X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia zdrowotne

Komentarze do wątku:

Ubezpieczenie po powrocie do kraju
2020-02-24 12:40 poniedziałek ~Anna
Witam serdecznie, chciałabym zapytać o ubezpieczenie po powrocie do kraju z Australii (wcześniej pobyt i praca w UK). Jaka jest najlepsza opcja? Prywatnie? Jaka firma jest najlepsza? Dodam, że planuję otworzyć swoją działalność jak najszybciej będzie to możliwe, ale wiadomo, że trochę to potrwa. Bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam!
Odpowiedzi: 2
  • 2020-03-26 11:14 czwartek ~Michał MetLife | [+] odpowiedz
    Witam, zapraszam do kontaktu. W MetLife każdy ważny pracownicy dobierają sobie ubezpieczenie indywidualnie dzięki czemu nie ma sztywnych schematów że wszyscy mają takie same ubezpieczenie które nie s... czytaj dalej »
  • 2020-02-25 09:46 wtorek ~Ekspert_PZU | [+] odpowiedz
    Anno, proponuję, abyś zapoznała się z ofertą PZU. W ramach ubezpieczenia zdrowotnego organizujemy wizyty oraz badania w prywatnych przychodniach. Sama możesz wybrać zakres usług, jaki Ci będzie potrze... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia zdrowotne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.