X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

BZ WBK-Aviva - Firma Przyjazna Klientowi
2011-04-12 08:33 wtorek

Nie miła sytuacja

2013-06-11 09:07 wtorek ~Andrzej
Sprawa polega na tym , iz biorąc kredyt w Banku Zachodnim , gotówkowy zaproponowano mi a tak naprawdę wciskają to ludziom przy okazji , ubezpieczenie na mieszkanie. nikt mnie wtedy nie zapytal o status mieszkania czy to własnościowe czy komunalne czy spółdzielcze , po prostu niech pan sobie ubezpieczy mieszkanie dodatkowo dostanie pan bonifikatę , tak więc zrobiłem , po roku czasu nie informując mnie potrącono mi automatycznie kolejne składki z tego co wiem powinni mnie poinformować przynajmniej 30 dni przed końcem tego nie zrobili.ale składkę ściągnęli... kilka miesięcy temu zostało mi zalane mieszkanie więc zgłosiłem to Avivie zostały sporządzone oględziny , zdjęcia itd, następnie firma Aviva wysłała cała dokumentacje do zewnętrznej firmy , która zajmuję się naliczaniem szkód , zbliżał sie termin 30 dni na wypłatę zadzwoniłem więc do Avivy gdzie mi powiedziano że pieniądze powinienem dostać na dniach , proszę brać firmę i remontować pokój a my i tak pieniążki wyślemy , po jakims czasie dostaję pismo abym wysłał akt notarialny i opinie administratora wysyłam więc przydział na mieszkanie a następnie znów dostaję pismo iz nie dostane odszkodowania gdyż nie posiadam aktu notarialnego z tego co wiem w Polsce nie każdy ma akt notarialny a mimo to ubezpiecza się mieszkania dodatkowo dostaje znów pismo ze zostanie mi zwrócona skąłdka za dwa lata , okres wypłaty wynosi 2 tygodnie i znów dzwonię i dowaiaduję się ze mam sie domagać teraz składki od banku gdyż tam zawarłem umowę jadę do banku a tam śmiech na sali , pracownik w banku jest zdziwiony zachowaniem AVIVY sam proponuje abym nie zgadzał się z czymś takim pisze ze mną pismo odwołujące się do AVIVY i odsyła faksem do AVIVY tam oczywiście po kilku dniach dzwonię nic do nich nie dotarło przyjmują kolejną moja reklamację i karzą czekać i to sa własnie uroki Avivy Chciałbym się dowiedzieć od państwa co o tym sadzicie i co powinienem teraz zrobić .pozdrawiam wszystkich.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.