X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

NIE POLECAM,WRĘCZ ODRADZAM

2013-07-31 10:57 środa ~Anna
Przez lata zbierałam dla dzieci na polisach pieniądze na przyszłość. Trudne czasy dosięgły mnie,wystarczyło,że nie zapłaciłam trzech składek zawieszono polisy.Chciałam reaktywować, NIESTETY otrzymałam "rzeczową"odpowiedź "zbyt długi termin bezskładkowy". Co od kiedy i dlaczego, NIC. A agenci "opiekunowie" zero profesjonalizmu i podejścia do człowieka, po podpisaniu przez nich pięknie przedstawionej bajki. Nigdy więcej z tym ubezpieczycielem nie chcę mieć do czynienia i NIGDY nie powiem nikomu złego słowa.A uważajcie na termin kiedy możecie zrezygnować z polisy, kiedyś było dwa lata, teraz są TRZY,ale Agent nie wspomniał o tym ani słowa, więc wszystkie uzbierane pieniądze, przez dwa lata POSZŁY DLA UBEZPIECZYCIELA. Dziękuję za taką polisę i możliwości składania i obracania moimi pieniędzmi.
  • 2016-01-12 23:16 wtorek ~wyjasnienie | [+] odpowiedz
    Należy czytać warunki ogólne do umowy czcionka w Avivie jest na tyle duża ze nie trzeba okularów zakładać. A z ubezpieczenia można w każdym momencie zrezygnować, tylko dopiero pieniądze możliwe są do ... czytaj dalej »
  • 2013-11-10 20:50 niedziela ~AP | [+] odpowiedz
    Być może uda się odzyskać część Pani pieniędzy - proszę o kontakt mailowy - ap_s3@interia.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.