X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie

Komentarze do wątku:

Szukam polisy na życie.
2010-10-11 09:11 poniedziałek ~S.P.
Szukam najlepszej z możliwych polis na życie. Chciałbym ją płacić do końca życia w kwocie 100 zł miesięcznie. Mam 35lat i nie interesuje mnie inwestycyjna polisa, tylko i wyłącznie ubezpieczenie życia. Proszę o szczegóły ubezpieczeń tego typu.
Sprawdź ofertę
Odpowiedzi: 54
  • 2022-01-18 15:20 wtorek ~Patricia dooley | [+] odpowiedz
    Jestem tutaj, aby podzielić się z wami wszystkimi niesamowitą szansą na zmianę życia. Platforma handlowa Jose to zarejestrowana i oryginalna platforma inwestycyjna, która może zarobić nawet 7570 euro ... czytaj dalej »
  • 2020-05-21 11:18 czwartek ~Doradca ubezpieczeniowy MetLife | [+] odpowiedz
    Jestem doradcą ubezpieczeniowym w firmie Metlife. Mamy bardzo szeroki zakres ochrony i w celu dopasowania oferty na miarę oczekiwań i możliwości finansowych klienta zawsze przeprowadzamy profesjonaln... czytaj dalej »
  • 2020-05-18 10:50 poniedziałek ~anna | [+] odpowiedz
    Witaj na każdą potrzebę pożyczki z prywatnych pieniędzy Jestem gotów ci pomóc mail: luizaaguiero0001@gmail.com WhatsApp: +33 755966288 kwota pożyczki: .............? Okres spłaty: ... czytaj dalej »
  • 2020-02-26 08:59 środa ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Mam 55 lat. Prowadzę jednoosobową firmę - świadczę usługi bhp. Poszukuje ubezpieczenia na życie 100-200 tyś. zł Ubezpieczenie zawarte bezterminowo. Miejscowość : Kraków, Małopolskie Zakres ubezpi... czytaj dalej »
  • 2018-01-23 14:34 wtorek ~Izabela | [+] odpowiedz
    polisa powinna być dopasowana do sytuacji rodzinnej i zawodowej izabeladomanska@o2.pl najlepsze rozwiązania
  • 2017-12-15 14:12 piątek ~kalmara | [+] odpowiedz
    Mam polisę w Concordia i jestem zadowolona, kiedy leżałam w szpitalu miałam wypłacone pieniążki, podobnie ze złamana nogą. Szybciutko i miło sprawa była załatwiona.
  • 2017-12-11 10:16 poniedziałek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
  • OWU
    2017-12-05 12:57 wtorek ~okinsurance | [+] odpowiedz
    Na tak długo, najważniejsze to sprawdzić OWU. Co z tego, że ubezpieczyciel za małą składkę obieca wysoką wypłatę skoro w OWU jest dużo wyłączeń. Jak wiadomo im dłuższy okres tym większe prawdopodobień... czytaj dalej »
  • 2017-11-28 14:03 wtorek ~Tomek | [+] odpowiedz
    Ubezpieczenia na Życie i nie tylko, fachowa obsługa, korzystna oferta, www.lukasz-wlodarczyk-ubezpieczenia.pl
  • 2017-10-23 11:29 poniedziałek ~Katarzyna Butkiewicz | [+] odpowiedz
    Jeżeli komuś zależy przede wszystkim na funkcji ochronnej, czyli wypłacie w razie śmierci, to kluczowe jest porównanie wysokości płaconej składki do wypłacanego świadczenia. W ten sposób można ocenić ... czytaj dalej »
  • 2017-07-26 15:12 środa ~Hankapanka | [+] odpowiedz
    Najlepiej szukać przez wyszukiwarkę, masz jasno i klarownie za co jakie koszta, np www.rankomat.pl
  • 2017-04-13 10:34 czwartek ~Dorotka | [+] odpowiedz
    Warto mieć ubezpieczenie na życie, nigdy nie wiesz czy jutro coś sie nie stanie i zostanie się z przysłowiową ręką w nocniku... A nie daj boże jakiś wózek, potem nie wrócisz do pracy. Ja mam w Warcie ... czytaj dalej »
  • 2016-11-29 23:33 wtorek ~Pati | [+] odpowiedz
    Przed wyjazdem na stypendium do Florencji sprawdzałam Avivę i mieli bardzo wysokie stawki, za to w mbanku dostałam ofertę z tymi samymi warunkami, ale dużo tańszą. Przyznaję, że nie sprawdzałam ubezpi... czytaj dalej »
  • 2016-11-28 21:27 poniedziałek ~Lilka | [+] odpowiedz
    Też polecam NN, w którym jestem od kilku lat ubezpieczona. Po zeszłorocznym wypadku na nartach nie miałam żadnego problemu z wypłatą odszkodowania - wszystko w zasadzie załatwione było od ręki.
  • 2016-11-27 09:30 niedziela ~torbacz | [+] odpowiedz
    Wątek niby stary ale ludzie zaglądają tu widzę. Najlepszą ofertę i kompetentnych doradców ma nationale nederlanden, a dla rodziców to w o©óle świetna opcja strażnik przyszłości, gdzie masz j... czytaj dalej »
  • 2016-09-06 16:14 wtorek ~Monika | [+] odpowiedz
    Zapraszam do kontaktu - Doradca d.s Indywidualnych Ubezpieczeń na Życie - Monika Łudzik - 69**. Zasadniczym celem ubezpieczeń na życie jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa finansowego na wypade... czytaj dalej »
  • 2016-08-09 11:10 wtorek ~kaminski | [+] odpowiedz
    Niedawno również szukałem ubezpieczenia na życie. Szczerze powiedziawszy najlepiej i najłatwiej znaleźć coś na przeglądarkach internetowych, które oferują tego typu zestawienia
  • 2016-08-08 13:47 poniedziałek ~Marceli | [+] odpowiedz
    A nie lepiej zamiast pytac na forum wybrać się do agenta ubezpieczeniowego? Jeśli jestes z Giżycka lub okolic mogę Ci polecić Pania Marzannę Trzebiatowską, to bardzo dobry agent ubezpieczeniowy znając... czytaj dalej »
  • 2015-09-15 23:07 wtorek ~Porada | [+] odpowiedz
    Nie daj sie nabrać nie ma takiego ubezpieczenia do końca życia . Bo na końcu życia jest smierć i TU musi wypłacić SU. A to ryzyko wynosi 100% I trzymaj sie z daleka od cudownych polis do końca życia... czytaj dalej »
  • 2015-09-15 22:53 wtorek ~Gore | [+] odpowiedz
    Jedna z najwiekszych to kalkulator-ubezpieczeń.com.pl Lub kalkulator.mdu-unilink.pl Na 100% coś wybierzesz Inaczej przygotuj sie na setki spotkań z agentami
  • Re
    2015-09-15 21:38 wtorek ~Jeniuer | [+] odpowiedz
    Ale czy w wieku 35 lat nie jest jeszcze za wcześnie na lokatę? Czytając opinię różnych fachowców oraz tego typu miejsc dochodzę do takiego wniosku, że bardziej się opłaca brać takie polisy w pełnym zn... czytaj dalej »
  • 2015-06-11 10:17 czwartek ~Michał | [+] odpowiedz
    Witam, jestem agentem ubezpieczeniowym, zapraszam wszystkich do kontaktu w celu ustalenia konkretnych potrzeb i doboru odpowiedniego wariantu ochrony. Zostawiam nr. tel. 792 827 581. Pozdrawiam. Micha... czytaj dalej »
  • 2015-05-20 16:06 środa ~Andrzej | [+] odpowiedz
    Witam. Proszę o kontakt pod numer; 660-665-639 -jestem agentem ubezpieczeniowym współpracuje z wieloma Towarzystwami ubezpieczeniowymi, dopasujemy odpowiedni produkt do Pana oczekiwań nawet od 25zł./... czytaj dalej »
  • 2014-12-29 12:10 poniedziałek ~Edi111 | [+] odpowiedz
    polecam powyższą firmę ubezpieczeniową z Garwolina. Jestem tam ubezpieczona ja, moja rodzina, znajomi
  • 2014-12-11 14:58 czwartek ~ubez | [+] odpowiedz
    Witam. Jeśli myślisz już o swojej przyszłości i chciałabys wykupić najlepsza polise uezpieczeniową zapraszamy na naszą stronę www.ubezpieczeniagarwolin.pl mamy oferte specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy
  • 2014-12-04 09:47 czwartek ~Przedstawiciel24.eu | [+] odpowiedz
    Jeżeli szukasz ubezpieczenia dostosowanego do Twoich potrzeb, ta oferta jest skierowana dla Ciebie! Na rynku wiele firm oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń, kredytów i innych produktów finansowych. J... czytaj dalej »
  • 2014-12-04 09:41 czwartek ~Przedstawiciel24.eu | [+] odpowiedz
    Na rynku wiele firm oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń, kredytów i innych produktów finansowych. Jednak nie wszystkie rozwiązania elastycznie dopasowują się do klienta. Patrząc na to, wypracowaliśmy... czytaj dalej »
  • 2014-12-02 14:48 wtorek ~ann009 | [+] odpowiedz
    Na rynku wiele firm oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń, kredytów i innych produktów finansowych. Jednak nie wszystkie rozwiązania elastycznie dopasowują się do klienta. Patrząc na to, wypracowaliśmy... czytaj dalej »
  • 2014-10-29 12:52 środa ~Jan | [+] odpowiedz
    Ja będąc w podobnym wieku udałam się do GeminiPolska z Krakowa. Fachowo doradzili mi jakie ubezpieczenie wybrać, wszystko dokładnie wytłumaczyli. Składki są przystępne i płacę je w ratach miesięcznych... czytaj dalej »
  • 2014-10-28 10:49 wtorek ~Magdalena Frackowiak | [+] odpowiedz
    Wszelkie ubezpieczenia, na życie,dom, mieszkanie, firmę, NNW(Nieszczęśliwe wypadki) w rozsądnych cenach do 250 zł rocznie. Pytania proszę kierować pod adres magdalena.frackowiak@tuz.pl lub 665103387
  • 2014-09-02 21:06 wtorek ~Albin | [+] odpowiedz
    Zapytania na temat ubezpieczeń proszę kierować pod adres e-mail:albin37@o2.pl
  • 2014-08-22 11:49 piątek ~Agent Katarzyna | [+] odpowiedz
    Witam serdecznie mogla bym zrobić propozycje polisy dla państwa kontakt katarzynanasiadka@axa-polska.com.pl
  • 2013-10-28 18:16 poniedziałek ~Dukatka | [+] odpowiedz
    Generali i ubezpieczenia na życie u nich cieszą się dość sporym zainteresowaniem. Mam wrażenie że mają konkurencyjne warunki patrząc na inncyh ubezpieczycieli. Czy ktoś z Was przechodził do generali z... czytaj dalej »
  • 2013-10-28 18:16 poniedziałek ~Dukatka | [+] odpowiedz
    Generali i ubezpieczenia na życie u nich cieszą się dość sporym zainteresowaniem. Mam wrażenie że mają konkurencyjne warunki patrząc na inncyh ubezpieczycieli. Czy ktoś z Was przechodził do generali z... czytaj dalej »
  • 2013-10-15 09:07 wtorek ~Marek | [+] odpowiedz
    Witam chętnie służę pomocą. Ubezpieczenie musi zaspokajać Pana potrzeby. Współpracuję z firmą Pramerica która nie posiada gotowych rozwiązań, jeżeli ma Pan ochotę to możemy się spotkać i porozmawiać i... czytaj dalej »
  • 2013-08-19 18:24 poniedziałek ~Bożena AXA POLSKA | [+] odpowiedz
    proszę o kontakt 660 545 055 Bożena Dąbrowska- AXA POlska
  • 2013-08-16 11:20 piątek ~m_ateusz | [+] odpowiedz
    Proponuję skorzystać Panu jak i wszystkim osobom szukającym dobrej polisy skorzystać z portalu www.licence4life.pl . Nie ponosi Pan żadnych kosztów a dostaje propozycję polisy z kliku firm ubezpieczen... czytaj dalej »
  • 2013-07-16 16:54 wtorek ~basia0628 | [+] odpowiedz
    mogę podać Pani namiary na agenta u ktorego sie ubezpieczyłam pare lat temu i jestem bardzo zdowolona z usług tej firmy. moj nr:669-390-411
  • 2013-02-28 18:52 czwartek ~Malwina | [+] odpowiedz
    W ING istnieje taka umowa dodatkowa ONA i ON na wypadek zachorowania na nowotwór. Zapewnienia środki na kolejnych etapach leczenia, szeroki zakres usług pakietu Assistance dla osoby chorej i jej rodzi... czytaj dalej »
  • 2013-02-27 20:57 środa ~Leonia | [+] odpowiedz
    Nie wiem, jakie konkretnie świadczenia masz na myśli, ale ogólnie jest bardzo obszerny szereg umów dodatkowych. Wiem, że w ING masz możliwość wykupienia pakietu medycznego przy którym oprócz wypłaty ś... czytaj dalej »
  • 2013-02-27 19:58 środa ~małgorzatta | [+] odpowiedz
    A czy polisy na życie mają jakieś umowy dodatkowe, obejmujące jakąś opiekę medyczną w szczególnych przypadkach, czy tylko wypłatę świadczenia?
  • 2013-02-20 23:59 środa ~alina%% | [+] odpowiedz
    Po przeczytaniu 5 ofert ubezpieczeniowych stwierdziłam że wypadałoby się jeszcze spotkać z doradcą i omówić wątpliwe kwestie. Większość umów obejmuje podstawowe ubezpieczenie ochronne, ale znajoma por... czytaj dalej »
  • 2013-01-07 19:50 poniedziałek ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Proszę sprawdzić poprawność podanego maila.
  • 2013-01-01 15:43 wtorek ~izka | [+] odpowiedz
    witam poszukuje ub takiego aby zawieralo wszystko czyli ub zycia od nieszczesliwych wypadkow pobyt w szpitalu powazne zachorowanie operacje smierc dziecka rodzica czy jest takie a jesli nie to prosze... czytaj dalej »
  • 2012-12-31 11:34 poniedziałek ~Łupka | [+] odpowiedz
    40 zł to nie majątek, przy regularnym opłacaniu składek nawet się tego nie odczuje. Ja sobie zawsze wpisuję zlecenie stałe i mam z głowy, nie muszę pamiętać.
  • 2012-12-30 13:16 niedziela ~maksimka | [+] odpowiedz
    typowym ubezpieczeniem na życie jest OCHRONA+ w ING. Minimalna składka wynosi 40zł miesięcznie. Możliwe jest dokupienie dodatkowych umów m.in na wypadek operacji i pobytu w szpitalu oraz śmierci wskut... czytaj dalej »
  • 2012-01-24 17:44 wtorek ~Ewelina PZU | [+] odpowiedz
    Witam, PZU ŻYCIE SA tel.725-509-480
  • 2012-01-20 16:21 piątek ~Annadawid | [+] odpowiedz
    Jeśli Pan jeszcze nie zawarł ubezpieczenia na życie to proszę o kontakt.
  • 2011-11-27 23:43 niedziela ~jolka37 | [+] odpowiedz
    Najpierw spytaj agenta o "tabelę opłat". Ma być na stronie internetowej, w broszurze w twardych okładkach lub w oddziale firmy. Ja nie spytałam i straciłam 98% wpłaconych pieniędzy.
  • 2011-11-07 10:17 poniedziałek ~Paweł Raurysz | [+] odpowiedz
    moje propozycje to polisa na życie 110zł suma ubezpieczenia 250000zł + to ze z tej składki odkładasz na emeryture najtańsze budowanie kapitału na rynku. Zajmuje sie ubezpieczeniami na życie i inwesty... czytaj dalej »
  • 2010-12-10 09:33 piątek ~Joanna | [+] odpowiedz
    Polisa ubezpieczenia na życie dla Pana (osoby w wieku 35 lat) za 90zł na Sumę Ubezpieczenia : 131 746zł! polecam. kontakt do mnie: 602276067 lub bohun.joanna@aviva.com.pl
  • 2010-11-24 16:50 środa ~Mariusz | [+] odpowiedz
    Polisa na 35 lat (do 70 roku życia) Składka miesięczna: 100 zł Suma Ubezpieczenia na życie: 85.000 zł Składka miesięczna: 101,70 zł Prosimy o kontakt w razie pytań. Tel. 602-60-60-30, e-mail: lux... czytaj dalej »
  • 2010-10-21 11:08 czwartek ~justi;) | [+] odpowiedz
    Ubezpiecznia Generali: 1. Ubezpiecznia na życie (NNW indywidualne, na życie i dożycie i inne) 2. Indywidualne konto emerytalne 3. Ubezpieczenia firm PRESTO 4. ubezpieczenia grupowe 5. OC kom... czytaj dalej »
  • 2010-10-11 09:28 poniedziałek ~S.P. | [+] odpowiedz
    ... geneo_Ofiel@interia.pl
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.