X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Nie ma takiej firmy

2017-02-01 23:37 środa ~kostka_lodu
Po pierwsze - z wypowiedzi na tym forum,ok. 96% to reklamy firm. Jeśli chodzi o skuteczność, to jasne, że Votum będzie plasowało się jako lider, ponieważ jest to jedna z pierwszych firm na polskim rynku specjalizująca się w tym zagadnieniu. Po drugie- pamiętajcie, że duże(czytaj znane)firmy działają "masowo", tzn. absolutnie nie pochylają się nad człowiekiem, jego obrażeniami, itd., utraconym dochodem -jednym słowem sytuacją indywidualną po wypadku.Tzw. "karki" (tj. uszkodzenia kręgosłupa szyjnego)mają gdzieś -podpisują umowę, TU wypłaca 600-1200 zł i koniec tematu (najczęstsze obrażenia ciała, przy których można uzyskać od 4 do 15 tys.zł - dobrze udokumentowane. Po trzecie- Generalna, końcowa rozgrywka zaczyna się w Sądzie. Dlaczego? Ponieważ Towarzystwa płacą odszkodowania z najniższej, żenującej dla człowieka półki - w zależności od szkody: komunikacyjna OC- zaniżenie odszkodowania średnio o 50%, ubezpieczenia grupowe - odmowa lub wypłata świadczenia wg najniższego procentu przewidzianego w tabeli (nieuznawanie operacji, pobytu w szpitalu), jatka zaczyna się przy OC sprawcy. Podsumowując - temat odszkodowań jest bardzo rozległy. Nie oznacza to jednak, że nieprzyswajalny:)Każdemu, kto trafi na to forum radzę, aby przed decyzją o podpisaniu umowy z jakąkolwiek firmą odszkodowawczą zgłosił szkodę sam - we własnym zakresie. Dopiero po uzyskaniu decyzji (odmownej bądź przyznającej jakieś odszkodowanie)zgłosił się po pomoc do takich firm, czytając uprzednio oczywiście bardzo dokładnie warunki umowy.. Powodzenia! Oby nikt nigdy nie żerował na naszym zdrowiu i życiu..
  • 2017-02-08 10:25 środa ~Znawca | [+] odpowiedz
    Bardzo dobrze napisane!!! Nie ukrywam, że prowadzę kancelarię odszkodowawczą a sam jestem prawnikiem. Nie napiszę jednak jej nazwy. Kolega wyżej napisał sedno sprawy. Większość wpisów to reklama fi... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.