X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Nie polecam AXA

2014-10-24 18:44 piątek ~Sławek
Zacznę od tego że mam ubezpieczenie w tej firmie tak zwane zbiorowe. Agentkę tej firmy widywałem u nas w firmie raz na 2 miesiące. Wszystko było dobrze jak nikomu się nic nie działo, 20 osób co miesiąc wpłacało po około 50 zł aż... zacząłem chorować w szpitalu byłem 2 razy po tygodniu w tym operacja wycięcia śledziony i 18 szwów. Mija miesiąc od złożenia wniosków i cisza.. nagle agentka na urlopie.. telefonu nie odbiera chociaż wciąż naładowany itd... Jedyną informacje jaką uzyskałem od pani księgowej swojej firmy.. że gdzieś tam do kogoś się dodzwoniła i powiedziano jej że jest odmowa w pierwszym wniosku bo daty coś się nie zgadzają i odmowa.. drugi wniosek rozpatrywany ale proszę kontaktować się z agentem itd. (Agentka dalej gdzieś na plaży) Nie dostałem tak na prawdę żadnej formalnej odpowiedzi, nie mam możliwości się odwołać , nawet nie mam tak na prawdę możliwości dowiedzieć się od kompetentnej osoby co się dzieje z moimi wnioskami. Obecnie skupiam się na zbieraniu dokumentacji i niestety zamiast dochodzić w spokoju do zdrowia.. Na dniach muszę iść na policje i oskarżać firmę o wyłudzenie moich składek.
  • 2017-05-09 13:48 wtorek ~Darnela | [+] odpowiedz
    Ja mam zamiar skladac papiery na odszkodowanie za operacje...Ciekawe co wyjdzie.Pewnie odmowa.
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.