X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Studencie! 26 lat i co dalej?
2007-03-07 13:16 środa

Można spróbować przez Internet

2014-12-07 15:16 niedziela ~polecambank.strefa.pl
Witam Czytając komentarze na tej stronie wpadłem na pewien pomysł (może dla niektórych ciężki w realizacji ze względu na słabą znajomość komputera ale myślę, że niektórym może bardzo pomóc). Żeby w łatwy sposób otrzymać umowę zlecenie należy się zarejestrować na stronie --> www.polecambank.strefa.pl Praca polega na polecaniu usług bankowych przez internet . W skrócie firma udostępnia gotowe materiały reklamowe, banery, linki, skrypty itp. z unikalnym kodem, które umieszczamy na własnej stronie internetowej, profilu FB, blogu czy wysyłamy mailem (np. zwykły link). Przykładowo na chwilę obecną za otwarcie standardowego konta bankowego firma płaci 75 zł brutto, firmowego 100 zł – nie będę rozwijał pozostałych stawek, bo to nie ma teraz większego znaczenia, poza tym są one dostępne na stronie w tabeli prowizji. O co chodzi… Ogólnie nie ma żadnych przeciwwskazań do tego aby polecać konto wśród rodziny, znajomych itd. Dlatego wystarczy założyć BEZPŁATNE konto, tacie, mamie, bratu, siostrze i tym sposobem mamy kwotę 75 zł brutto x 4 = 300 zł, w kolejnym miesiącu jednemu przyjacielowi =75 zł brutto (minimalna wypłata w tej firmie na umowę zlecenie to 50 zł), w następnym koleżance = 75 zł… Oczywiście to są przykładowe wyliczenia. Można zarabiać w tej firmie nawet 35 tysięcy złotych (tyle w zeszłym miesiącu zarobił najlepszy partner). Ale najważniejsze jest to, że mamy ubezpieczenie, nie musimy rezygnować z obecnej pracy np. na umowę o dzieło ani rejestrować jako osoba bezrobotna… Podczas rejestracji trzeba podać swoją stronę internetową, można ją bezpłatnie założyć na www.strefa.pl Mam nadzieję, że komuś pomoże ta informacja ;-) Pozdrawiam
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.