X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

T.U. INTER Polska S.A.

Nie polecam Inter Polska

2011-02-01 12:18 wtorek ~joanna
Oszuści tylko by kasę od nas chcieli. W ubiegłym roku ciągłe deszcze i nawałnice spowodowały zalanie piwnicy, gdzie woda stała prawie przez miesiąc. Zamokły fundamenty i pojawiła się wilgoć trzeba było osuszać dom. Odmówili wypłaty odszkodowania z powodu wysokiego poziomu wód gruntowych, co według nich nie było zdarzeniem losowym. To jakim? Kto miał na naturę wpływ? Trzeba byłoby dochodzić roszczeń w sądzie to by się nauczyli, że jak kasują czyjeś pieniądze to też muszą partycypować w kosztach naprawy szkody. Stanowczo nie polecam.
  • 2011-02-18 23:19 piątek ~Marcin | [+] odpowiedz
    Witam. Żeby mi nie zarzucać stronniczości powiem tylko nie pracuję na rzecz T.U. Inter Polska S.A. Nie mniej jak czytam te wszystkie komentarze to robi mi się słabo - świadczy to tylko o tym, że Ci co... czytaj dalej »
  • 2019-03-11 15:55 poniedziałek ~Lesvode | [+] odpowiedz
    Amoxicillin And Urinary Tract Infection Doxycycline Discount Card viagra Lasix No Prescription Overnight
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.