X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczenie mieszkania lub domu – jak nie zginąć w gąszczu ofert?
2009-06-01 09:38 poniedziałek
Odpowiedzi: 19
  • 2021-10-26 01:08 wtorek ~Katarzyna Obijiaku | [+] odpowiedz
    Witam, czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś przedsiębiorcą? Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej? A może potrzebujesz pieniędzy na założenie własnej firmy? czy płacić rachunki czy płacić za dom, ... czytaj dalej »
  • 2020-12-16 19:20 środa ~Kuba | [+] odpowiedz
    Przy wyborze decydowałem się paroma rzeczami tj. rozmawiałem ze znajomymi, przeglądałem opinie i finalnie zdecydowałem się na to ubezpieczenie, które wypadło jak najlepiej - w moim przypadku była to E... czytaj dalej »
  • 2020-12-16 19:20 środa ~Kuba | [+] odpowiedz
    Przy wyborze decydowałem się paroma rzeczami tj. rozmawiałem ze znajomymi, przeglądałem opinie i finalnie zdecydowałem się na to ubezpieczenie, które wypadło jak najlepiej - w moim przypadku była to E... czytaj dalej »
  • 2018-01-30 13:41 wtorek ~magdzia | [+] odpowiedz
    Mi bardzo odpowiada oferta concordii, u nich mam polisę i jak jest szkoda to pieniądze są szybko wypłacane.
  • 2017-12-18 10:24 poniedziałek ~mamuśka | [+] odpowiedz
    Dla mnie pasuje oferta cocncordii, a ubezpieczenie mam od ognia, kradzieży i innych zdarzeń losowych, do tego też mienie i oszklenie.
  • 2017-12-18 10:23 poniedziałek ~mamuśka | [+] odpowiedz
    Dla mnie pasuje oferta cocncordii, a ubezpieczenie mam od ognia, kradzieży i innych zdarzeń losowych, do tego też mienie i oszklenie.
  • 2016-02-11 17:38 czwartek ~Andrzej | [+] odpowiedz
    W przypadku ubezpieczenia domu - miałem zalanie i nic nie udało mi się od nich dostać, mimo, że do awarii, nie doszło z niczyjej winy (zwykłe odkręcania kranu i pękła rura). Zbywają i odsyłają do sądu... czytaj dalej »
  • 2015-10-27 16:40 wtorek ~marlenka517 | [+] odpowiedz
    Ja polecam ubezpieczenia w generali, maja klarowne OWU, napisane rzetelnym prostym jezykiem. Agenci kuluralni, fachowcy, nie mydlą oczu, konkretnie mówią co i jak, kiedy zada sie im pytanie. No i m... czytaj dalej »
  • 2015-09-30 15:57 środa ~Ubezpieczony w Link4 | [+] odpowiedz
    Długo korzystałem z ubezpieczeń Link4, w tym na samochody i mieszkania. Aż doświadczyłem szkody i potrzebowałem ich pomocy. To JEST DRAMAT KTÓRY MOZE ZNISZCZYĆ CI SPORA CZESC ŻYCIA. Zalałem Sasiada, ... czytaj dalej »
  • 2015-07-31 10:54 piątek ~lenos | [+] odpowiedz
    To jest zawsze dodatkowe zabezpieczenie dla każdego z nas. Takie ubezpieczanie może nam pomóc przy kradzieży, a nawet podczas zapominalstwa. Kiedy zostawimy przypadkiem włączony gaz i dojdzie do spale... czytaj dalej »
  • 2015-05-07 16:45 czwartek ~kosmyk | [+] odpowiedz
    Od kogo zależy, czy ubezpieczenie mienia jest na wartość rynkową,odtworzeniową, czy rzeczywistą ? Mam możliwość wyboru i zgłaszam przed podpisaniem polisy, czy każde TU ma swoje kryteria ? Jeśli tak,... czytaj dalej »
  • 2014-12-20 23:23 sobota ~Megi | [+] odpowiedz
    Przez wiele lat była w PZU i bardzo rozczarowałam się. Sposób w jaki traktują klienta jest żenujący. Jedna z pracownic nawet doszła do wniosku, że mieszkanie z 1 piętra zalało mieszkanie z 2 piętra. S... czytaj dalej »
  • 2014-12-20 23:23 sobota ~Megi | [+] odpowiedz
    Przez wiele lat była w PZU i bardzo rozczarowałam się. Sposób w jaki traktują klienta jest żenujący. Jedna z pracownic nawet doszła do wniosku, że mieszkanie z 1 piętra zalało mieszkanie z 2 piętra. S... czytaj dalej »
  • 2014-10-17 10:59 piątek ~GeminiPolska | [+] odpowiedz
    Szeroką gamę ubezpieczeń znajdą Państwo w Gemini Polska w Krakowie. Doświadczeni doradcy obliczą Państwu wysokośc składek w różnych towarzystwach, dzięki czemu będziecie mogli wybrac najkorzystniejszą... czytaj dalej »
  • 2011-02-13 00:15 niedziela ~Luk | [+] odpowiedz
    Moja matka miała ubezpieczony kredyt hipoteczny na mieszkanie w PZU na wypadek śmierci kredytobiorcy. Smutna rzecz ale stało się, mój ojciec zmarł na zawał serca złożyliśmy wszystkie dokumenty aby PZU... czytaj dalej »
  • 2010-05-12 20:16 środa ~antyPZU | [+] odpowiedz
    postaram się w najkrócej jak umiem- mam (a w zasadzie miałem-zrezygnowałem już z oszustów) ubezpieczenie mieszkania na wszystko co możliwe: powodzie,zalania,włamania włącznie ze spadającymi statkami p... czytaj dalej »
  • 2010-03-17 10:13 środa ~Sylwia29 | [+] odpowiedz
    ja chodziłam po necie i porównywałam, w rezultacie wybrałam HDI myślę że takie porównywanie i szukanie opini to najlepszy sposób aby zdecydować się na firmę i ubezpieczenie.
  • 2010-03-12 08:34 piątek ~Artur multiagent | [+] odpowiedz
    Bez przesady z tą rewelacyjnością PZU. Moim zdaniem są lepsi od PZU. Głównie Generali i Warta z ich produktami mieszkaniowymi "all risk". Ale również inne TU nawet tak mało znane przez k... czytaj dalej »
  • 2010-01-23 18:34 sobota ~maruda | [+] odpowiedz
    Najważniejsze, by firma była solidna i wypłacalna, jak np PZU. Bo jak będzie byle jaka to z ubezpieczeniem będą problemy
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.