X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Prevoir
Ocena: 2.84 (505 głosów)
Firma ubezpieczeniowa Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. powstała w roku 1910 we Francji. Jej specjalizacją są indywidualne ubezpieczenia na życie dla klientów prywatnych. Oferta firmy została rozszerzona o oszczędzanie, zabezpieczanie kredytu i gromadzenie środków na emeryturę.
 
Firma Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. powstała jako firma rodzinna i do dziś 70% udziałów należy do potomków założycieli. To powoduje, że jej działania są w pełni uniezależnione od jakiejkolwiek grupy finansowej. Taka sytuacja pozwala na samodzielne zarządzanie wszystkimi aktywami, co Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A.  robi w perspektywie długoterminowej.
 
Przed podjęciem ostatecznej decyzji związanej z powierzeniem swoich losów Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. , warto porównać jej ofertę z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Warto również sprawdzić, jak jest ona oceniana przez jej dotychczasowych klientów. Jeżeli mieliście doświadczenia z Prevoir-Vie Groupe Prevoir S.A. to podzielcie się swoją opinią.

Nie polecam

2018-05-22 17:49 wtorek ~Michal Tkaczuk
Nie polecam nikomu. Zostałem dwukrotnie wprowadzony w błąd przez dział należności. Dzwoniłem tydzień temu aby dowiedzieć się kiedy zostaną wypłacone mi pieniądze z mojej polisy, ponieważ tak jak powiedziałem bardzo ich potrzebuje. Pani zapewniła mnie że zostanie to wykonane w trybie pilnym. Ok myślę sobie, poczekam kilka dni.to zobaczymy (w głębi serca doskonale wiedziałem że tak tylko na odczepke mi to powiedziala). Minął tydzień od tamtej rozmowy i co? Pieniędzy oczywiście nie ma. No to dzwonimy drugi raz, dzisiaj rano. Tyn razem odbiera inna Pani, sprawdza w systemie i mówi mi że pieniądze zostały dzisiaj wypłacone. Otóż drodzy ludzie którzy chcielibyście kiedykolwiek u nich odkładać jakąkolwiek kasę odradzam, bo kasy dalej nie ma. Nie dość że przelew na pewno nie został zrobiony dzisiaj przed tą rozmową w której Pani zapewniła mnie że już poszedł to nadal do tej pory nie został wysłany, a na pewno nie przed godziną 14:45 bo wtedy już dawno kasę bym miał na koncie i nie musiałbym marnować czasu na pisanie tej opinii którego i tak już wiele zmarnowalem na moje próby pospieszenia Was. Nie okłamujcie swoich klientów.
  • 2024-01-04 16:56 czwartek ~Zawiedziona | [+] odpowiedz
    Ja też się przejechałam dwa razy .raz że mnialam skręcenie i zwichnięcie kostki .nie otrzymałam nic za ubezpieczenie.a także za zawał który przeszłam i pobyt szpitalu.tak zapewniali jak się do nich pr... czytaj dalej »
  • 2020-06-03 22:50 środa ~Tomasz | [+] odpowiedz
    Dzisiaj mija 20 dni od dnia złożenia formularza o wyplate narazie pieniedzy brak.Zawsze sie zastanawiam jak to jest że jak trzeba wplacać pieniadze to nie ma problemu zrobic to chocby w godzine przygo... czytaj dalej »
  • 2021-06-11 23:17 piątek ~Marco | [+] odpowiedz
    Taka sama opinie ode mnie. Czat to zwykle zakłamanie.Nie łudzcie się że szybko załatwią sprawę. Jeśli chodzi o zwrot pieniędzy też nie rozumie czemu trzeba czekać 30 dni. Chcę przypomnieć że w 2011 ro... czytaj dalej »
  • 2021-06-13 16:55 niedziela ~Bnaś Artur | [+] odpowiedz
    Dzień dobry. Proszę sprawdzić wniosek, który Pani zakładała jeżeli jest tam wyrażenie zgody na indeksację coroczną to z automatu składka wzrasta według wyboru klienta do 5%. W każdą rocznicę oczywiści... czytaj dalej »
  • 2018-07-03 11:44 wtorek ~Wojciech Polok | [+] odpowiedz
    Wypłata świadczenia jest do 30 dni zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Ja otrzymałem środki po 15 dniach i jestem zadowolony bardzo. I polecę tą firmę każdemu. Przynajmniej zawsze się do niej ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.