X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

GENERALI ŻYCIE TU S.A.

Najlepsza grupówka

2017-04-13 22:56 czwartek ~Pyniek
Witam, od kilku m-cy jestem ubezpieczony w ramach pracowniczego ubezpieczenia grupowego w Generali Życie. Właśnie przyszedł czas próby - zdarzenie, całe szczęście, że radosne. Przyznam, że mocno się zdziwiłem maksymalnym uproszczeniem procedury - krótki formularz, skan dokumentu z USC, skan dowodu osobistego i decyzja - tu uwaga!!!! - następnego dnia po dacie przesłania dokumentów drogą elektroniczną na wskazany adres. Wcześniej miałem doświadczenia z innymi, w tym największymi firmami, które wymagają oryginałów dokumentów, biegania do oddziałów, donoszenia czegoś brakującego, na kasę trzeba czekać kilka dni - masakra. Osobiście gorąco polecam ubezpieczenie na życie w Generali.
  • 2017-11-15 23:35 środa ~***c generali | [+] odpowiedz
    milcz trolu, kto by tu wszedl i pisal takie glupoty, wiadomo ze jestes kurwą handlowcem tej pojebanej firmy, chuj wam w dupe
  • 2019-03-19 21:50 wtorek ~J...c generali | [+] odpowiedz
    Jak zyje 50 lat nie widzialem takich sku....synow. Zlodzieje beszczelne. O kazda decyzje jaka wydali, kazda sprawe ktora rozpatrywali tocxy sie sprawa w sadzie... uciekajcie jak najdalej od generali..... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.