X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

MTU
Ocena: 2.69 (607 g³osów)
Firma MTU, która przez wiele lat dzia³a³a na rynku w pe³ni samodzielnie, od 1 listopada 2014 roku jest czê¶ci± Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Ergo Hestia. W zwi±zku z tym, od tego czasu trudno jest rozpatrywaæ jej ofertê niezale¿nie od firmy nadrzêdnej. Jak zatem klienci oceniaj± po³±czon± ze STU Ergo Hestia firmê MTU?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawi³ raport, z którego wynika, ¿e liczba wniosków kierowanych do niego w zwi±zku z dzia³alno¶ci± STU Ergo Hestia w roku 2018 wynios³a 909, co daje 10,9% wszystkich sk³adanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Trudno w tym zestawieniu wy³±czyæ jedynie te zg³oszenia, które dotycz± samego MTU. Jedynie mo¿na te dane rozpatrywaæ w ca³o¶ci. Wa¿ne jednak by wiedzieæ, ¿e produkty MTU nadal funkcjonuj±, a ich klienci nadal z nich korzystaj±.
 
Dlatego te¿, je¿eli korzystacie lub korzystali¶cie z produktów MTU, pozostawcie swoj± opiniê. To bardzo wa¿ne, je¿eli podzielicie siê swoimi do¶wiadczeniami, inni bêd± mogli z tego do¶wiadczenia skorzystaæ.  Mo¿e to byæ podstawa podjêcia takiej, a nie innej decyzji. 

MTU opinie.....

2008-11-28 09:42 pi±tek ~Krzychu
Mia³ kto¶ co¶ z nimi wspólnego ? Jakie s± wasze opinie?
  • 2014-11-28 14:02 pi±tek ~adam | [+] odpowiedz
    Przyjecha³ specjalista likwidacji szkód Górka. Da³ mi do podpisania drug± strone kartki. Odróci³em na pierwsz± i oczom nie wierzy³em. On ¶mia³ napisaæ o uszkodzonej obrêczy ko³a "do sprawdzenia&... czytaj dalej »
  • 2014-11-28 14:02 pi±tek ~adam | [+] odpowiedz
    Przyjecha³ specjalista likwidacji szkód Górka. Da³ mi do podpisania drug± strone kartki. Odróci³em na pierwsz± i oczom nie wierzy³em. On ¶mia³ napisaæ o uszkodzonej obrêczy ko³a "do sprawdzenia&... czytaj dalej »
  • 2014-09-26 14:29 pi±tek ~Maxx669 | [+] odpowiedz
    Dopiero siê zacznie po Nowym Roku.. Prawdopodobnie od 02.2015r. ma wej¶æ ustawa, ¿e pieni±¿ki za szkodê (je¿eli inny kierowca w Nas wjedzie) wyp³aca NASZ ubezpieczyciel. Ja szczerze mówi±c swoje auto ... czytaj dalej »
  • 2014-06-09 15:51 poniedzia³ek ~DARAS | [+] odpowiedz
    WITAM ODRADZAM UBEZPIECZENIA AUTA W TEJ FIRMIE , PRZEZ CZTERY LATA BY£EM ZADOWOLONYM KLIENTEM DO PIERWSZEJ KOLIZJI Z AC. MTU POKAZA£O JAK SIÊ TRAKTUJE KLIENTÓW , KTÓRZY POTRZEBUJ¡ POMOCY. WYCENIONO MO... czytaj dalej »
  • 2014-03-25 07:12 wtorek ~kubus | [+] odpowiedz
    Totalnie nieporozumienie wszystko piêknie cacy je¿eli Ty masz im zap³aciæ ale je¿eli dojdzie do jakiej¶ szkody wykrêcaj± siê jak tylko mog±.Zani¿aj± odszkodowania itp.ODRADZAM
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo MTU na:
    4.14
    OPINIE O MTU
  • 2014-03-25 07:12 wtorek ~kubus | [+] odpowiedz
    Totalnie nieporozumienie wszystko piêknie cacy je¿eli Ty masz im zap³aciæ ale je¿eli dojdzie do jakiej¶ szkody wykrêcaj± siê jak tylko mog±.Zani¿aj± odszkodowania itp.ODRADZAM
  • 2014-01-06 19:12 poniedzia³ek ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    ta firma to masakra MTU nale¿y omijaæ szerokim ³ukiem, tam nie pracuj± ludzie tylko debile i idioci, rzeczoznawcy nie potrafi± rozpoznaæ zwyk³ych lamp od bixenonów!! auto zastêpcze zapomij je¶li nie z... czytaj dalej »
  • 2013-12-20 16:21 pi±tek ~zbyszek | [+] odpowiedz
    Witam ja osobi¶cie jestem zadowolony z MTU ubezpieczam u nich ka¿de auto które posiada³em teraz sprzeda³em auto i bez problemu dosta³em zwrot sk³adki oko³o 3 tygodnie od wypowiedzenia umowy.Dzwoni³em ... czytaj dalej »
  • 2013-11-19 21:20 wtorek ~pawel | [+] odpowiedz
    jestem niezadowolony sprzedalem samochód dostarczy³em umowe kupna sprzeda¿ z nr dowodu osobistego ¿±daj± nr pesel oraz nr telefonu inaczej bêdê musia³ dalej p³aciæ ubezpieczenie same problemy... czytaj dalej »
  • 2013-11-19 21:20 wtorek ~pawel | [+] odpowiedz
    jestem niezadowolony sprzedalem samochód dostarczy³em umowe kupna sprzeda¿ z nr dowodu osobistego ¿±daj± nr pesel oraz nr telefonu inaczej bêdê musia³ dalej p³aciæ ubezpieczenie same problemy... czytaj dalej »
  • 2013-11-19 21:20 wtorek ~pawel | [+] odpowiedz
    jestem niezadowolony sprzedalem samochód dostarczy³em umowe kupna sprzeda¿ z nr dowodu osobistego ¿±daj± nr pesel oraz nr telefonu inaczej bêdê musia³ dalej p³aciæ ubezpieczenie same problemy... czytaj dalej »
  • 2013-11-19 21:20 wtorek ~pawel | [+] odpowiedz
    jestem niezadowolony sprzedalem samochód dostarczy³em umowe kupna sprzeda¿ z nr dowodu osobistego ¿±daj± nr pesel oraz nr telefonu inaczej bêdê musia³ dalej p³aciæ ubezpieczenie same problemy... czytaj dalej »
  • 2013-10-03 20:35 czwartek ~m³oda1982 | [+] odpowiedz
    Jestem matk± czwórki dzieci. Zala³am swoj± s±siadkê która ma ubezpieczenie w tej firmie.Przyjechali obejrzeæ szkody ale niestety do mnie nikt siê nie pofatygowa³ potraktowali mnie jakbym zrobi³a to um... czytaj dalej »
  • 2013-07-10 00:10 ¶roda ~klient | [+] odpowiedz
    w lutym 2012 zakupi³em samochód z polis± z mtu, w³a¶ciwie od razu wys³a³em wypowiedzenie i by³ spokój a¿ do grudnia, kiedy to poprzedni w³a¶ciciel zosta³ postraszony komornikiem za nieop³acon± sk³adkê... czytaj dalej »
  • 2013-05-31 21:35 pi±tek ~Eryk | [+] odpowiedz
    UWAGA!!! UWA¯AJCIE NA TEN TWÓR! Mój ojciec kupi³ samochód ubezpieczony w tym czym¶. Ca³e ubezpieczenie (poprzedniego w³a¶ciciela) kosztowa³o ok 370 z³. Chcia³ przepisaæ ubezpieczenie i kazali mu dop³a... czytaj dalej »
  • 2013-04-21 15:07 niedziela ~Anmarg | [+] odpowiedz
    Mam ich do¶æ!!! Przysy³aj± ¿±dania zap³aty za auta których wg numerów przez nich podanych nigdy nie kupi³em nie mia³em!!! SZOK sk±d maj± takie dane!!! Handluj± moimi danymi osobowymi bez mojej zgody! ... czytaj dalej »
  • 2013-04-18 21:58 czwartek ~marian | [+] odpowiedz
    oj na pewno ominê t± firmê dalekim ³ukiem, paru znajomych ju¿ mnie nastraszy³o na temat dzia³ania i naci±gania tej firmy ,w sumie to jak mowa o ubezpieczeniach to od razu jest ta firma przedstawiana j... czytaj dalej »
  • 2013-03-10 18:39 niedziela ~ivona | [+] odpowiedz
    ja tez mam z nimi przeboje. ciagle mi przysylaja jakies skladki a dawno juz nie jestem ubezpieczona i nie mam samochodu juz 2 lata
  • 2013-03-04 20:48 poniedzia³ek ~P | [+] odpowiedz
    Wujek google przyprowadzi³ mnie na t± stronê, bo szuka³em opinii o jakim¶ tam innym towarzystwie, mówiê sobie zobaczê co pisz± o MTU, i pisz± dok³adnie to samo co o tamtym ;) Ubezpieczam drugie auto ... czytaj dalej »
  • 2013-02-21 20:52 czwartek ~Anonim | [+] odpowiedz
    O jak najdalej.Mam niemi³e wrazenia.Pierwszy raz spotkalam sie z przekalkulowaniem skladki ktora przejelam po sprzedajacym mi samochod. Nie ma tego ani w PZU czy HDI.A jak juz oblicza skladke to z but... czytaj dalej »
  • 2013-02-18 23:09 poniedzia³ek ~piotrek | [+] odpowiedz
    witam odradzam wszystkim korzystanie z us³ug tego ubezpieczyciela mam 2 samochód u nich ubezpieczony;ktory zakupi³em z ubezpieczniem, ostatnio dosta³em aneks do umowy z zap³at± na kwote 120 pl... czytaj dalej »
  • 2013-04-13 01:14 sobota ~s³uchacz | [+] odpowiedz
    Zanim skomentuje Pan pracê i informacje, które udzieli³ konsultant. Proszê go najpierw pos³uchaæ. Klienci dzwoni± na infolinie nie s³uchaj±c konsultantów, a pó¼niej w³a¶nie wypisuj± takie bzdury... ... czytaj dalej »
  • 2013-02-13 22:45 ¶roda ~irek | [+] odpowiedz
    wszystko super mam AC i OC w MTU mia³em st³uczkê z mojej winy po wizycie likwidatora kasa by³a na koncie po 2 dniach polecam
  • 2012-12-05 13:08 ¶roda ~WARATul | [+] odpowiedz
    UWAGA NA [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] NAJWY¯SZEJ KLASY .¯ona dosta³a w spadku po ojcu autko z tym ubezpieczeniem ,ok zaraz posz³a ubezpieczyæ autko w GENERALI (M±¿ ma autka i motorki 14 lat tam ube... czytaj dalej »
  • 2012-11-25 22:14 niedziela ~ford ka | [+] odpowiedz
    Po kupnie auta z polis± OC w MTU, nie zwlekaj ze zmian± ubezpieczyciela.Unikniesz w ten sposób problemów z ci¶nieniem krwi.Trudny do zaakceptowania jest fakt,¿e ta [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] i... czytaj dalej »
  • 2012-11-24 09:34 sobota ~Henio | [+] odpowiedz
    Te¿ uwa¿am ich za [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe],wyrwaæ jak najwiêcej i znikn±æ. Kupi³em auto wraz z pe³nym rocznym ubezpieczeniem które z automatu przechodzi na nowego nabywcê,tydzieñ po zakupie prz... czytaj dalej »
  • 2012-10-18 10:49 czwartek ~asiaaaa | [+] odpowiedz
    najgorsze co moze byc . kupilam samochod z waznym ubezpieczeniem oc na ca³y rok, op³cono przez wczesniejszego w³¶ciciela, co okaz³o siê po¼niej ze ja musze z to ubezp.zaplcic raz jeszcze!!! poniewaz ... czytaj dalej »
  • 2013-01-08 14:04 wtorek ~TIK | [+] odpowiedz
    Dzia³aj± zgodnie z ustaw±.Maj± prawo do ponownego przeliczenia sk³adki. Je¿eli polisa zbywcy zawarta po 11.02.2012 to Pani mo¿e j± wypowiedzeiæ w ka¿dym czasie.
  • 2012-10-12 13:27 pi±tek ~aga | [+] odpowiedz
    ¯enada !!!!!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM !!!!!!!!!!!!!!
  • 2012-09-21 15:02 pi±tek ~roman | [+] odpowiedz
    Ca³kowity brak kompetencji pracowników na infolinii. Przy ka¿dej rozmowie mówi± ci co innego. Wystrzegajcie siê i nie dajcie siê naci±æ na kilka z³otych oszczêdno¶ci które pó¼niej i tak stracicie na t... czytaj dalej »
  • 2012-09-18 11:31 wtorek ~zet | [+] odpowiedz
    MTU TO INSTYTUCJA PROWADZONA PRZEZ [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] .To nie jest normalne towarzystwo Omijaæ szerokim ³ukiem !!!!
  • 2012-08-17 10:30 pi±tek ~JakNajdalejOdMTU | [+] odpowiedz
    a ja w³asnie wybieram siê do prawnika, zniszczê ich w s±dzie - bo po prawie 2 latach od sprzedarzy auta- chc± kasê za jego ubezpieczenie !!! SZOK!
  • 2012-06-13 15:49 ¶roda ~artur | [+] odpowiedz
    niestety [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe]. nigdy wiêcej nie skorzystam z us³ug tej firmy!!!mia³em wykupion± polisê oc i ac, na szczêscie nic siê nie sta³o ale gdy sprzeda³em auto chcia³em zwrot ró¿nicy... czytaj dalej »
  • 2012-04-19 10:52 czwartek ~plbn | [+] odpowiedz
    Masakra w formularzu zaznaczy³em, ¿e samochód bêdzie u¿ywany za granic±. Nie wydali mi zielonej karty, której potrzebuje. Co wiêcej nie mo¿na jej dokupiæ. Zero pomocy z ich strony. Jak najdalej od nic... czytaj dalej »
  • 2012-04-03 11:21 wtorek ~tom | [+] odpowiedz
    [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] i tyle. mi wymyslili dwie polisy na samochod i caly czas podsylaja kwitki zeby placic. maja duzy balagan w papierach, nie polecam, trzymajcie sie od nich jak najdalej ... czytaj dalej »
  • 2012-03-29 14:16 czwartek ~Marek | [+] odpowiedz
    Po szkdzie pieniêdzy ni wyp³acili, po trwaj±cej przepychance w s±dach przegrali i dalej nie wyp³acili, W koñcu uzyska³em klauzulê wykoalno¶ci, przekaz³em do komornika.... i wci±¿ nie p³ac±. Jaka¶ par... czytaj dalej »
  • 2012-03-27 14:02 wtorek ~esebi | [+] odpowiedz
    nie polecam, wrecz odradzam ... naciagaja ludzi ,wyludzaja pieniadze ,zastanawiam sie jak taka firma moze dzialac na polskim rynku ,przeciesz to nadaje sie do prokuratury .gdyby wszyscy oszukani zlozy... czytaj dalej »
  • 2012-04-24 19:39 wtorek ~marek | [+] odpowiedz
    zgadzam siê z opini± jestem jednym z oszukanych wszyscy którzy chc± z³o¿yæ pozew zbiorowy proszê o kontakt na maila adamo997x2@wp.pl
  • 2012-02-17 17:38 pi±tek ~Marek | [+] odpowiedz
    MTU nigdy NAWET Z oc SPRAWCY NIE WYP£ACAJ¡ Na pocz±tku konsultant kaza³ zamówiæ lawetê potem kaza³ wynaj±æ auto zastêpcze opisano na czas i do tego momentu OK. Jak zatwierdzili kosztorys zak³ad napraw... czytaj dalej »
  • 2012-02-10 18:19 pi±tek ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Oszu¶ci ODRADZAM W przypadku szkody ca³kowitej odradzaj± strasznie ceny samochodów a dodatkowo kwotê do wyp³aty umniejszyli mi o "korekty ró¿ne"!!!!!!!!!! Nie podaj±c za co to a kwota to 4... czytaj dalej »
  • 2012-02-10 18:07 pi±tek ~odradzam MTU | [+] odpowiedz
    Odradzam ka¿demu jakiekolwiek ubezpieczenia w MTU Mia³em wypadek w którym sprawca uderzy³ mi w ty³ auta i by³ niestety ubezpieczony w MTU. Powiedzieli ¿e szkoda ca³kowita i auto wycenili na ¶mieszn... czytaj dalej »
  • 2011-12-13 17:52 wtorek ~KRIZ | [+] odpowiedz
    nigdy wiecej MTU FIRMA TA WY£UDZA KASE OD LUDZI NIGDY MTU PRZENIGDY MTU
  • 2011-11-15 11:34 wtorek ~Kat | [+] odpowiedz
    Mimo ze to ja jestem poszkodowana, czekam na kasê juz dwa miesi±ce a oni co chwila wymy¶laj± now± przyczynê opó¼nienia. Juz nie wiem co robiæ, bojê siê ze wcale mi jej nie wyp³ac±, czy jest na to jaki... czytaj dalej »
  • 2011-09-10 08:41 sobota ~artoss | [+] odpowiedz
    Wie pan co powa¿nie trzeba siê zastanowiæ ale polecam inn± firmê.
  • 2011-07-26 09:58 wtorek ~zajaczek0607@wp.pl | [+] odpowiedz
    Te¿ jestem niezadowolona. Straszna przygoda. Wogóle nie idzie siê dogadaæ, nie wyliczyli zadnych zni¿ek, za pol roku mialam zaplacic 850zl; gdzie w innej place 500 na rok. Do tego pol roku temu zlozyl... czytaj dalej »
  • 2011-10-22 19:24 sobota ~bartas | [+] odpowiedz
    witam kolego mozesz mi powiedziec co zrobi³es aby windykacja sie odczepi³a od ciebie??? mam obecnie do zap³aty 1200z³ kary a odkad wypowiedzia³em umowe z nimi twierdza ze nie otrzymali nic wysy³a³em l... czytaj dalej »
  • 2011-07-01 13:36 pi±tek ~Ikm | [+] odpowiedz
    Czytaj±c pozosta³e opinie zaczynam siê baæ o moment rozwi±zania umowy OC ale chcia³em opisaæ sprawê mojego AC: Szkode zg³osi³em 28.06.11 o godzinie 16, oko³o 18 zadzwoni³ agent i umówilismy siê na ... czytaj dalej »
  • 2011-06-19 10:44 niedziela ~asd | [+] odpowiedz
    Ch³opie daruj sobie. Jak najdalej od tej firmy.
  • 2011-06-06 21:59 poniedzia³ek ~POSZKODOWANY PRZEZ MTU | [+] odpowiedz
    zgadzam siê ¿e to z³odzieje tyram od rana do wieczora i nie mogê zwi±zaæ koniec z koñcem a z³odzieje MTU PIENI¡DZE BIOR¡ ZANIC
  • 2011-03-05 02:00 sobota ~Polak | [+] odpowiedz
    Kupi³em auto w 2006 we wrze¶niu,ubezpieczone w MTU,po dziesiêciu dniach wys³a³em do MTU rezygnacjê z polisy,i by³o spoko.W 2007 w ¶ierpniu sprzeda³em auto i nadal spoko.A¿ tu nagle w 2011 w marcu przy... czytaj dalej »
  • 2011-03-04 18:38 pi±tek ~Bejo | [+] odpowiedz
    Witam Serdecznie mia³em do czynienia z t± firm± dwa razy,raz mia³em kolizje z ubezpieczonym w MTU rzeczoznawca by³ dwa dni po zg³oszeniu szkody natomiast kasa dwa tygodnie pó¼niej czyli rewelacja! A d... czytaj dalej »
  • 2011-02-03 22:17 czwartek ~mody1988 | [+] odpowiedz
    wy³udzacze! choæ nigdy nie mia³em auta u nich ubezpieczonego... stwierdzili i¿ napisa³em z³ej tre¶ci wypowiedzenie z tytu³u kupna(¶ci±g³em z neta) auta i muszê 400-, zap³aciæ.. Rozumie gdybym tego w... czytaj dalej »
  • 2011-08-24 23:02 ¶roda ~commercialProgrammerKrk | [+] odpowiedz
    Bezczelni wy³udzacze! Wypowiedzia³em umowe z mtu w terminie i w formie jak± sama mi poleci³a pani w infolini, po miesi±cu przysz³o pismo, ¿e prosz± o uzupe³nienie wniosku poniewa¿ nie by³o mojego p... czytaj dalej »
  • 2011-08-29 18:51 poniedzia³ek ~nêkana | [+] odpowiedz
    Witam! problem mam ten sam,te¿ neka mnie windykacja z firmy Intrum,gdy do mnie zadzwonili po 2 latach,daj±c mi 3 dni na wp³acenie sk³adki 240z³,gro¿±c spraw± w s±dzie,poinformowa³am Pani± i Intrum ze... czytaj dalej »
  • 2011-01-03 12:02 poniedzia³ek ~tomekq2 | [+] odpowiedz
    jak najdalej od tej firmy zero kontaktu mili s± tylko przy zawieraniu umów potem jakie kolwiek informacje tylko przez konsultantów którzy mówi± ¿e nic nie wiedz±
  • 2010-11-12 16:28 pi±tek ~POSZKOD. W ZDARZENIU JEST DALEJ POSZ. W WYP£ACENIU | [+] odpowiedz
    Mnie wci±¿ zwodz± z wyp³at± nale¿no¶ci. Zwykle przeci±gaj± sprawê i nie odpisuj± na pisma. Skaldal i tyle. Ja to nag³o¶nie dalej w telewizji gdzie siê da. Tak byæ nie moze ¿e jest tyle osób które wci±... czytaj dalej »
  • 2010-11-09 18:43 wtorek ~adam.s | [+] odpowiedz
    jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :), st³uczka z winy kierowcy drugiego auta ubezpieczonego w MTU, ca³y bok przerysowany i drzwi do wymiany, ugoda bez policji , dzien po zg³oszeniu szkody by³ likwid... czytaj dalej »
  • 2010-05-06 21:42 czwartek ~olgierd | [+] odpowiedz
    wszystkie TU sa takie same [najchetniej nie wyplacac] ale jest mus z nich uslug korzystac
  • 2009-07-21 07:33 wtorek ~Poszkodowany | [+] odpowiedz
    Ja mia³em i nie polecam tego Towarzystwa.Od prawie miesi±ca oczekujê na oszacowanie szkody na moim poje¼dzie ( z winy pojazdu ubezpieczonego w MTU).Dramatyczne Towarzystwo.
  • 2010-07-04 22:25 niedziela ~Julka | [+] odpowiedz
    Naczyta³am siê na forum ma³o pochlebnych oponii o MTU. A w rzeczywisto¶ci rzeczoznawca przyjecha³ w drugim dniu roboczym, a pieni±dze na moim koncie by³y dwa tygodnie po st³uczce. Rozmowa telefoniczna... czytaj dalej »
  • 2010-09-21 12:02 wtorek ~Anka | [+] odpowiedz
    koszmar... Sprawca wjechal nam w auto, ubezpieczony w MTU bylo to 22 sierpnia - rzeczoznawca faktycznie byl w 2 dniu roboczym ale niestety to dnia dzisiejszego nie mozemy sie do firmy dodzwonic (BO WS... czytaj dalej »
  • 2010-09-09 17:01 czwartek ~arek45 | [+] odpowiedz
    "ty jedna na milion"mialas fart!ale nie kus losu!kilku moich znajomych mialo problemy z ta firma a teraz trafilo na mnie.Mecze sie z nimi od trzech miesiecy z wyplata odszkodowania!Sprawa je... czytaj dalej »
  • 2009-11-13 22:05 pi±tek ~Agent Poczta | [+] odpowiedz
    Sprawd¼ sprawcê czy ma papiery w porz±dku. A mo¿e zapomnia³ o czym¶?, sk³adki nie op³aci³?, zani¿y³ zni¿ki?, przegl±du nie mia³?, pomy¶la³e¶ o tym?
  • 2009-07-14 17:39 wtorek ~Doradca finansowy | [+] odpowiedz
    To najtañsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie na rynku finansowym, dlatego przeczytasz tyle niusów ze strony konkurencji. Grunt to negatywna reklama:) MTU i tak najtaniej i nic i nikt tego nie zmien... czytaj dalej »
  • 2011-02-03 22:06 czwartek ~mody1983 | [+] odpowiedz
    Ciekawe dla kogo naj taniej
  • 2010-09-07 16:28 wtorek ~sitek43 | [+] odpowiedz
    najtaniej i w tym przypadku najgorzej!bo gdy nawet jest czarno na bialym ze nalezy sie nam odszkodowanie to robia wszystko zeby niewyplacic!
  • 2010-09-02 11:55 czwartek ~KLIENT BARDZO NIEZADOWOLONY | [+] odpowiedz
    no zgadza sie najtansze i moze najkorzystniejsze tylko jak maja wyplacic odszkodowanie to juz jest gorzej, wlasnie jestem w takiej sytuacji sprawa ciagnie sie ponad 3 m-ce, najpierw przyslali mnostwo ... czytaj dalej »
  • 2010-10-18 20:01 poniedzia³ek ~ROBERT | [+] odpowiedz
    dok³adnie mam taki sam przyk³ad czekam za odszkodowaniem za auto ju¿ 50 dni jak sie uda do nich dodzwoniæ to oni nic niewiedz± ,wszystkie dokumenty s± ok no i zaczynaj± ¶ciemniac ¿e przekazali sprawe ... czytaj dalej »
  • 2010-11-26 13:41 pi±tek ~selma | [+] odpowiedz
    zgadzam sie , ja czekam juz 70 dni na kase na wycenione przez inna firmê szkody (mieli gotowe dane) ale ciagle im czegos brakuje, kasy ani widu -
  • 2010-11-02 11:06 wtorek ~krzysiek | [+] odpowiedz
    Twój analfabetyzm a¿ razi ch³opie wróæ do szko³y a potem wypowiadaj siê na forum
  • 2010-08-12 10:55 czwartek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Najtaniej to fakt ale co¶ od nich otrzymaæ na przyk³ad jak±¶ informacje to ¿yczê cierpliwo¶ci jak siê jest ju¿ ich klientem to maj± ciê g³êboko, gdzie¶ masz obowi±zek p³aciæ ina tym koniec.Totalne dno... czytaj dalej »
  • 2010-08-26 21:15 czwartek ~Marek | [+] odpowiedz
    Witam , ja w maju z³o¿y³em wniosek o ubezpieczenie OC samochodu, zap³aci³em ca³± sk³adkê i do dzisiaj nie mogê siê doprosiæ o polisê któr± MTU mia³o przys³aæ do 2 tygodni od z³o¿enia wniosku. Totalne ... czytaj dalej »
  • 2010-03-15 12:14 poniedzia³ek ~reninx | [+] odpowiedz
    No nie wiem czy tak tanio w tej ubezpieczalni??? OC jest chyba dla starych wyjadaczy z du¿ymi zni¿kami,albo dla znajomych.Jestem pocz±tkuj±cym kierowc± bez zni¿ek. Kupuj±c auto poprzedni w³a¶ciciel mi... czytaj dalej »
  • 2009-12-11 06:42 pi±tek ~KS | [+] odpowiedz
    Bredzisz! Nie jestem konkurencj±, tylko klientem MTU. Najtaniej w tym przypadku oznacza najgorzej! To w³a¶nie autoreklma MTU podwa¿a wiarygodno¶æ reklam!
  • 2009-12-08 17:51 wtorek ~utrapiony | [+] odpowiedz
    Uebzpieczasz siê bo najtaniej czy bo najlepiej? Cz³owieku ta firam zrobi wszystko aby nie wyp³±ciæ ci kasy z ubezpieczenia W TYM JEST NAJLEPSZA!!! skrót MTU to Moje i Twoje Utrapienie
  • 2010-09-09 17:35 czwartek ~galaxy55 | [+] odpowiedz
    piszemy tu bo juz jestesmy poszkodowani przez ta dziadoska firme!ale ludzie ktorzy niewybrali jeszcze ubiespieczenia moga sie przed tym uchronic!ja osobiscie odradzam ta pozal sie boze firme!!!
  • 2010-09-27 20:41 poniedzia³ek ~Oceniacz | [+] odpowiedz
    Ta firma sprzedaje ubeZpieczenia a nie ubeSpieczenia. A zgodnie z postem powy¿ej to firma zatrudnia "analfabetów" - poziom Klientów te¿ pozostawia wiele do ¿yczenia!
  • 2009-07-08 09:03 ¶roda ~anika | [+] odpowiedz
    S± tani i otrzymali god³o TERAZ POLSKA za system likwidacji szkód - to fakty.
  • 2011-07-22 08:15 pi±tek ~AGENT007 | [+] odpowiedz
    HESTIA, NIE MTU dosta³a t± nagrode, PO CO BRONIÆ TEGO BADZIEWIA - NAJGORSZE TOWARZYSTWO PYTAJCIE MULTIAGENTÓW, OSZUKUJ¡ KA¯DEGO - TYLKO ZAMKN¡Æ
  • 2010-02-28 11:48 niedziela ~oleñka | [+] odpowiedz
    Z tego co siê orientujê to god³o Teraz Polska dosta³a STU ERGO HESTIA a nie MTU. MTU to co prawda m³odsze dziecko Hestii ale jakie¶ takie chyba nie udane bo skarg co niemiara. W³a¶ciciel jeden ale fir... czytaj dalej »
  • 2009-12-08 17:49 wtorek ~obyniemtu | [+] odpowiedz
    A praktyka jest taka , ¿e ja czekam na rzeczoznawcê 168 godzin a nie jak siê chwal± 48 godzin. Poczytajcie na forum co pisz± o tej dziadowskiej firmie.
  • 2010-01-03 19:17 niedziela ~go¶æ | [+] odpowiedz
    czekasz 168 godzin?? i to dla Ciebie tragedia?? w innej ubezpieczalni czeka sie okolo tygodnia za rzeczoznawca a za odszkodowaniem grubo ponad miesiac . a jak juz Ci przysla odszkodowanie to jego kwot... czytaj dalej »
  • 2010-08-19 11:36 czwartek ~owu | [+] odpowiedz
    Ja mam w liberty zg³oszenie o 18 a na drugi dzieñ o 7:30 rzeczoznawca i o 9 auto w warsztacie.
  • 2011-10-04 21:56 wtorek ~Wacek | [+] odpowiedz
    N druku firmowym MTU protoko³u szkody str.2 w UWAGACH punkt 2 (brzmienie oryginalne) „Sporz±dzenie protoko³u przez Biuro Rzeczoznawcze nie przes±dza o odpowiedzialno¶ci Ubezpieczyciela za za... czytaj dalej »
  • 2010-08-09 12:50 poniedzia³ek ~D. | [+] odpowiedz
    168 godzin to przecie¿ tydzieñ. Liczyæ nie potrafisz?
  • 2009-05-23 22:34 sobota ~tomi_lee | [+] odpowiedz
    Stanowczo nie polecam!Dwa miesi±ce stara³em siê o przepisanie ubezpieczenia i kiedy to siê uda³o i ³askaiwe dosta³em dokumenty okaza³o siê,¿e za pó³ roku muszê zap³aciæ ok 570z³!(wcze¶niej ¿adnych inf... czytaj dalej »
  • 2012-09-09 22:48 niedziela ~shakur | [+] odpowiedz
    masakra kupi³em auto z ubezpieczeniem od tych [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] nigdy prze nigdy siê tam nie ubezpiecze!!!!zni¿ki siê te nie licz± tamte te¿ nie wys³ali mnie do skoku stefczyka tam nic n... czytaj dalej »
  • 2011-08-02 12:34 wtorek ~Justyna | [+] odpowiedz
    Witaj a mo¿esz mi proszê powiedzieæ bo ja mam w³a¶nie tak± sam± sytuacjê jako to siê u Ciebie skoñczy³o??
  • 2010-09-27 20:39 poniedzia³ek ~Pracownik MTU | [+] odpowiedz
    Rzecz± naturaln± jest, ¿e czê¶cej na forach wypowiadaj± siê osoby, których spotka³o co¶ nieprzyjemnego, ni¿ Ci, którzy z obs³ugi firmy s± zadowoleni. Kochani, pamiêtajmy, ¿e tam pracuj± przede wszyst... czytaj dalej »
  • 2012-10-24 20:53 ¶roda ~. | [+] odpowiedz
    Z daleka od MTU,ostrzegam omijajcie t± [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe], mam z nimi na okr±g³o do czynienia z racji,¿e prowadzê dzia³alno¶æ. Gnêbili mnie 7 miesiêcy przez Intrum Justitja(nastêpni [w... czytaj dalej »
  • 2012-06-23 11:48 sobota ~ar | [+] odpowiedz
    narzekaæ to potrafi± narzekaæ, ale ale przeczytaæ to co sie podpisujê albo u¿yæ g³owy do my¶lenia to nie. co pi±ta szkoda z OC to wa³, czy co pi±ty cz³owiek pisz±cy tu bzdury to [wymoderowano tre¶ci ... czytaj dalej »
  • 2012-02-24 11:51 pi±tek ~Autorek | [+] odpowiedz
    MTU to banda z³odziei w³a¶nie mi wycenili szkodê na 1500z³ a mechanik mówi 4000z³ t± bandê trzeba zamkn±æ niech zniknie z rynku.
  • 2011-12-19 18:06 poniedzia³ek ~S³awek | [+] odpowiedz
    Ty SPERNACI¡GACZU z MTU zajrzyj do szkody nr 84518/2011 i zobacz co mi zosta³o z MAXiCASCO. Samochód ubezpieczony na 25000 a przy szkodzie ca³kowitej do wyp³aty 7300 i co mam zrobiæ . Przesi±¶æ sie na... czytaj dalej »
  • 2011-11-22 14:12 wtorek ~okradziony przez MTU | [+] odpowiedz
    mia³em szkodê 14/04/2009r. dopiero w ¶rodê czyli 16/11/2011r. zakoñczy³a siê sprawa w S±dzie ! Na szczê¶cie przegrali¶cie :) Nikt z firmy MTU nie pojawi³ siê ani razu na rozprawach. Pisze Pan, "N... czytaj dalej »
  • 2011-01-17 15:14 poniedzia³ek ~krzysiek72 | [+] odpowiedz
    Zdecydowanie masz racjê - w internecie zazwyczaj ludzie wypisuj± opinie negatywne, a nie pozytywne. Co do MTU, to przy takiej mocno zautomatyzowanej obs³ugi klienta niestety czasem mog± siê zdarzyæ ... czytaj dalej »
  • 2011-02-07 22:23 poniedzia³ek ~luyk | [+] odpowiedz
    Twoje szczê¶cie. Ja dwie szkody mia³em wycenione tak ¿e szczêka opada. Bior± na cierpliwo¶æ... a rzeczoznawca chyba chêtnie w ³apê bo nie¼le namarudzi³...
  • 2010-11-10 07:50 ¶roda ~POSZKODOWANY | [+] odpowiedz
    JESTE¦CIE NIEKOMPETENTNI NIEUCZCIWI OSZUKUJECIE PO PROSTU KLIENTÓW. FIRMA POWINNA BYÆ ZLIKWIDOWANA. Napisa³em meila i nie dzi¶ nie otrzyma³em odpowiedzi minê³o 6 tygodni. Tak wygl±da rzetelno¶æ. GRATU... czytaj dalej »
  • 2010-11-10 12:16 ¶roda ~wroc³awianin | [+] odpowiedz
    dzisiaj mija 30 dzien na zakonczenie sprawy z OC sprawcy z MTU. 1. sprawa zostala opisana po 8 dniach pomimo informacji na stronie o 48 godzinach a nawet tym samym dniu. 2. Wyliczenie kwotowe nastap... czytaj dalej »
  • 2010-11-25 20:41 czwartek ~mma_wroc³aw | [+] odpowiedz
    popieram, my mieli¶my zdarzenie 6.11.2010 i do dnia dzisiejszego mo¿na s³uchaæ *** relaksacyjnej muzyki przez 3 godziny, a oni maj± ludzi w ***, wybrali¶my wariant serwisowy ale to dla tych kolesi w s... czytaj dalej »
  • 2010-12-29 16:27 ¶roda ~Jaro | [+] odpowiedz
    Ja mia³em wypadek 7 wrze¶nia 2010 i nadal czeeeekam - masakra!!
  • 2010-10-02 15:22 sobota ~bogumi³kaa | [+] odpowiedz
    Drogi Pracowniku ''profesjonalnej'' firmy MTU . Ta ubezpieczalna powinna byc bardzo dawno zdjeta z rynku . aby sie dodzwonic i zgloscic szkode nalezy siedziec 24 h na dobe z telefonem przy uchu , jedn... czytaj dalej »
  • 2012-05-24 22:22 czwartek ~MELO | [+] odpowiedz
    Moi drodzy omijajcie MTU szerokim ³ukiem zebra³o siê paru [wymoderowano tre¶ci obra¼liwe] i maj± g³êboko gdzie¶ swoich klientów dla nich najwa¿niejsze ¿eby klient cicho siedzia³ i p³aci³ , a tak na ma... czytaj dalej »
  • 2012-06-18 20:44 poniedzia³ek ~Wiolciak | [+] odpowiedz
    witam.Nie zgodze sie tu z niektórymi opiniami,osobiscie mam ubezpieczenie w MTU od 5 lat,gdy mia³am wypadek za granic± bez problemu sie dodzwoni³am i wszystko by³o bez zapiête na ostatni guzik(Autko z... czytaj dalej »
  • 2012-12-07 18:14 pi±tek ~mariusz sosnowiec | [+] odpowiedz
    Ja powiem krótko na temat tow, mia³em awarie auta wszystko posz³o sprawnie i ludzie z tej firmy sami zadbali o mój. Komfort co prawda awaria mia³a miejsce. Na a4 czas lasery to oczywi¶cie oko³o 2 godz... czytaj dalej »
  • 2013-10-02 12:29 ¶roda ~Andrzej Bury | [+] odpowiedz
    Ludzie firma jest s³aba. Zastanówcie siê po co Grupa Hestia stworzy³a siostrzan± spó³kê sprzedaj±c± ubezpieczenia w tak niskich cenach. Po co tworzyæ now± sieæ sprzeda¿y i struktury nimi zarz±dzaj±ce?... czytaj dalej »
  • 2011-03-05 01:16 sobota ~Polak | [+] odpowiedz
    To wszystko prawda!Trzeba za³atwiæ t± firmê na amen.
  • 2009-05-12 15:57 wtorek ~2222 | [+] odpowiedz
    RATUJ SIE KTO MO¯E !!!
  • 2009-05-12 15:43 wtorek ~1 | [+] odpowiedz
    Cz³owieku jak najdalej
  • 2015-03-26 15:14 czwartek ~Invictus | [+] odpowiedz
    Witam, reprezentuje kancelariê Invictus i zajmujemy siê odzyskiwaniem ¶rodków z polis oraz zrywaniem umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapraszam do kontaktu: 533 121 778 oraz drog± mailow±: mate... czytaj dalej »
  • 2010-09-07 16:13 wtorek ~byly juz klient | [+] odpowiedz
    ludzie szkoda waszych nerwow!oszusci niekompetecja i ignoracja!!!
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.