017-02-24 14:16 piątek ~sasa | [+] odpowiedz
  Bardzo sie ceiosze ze Pan nto tak wszystko sprawnie i dobrze załatwiła.
 • 2017-02-21 17:22 wtorek ~Anonim | [+] odpowiedz
  Konkurencji teksty. Proszę nie robić z siebie durnia
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.