X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

MASAKRA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

2015-03-17 09:40 wtorek ~Katarzyna
Auto zostało uszkodzone przez sprawcę, który miał ubezpieczenie w PROAMIE. Ja również miałam w tej firmie. Ponieważ policja przez dłuższy czas prowadziła dochodzenie (sprawca uciekł z miejsca zdarzenia) sprzedałam auto, tak jak wcześniej zamierzałam. Wszelką dokumentację posiadała policja. Po zakończeniu postępowania wystąpiłam do PROAMY jako firmy ubezpieczeniowej sprawcy zdarzenia. Pomijam, że długi czas trwało oszacowanie szkody, to już po oszacowaniu, pani likwidator - Beatrycze Dekondy zaczęła wymyślać tysiace powodó, dla których odszkodowanie nie mogło być wypłacone. Zażądała dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu. Dokumenty te przekazałam nowemu właścicielowi, co jest oczywiste. Poprosiłam o sprawdzenie w systemie Proamy, że w dniu wypadku i jeszcze kilka tygodni po nim , auto było ubezpieczone u nich i JA figuruję tam jako właściciel. Kontakt z likwidatorem żaden- pani Dekondy pisze tylko maile, w których umieszcza informacje nieprawdziwe np. że z dokumentóW wynika, że auto miało stłuczkę 20 stycznia i zostało sprzedane tego dnia. Fakt jest taki, że auto miało stłuczkę 6 października, a 20 października zostało sprzedane. Pani ta pisze czasem, jakby byłą pod wpływem czegoś zmieniajacego myslenie... Kontakt jest tylko z konsultantami, którzy jedyne , co mogą , to przesłać monit do likwidatora. A to, jak grochem o ścianę... ZDECYDOWANIE ODRADZAM UBEZPIECZENIE W TEJ FIRMIE. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEGO UBEZPIECZYCIELA. U mnie sprawa znajdzie zapewne finał w sądzie.
  • 2015-06-23 16:00 wtorek ~Biuro DPDO | [+] odpowiedz
    Proszę do nas napisać w temacie na adres doplata@recompense.cba.pl lub telefonicznie 796483908 Prowadzimy sprawę uzyskania odszkodowania.Nie pobieramy opłat.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.