X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

NIE POLECAM !!! OSTRZEGAM!!!

2014-11-20 12:32 czwartek ~jw
W pełni zgadzam się z tymi opiniami. Dla mnie PROAMA to zbiorowisko kłamców, i oszustów naciągających klienta, mamiąc go niską składką. Ja również dałem się skusić i... wszystko było OK dopóki nie miałem szkody. Firma uznała szkodę i wyceniła ją na 2000 zł i... do dziś, dwa miesiące, kasy nie ma. Pani na infolinii nic nie wie o sprawie, nie połączy z osobą kompetentną bo jej nie wolno, twierdzi w końcu, że sprawą zajmuje się pani która jest obecnie nieuchwytna i nie ma telefonu, mogę do niej jedynie mailować ( czynie to już ponad miesiąc)i słyszę tylko jedną odpowiedź, zadzwonimy jutro...pojutrze itd. Nikt nie wie gdzie są moje pieniądze i nikt nie ma zamiaru ich odszukać. Myślę, że ich po prostu nie ma, bo cała ta firma działa na zasadzie zbliżonej do AMBER GOLD. OSTRZEGAM, jeżeli nie chcecie mieć kłopotów, omijajcie tą firmę z daleka!!! bo zaoszczędzając pieniądze na polisie i podpisując umowę z tą firmą, skazujecie się na problemy finansowe w przypadku szkody, a na odszkodowanie nie macie co liczyć!Moje auto czeka na naprawę już ponad dwa miesiące, ale Proama się tym nie interesuje, otrzymała składkę w terminie, więc co ją dalej obchodzi klient i jego problemy z odszkodowaniem. Piszcie , proście...a i tak nie będzie wam dane.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.