X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do w±tku:

Bardzo niskie zado¶æuczynienie/odszkodowanie z OC sprawcy
2016-06-22 15:36 ¶roda ~Agata.R
Witam. Mam takie pytanko. Bo ostatnio dosta³am odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, w którym uczestniczy³am. I wydaje mi siê ¿e dosta³am znacznie mniej ni¿ powinnam. Widzia³am gdzie¶ informacje ¿e Salvum odszkodowania zajmuje siê takimi sprawami. W sensie, ¿e mog± mi pomóc. Czy ktos z takiej pomocy ju¿ korzysta³? Jak to wygl±da?

Moja opinia na temat zani¿onych odszkodowañ i firmy Salvum

2016-11-21 15:30 poniedzia³ek ~MariuszMax
Ludzie kantowani przez ubezpieczycieli powinni jak±¶ grupê za³o¿yæ, bo przy zani¿aniu odszkodowañ na poziomie 90% przypadków by³aby ca³kiem liczna. A co do Salvum – faktycznie solidnie. Bez fajerwerków, ale przy odkupie chyba trudno siê ich spodziewaæ. Za to w miarê szybko, rzetelnie i przyja¼nie.
  • 2020-03-30 10:03 poniedzia³ek ~Radek | [+] odpowiedz
    Osobi¶cie polecam skorzystanie z us³ug Salvum Odszkodowania; by³a mi polecona i siê nie zwiod³em. Pieni±dze dosta³em w gotówce po podpisaniu umowy. Wszystko ok.
  • 2020-03-27 10:03 pi±tek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Salvum to jedyna firma odszkodowawcza jaka zna³em wiêc dlatego do nich poszed³em. W³a¶ciwie nie ma w tym ¿adnej filozofii; dajesz im kosztorys i decyzje od tow.ub a potem umawiasz siê na podpisanie um... czytaj dalej »
  • 2020-03-26 09:03 czwartek ~Domino | [+] odpowiedz
    Po kilku wymianach "uprzejmo¶ci" z TU zdecydowa³em siê sprzedaæ szkodê. zrobi³em ma³y risercz i najlepiej wypad³o Salvum. Po nieca³ym miesi±cu by³o po wszystkim a kasê dosta³em do rêki.
  • 2020-03-25 15:41 ¶roda ~Tomek | [+] odpowiedz
    Korzysta³em z Salvum i nie narzekam. W moim przypadku firma ubezpieczeniowa uzna³a szkodê czê¶ciow± ale wycena to by³a jaka¶ pora¿ka. Salvum ogarnêli temat i odebra³em zaleg³± kwotê bezpo¶rednio po po... czytaj dalej »
  • Ok
    2020-03-20 13:23 pi±tek ~Cesarz | [+] odpowiedz
    Odsprzeda³em im szkodê kilka tygodni temu. Wszystko odby³o siê wg pocz±tkowych ustaleñ z konsultantk±. Umowa bardzo zrozumia³a dla przeciêtnego Kowalskiego. Co do kasy to zdecydowa³em siê na odbiór go... czytaj dalej »
  • 2020-03-17 15:22 wtorek ~Wiktor | [+] odpowiedz
    Zostawi³em numer na ich stronie, po kontakcie ze strony biura przes³a³em papiery, które chcieli a potem tylko trzeba czekaæ na wyniki weryfikacji. Oferta w porz±dku, choæ nie zwala z nóg. Fajnie ¿e mo... czytaj dalej »
  • 2020-03-11 11:27 ¶roda ~Maciej | [+] odpowiedz
    Na Salvum zdecydowa³em siê z polecenia. Do¶æ szybko zweryfikowali mój kosztorys i oddzwonili z ofert±. Umowa by³a jasno sporz±dzona a oferowane pieni±dze rozs±dne. Osobi¶cie polecam.
  • 2020-02-20 10:00 czwartek ~Olek | [+] odpowiedz
    Wszystko odby³o siê w miarê sprawnie. Formalno¶ci raczej znikome a kasê dostajesz do rêki wiec obywa siê bez nerwowego czekania "wyp³ac± czy nie wyp³ac±?". Polecam Salvum Odszkodowania.
  • 2020-02-19 09:56 ¶roda ~MiR0 | [+] odpowiedz
    Do wyboru Salvum przekona³em siê ze wzglêdu na to, ¿e to do¶æ znana marka a wole w takich sprawach pracowaæ z kim¶ pewnym. Oferta wykupu nie powala ale ³atwo¶æ procedur mnie przekona³a (wszystko za³at... czytaj dalej »
  • 2020-02-17 09:16 poniedzia³ek ~Julek | [+] odpowiedz
    Na firmê odszkodowawcz± zdecydowa³em siê po paru nieudanych próbach negocjacji wyceny szkody u ubezpieczyciela. Nie mam zdrowia na przepychanki prawnicze. Pad³o na Salvum. Przes³a³em dokumenty a potem... czytaj dalej »
  • 2020-02-13 11:32 czwartek ~Daniel | [+] odpowiedz
    Podczas wspó³pracy z Salvum najbardziej mi siê podoba³o szczere podej¶cie do tematu. Nie mydlili oczu jakimi¶ nierealnymi kwotami, wiedzia³em o prowizji; sprawdzenie kosztorysu nic mnie nie kosztowa³o... czytaj dalej »
  • 2020-02-11 10:22 wtorek ~Filip | [+] odpowiedz
    Wybra³em Salvum ze wzglêdu na ich d³ugoletnie do¶wiadczenie. Moja sprawa dotyczy³a, jak chyba u wiêkszo¶ci, kolizji. Wycena sporz±dzona przez ubezpieczyciela by³a jak dla mnie mocno zani¿ona co potwie... czytaj dalej »
  • 2020-02-07 09:29 pi±tek ~Jakub | [+] odpowiedz
    Sprawdzi³em Salvum Odszkodowania w praktyce i przyznam ¿e jestem zadowolony. Nie mam porównania z innymi firmami odszkodowawczymi ale w przypadku Salvum nie zauwa¿y³em ¿adnych podejrzanych ruchów. O c... czytaj dalej »
  • 2020-02-06 14:01 czwartek ~Anka | [+] odpowiedz
    Zdecydowa³am siê na sprzeda¿ szkody poniewa¿ nie staæ mnie by³o na walkê z ubezpieczalni± w s±dzie. Poniewa¿ nie by³am zaznajomiona z tym rynkiem wys³a³am zapytanie do kilku firm odszkodowawczych i ak... czytaj dalej »
  • Ok
    2020-01-22 08:29 ¶roda ~Slavo | [+] odpowiedz
    Mia³em do czynienia z Salvum i mogê poleciæ wspó³pracê z tym biurem. Mo¿e nie b³yskawicznie ale fachowo zajmuj± siê spraw±. Ceniê sobie te¿ regularna informacje o postêpach. Wybra³em opcjê przelewu bo... czytaj dalej »
  • 2020-01-17 09:20 pi±tek ~Joanna | [+] odpowiedz
    Dot±d by³am ostro¿na je¶li chodzi o pomys³ sprzeda¿y szkody. Wydawa³o mi siê to zbyt skomplikowane. Ale wspó³praca z Salvum mnie nieco uspokoi³a. Po ok 2 tygodniach mia³am zaleg³± kwotê w portfelu a p... czytaj dalej »
  • 2020-01-15 10:26 ¶roda ~Adam | [+] odpowiedz
    Nigdy wcze¶niej nie korzysta³em z firmy odszkodowawczej i nie mam porównania. U mnie akurat pad³o na Salvum i my¶lê ze jest ok. Kluczowym czynnikiem dla mnie by³a oferta. Kwota by³ a dla mnie do zaakc... czytaj dalej »
  • 2020-01-15 10:26 ¶roda ~Adam | [+] odpowiedz
    Nigdy wcze¶niej nie korzysta³em z firmy odszkodowawczej i nie mam porównania. U mnie akurat pad³o na Salvum i my¶lê ze jest ok. Kluczowym czynnikiem dla mnie by³a oferta. Kwota by³ a dla mnie do zaakc... czytaj dalej »
  • 2020-01-13 10:02 poniedzia³ek ~Tauros | [+] odpowiedz
    Wspó³pracowa³em z Salvum blisko rok temu i nie mogê siê do niczego doczepiæ. No mo¿e proces sprawdzania papierów jest nieco przyd³ugawy ale i tak to nic je¶li masz w perspektywie niez³± kasê i spokój ... czytaj dalej »
  • 2020-01-10 07:47 pi±tek ~Hubertus | [+] odpowiedz
    Polecam us³ugi Salvum, znaj± siê na tym co robi±. Mo¿e nie oddzwonili do mnie w terminie który podaj± na stronie ale jak ju¿ zajêli siê weryfikacj± dokumentów to posz³o to znacznie sprawniej. Wszystko... czytaj dalej »
  • 2020-01-07 08:23 wtorek ~Okoñ | [+] odpowiedz
    Do Salvum Odszkodowania trafi³em jaki¶ czas temu ze spraw± st³uczki. Sprawca przyzna³ siê do winy i sporz±dzili¶my protokó³ jednak firma ubezpieczeniowa znacznie zani¿y³a wycenê mojej szkody dlatego p... czytaj dalej »
  • 2019-12-23 09:40 poniedzia³ek ~DaGaGo | [+] odpowiedz
    Weryfikacja w Salvum Odszkodowania wykaza³a u mnie zani¿enie odszkodowania. Na szczê¶cie proces odzyskiwania nale¿nej kwoty nie by³ tak skomplikowany jak siê obawia³am. W Salvum zajêli siê wszystkim. ... czytaj dalej »
  • 2019-12-20 08:44 pi±tek ~Bartosz | [+] odpowiedz
    Generalnie jestem zadowolony ze wspó³pracy z Salvum Odszkodowania. Mo¿e sprawa nie potoczy³a siê tak ekspresowo jak u innych - nie wiem mo¿e mia³em po prostu pecha ale koniec koñców dosta³em co chcia³... czytaj dalej »
  • 2019-12-18 08:48 ¶roda ~Hubert | [+] odpowiedz
    Wspó³prace z Salvum Odszkodowania oceniam dobrze. Mo¿e nie zaproponowali nie wiadomo jakich pieniêdzy ale tyle nerwów ju¿ straci³em na przepychanki z ubezpieczycielem, ¿e z ulg± zaakceptowa³em zapropo... czytaj dalej »
  • 2019-12-10 08:27 wtorek ~Jakub | [+] odpowiedz
    Trafi³em do Salvum Odszkodowania z polecenia (jak zwykle w takich przypadkach) i jestem zadowolony z ich us³ug. Ca³o¶æ nie trwa³a zbyt d³ugo a dla mnie najwa¿niejszy by³ fakt, ¿e odzyska³em pieni±dze,... czytaj dalej »
  • 2019-12-04 08:53 ¶roda ~£ukasz | [+] odpowiedz
    Zg³osi³em siê do Salvum ze spraw± ¿ony, która by³a ofiar± kolizji a TU chcia³ chyba wykorzystaæ jej zdenerwowanie ca³± sytuacj± bo ich wycena szkody to by³a kpina. Oczywi¶cie weryfikacja w Salvum wyka... czytaj dalej »
  • 2019-11-14 08:58 czwartek ~Wiktor | [+] odpowiedz
    Korzysta³em kiedy¶ z tego biura i w³a¶ciwie nie mam siê do czego doczepiæ.Kwota zaoferowana przez Salvum Odszkodowania nie by³a powalaj±ca ale jakbym mia³ sam siê z tym wszystkim mêczyæ to pewnie bym ... czytaj dalej »
  • 2019-11-08 14:55 pi±tek ~Mi³osz | [+] odpowiedz
    Chyba jak wiêkszo¶æ trafi³em do Salvum Odszkodowania w zwi±zku z kolizj± i po przegranej bitwie z ubezpieczycielem sprawcy. Formalno¶ci ogarnêli szybko a kasa te¿ by³a ok. Nie wiem jak wygl±daj± proce... czytaj dalej »
  • 2019-10-29 07:17 wtorek ~Miko³aj | [+] odpowiedz
    Parê miesiêcy temu mia³em st³uczkê i przyznam,¿e pieni±dze z OC sprawcy to by³a jaka¶ kpina. My¶la³em ¿e mnie co¶ trafi jak porówna³em z tym co mi za¶piewa³ warsztat samochodowy. Zg³osi³em siê do Salv... czytaj dalej »
  • 2019-10-25 08:37 pi±tek ~Artur | [+] odpowiedz
    Po miesi±cach przepychanki z moim ubezpieczycielem kumpel z pracy poleci³ mi odsprzeda¿ szkody firmie skupuj±cej odszkodowania i wspomnia³ ¿e on swego czasu skorzysta³ z Salvum i by³ zadowolony. Zadzw... czytaj dalej »
  • 2019-09-30 07:38 poniedzia³ek ~Patryk | [+] odpowiedz
    Przede wszystkim jestem bardzo zadowolony z komunikacji z konsultantem Salvum przydzielonym do mojej sprawy. Fakt, nie odezwali siê zaraz po przes³aniu papierów ale zdajê sobie sprawê ze moje zg³oszen... czytaj dalej »
  • 2019-08-30 08:15 pi±tek ~Maciej | [+] odpowiedz
    U mnie Salvum zda³o egzamin g³ównie ze wzglêdu na ich mobilno¶æ oraz mo¿liwo¶æ za³atwienia wszelkich formalno¶ci drog± mailow± lub telefoniczn±. Zaoferowana kwota równie¿ by³a zadowalaj±ca. Polecam.
  • 2019-09-09 16:00 poniedzia³ek ~D¿ony Dep | [+] odpowiedz
    Tak¿e polecam Salvum. Lepiej siê nie bawiæ w jakie¶ firmy krzaki...serio. Niektóre proponuj± du¿e kwoty, a po przes³aniu danych nagle kontakt siê urywa. Salvum przynajmniej ma jak±¶ renomê bo wspó³pra... czytaj dalej »
  • 2019-08-29 07:39 czwartek ~Dominik | [+] odpowiedz
    Minimum formalno¶ci a do tego szybka weryfikacja danego przypadku. Kwota oczywi¶cie te¿ jak najbardziej satysfakcjonuj±ca.
  • 2017-01-12 19:24 czwartek ~marmis | [+] odpowiedz
    Sprawa jak w wiêkszosci przypadków PZU- oczywi¶cie Salvum szybko i konkretnie siê tym zaje³a . Dziêki ja jestem Happy
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.