X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Ubezpieczyć mieszkanie – To proste. Czy rzeczywiście? Część III.
2013-11-12 11:47 wtorek

Nie takie oczywiste

2013-11-20 14:55 środa ~Likwidator
Podany przez Pana przykład szkody likwidowanej z tytułu OC w życiu prywatnym jest ogólnie rzecz biorąc dużym uproszczeniem, które może wprowadzać w błąd przyszłych ubezpieczonych. Wypłata nie następuje bowiem automatycznie w przypadku zalania. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie sąsiadowi o ile udowodniona zostanie WINA sprawcy (np. brak wymiany wężyka mimo korozji itd.). Tę kwestię reguluje ostatecznie wyrok Sądu Najwyższego z 19 lutego 2013 r. Warto o tym przypominać klientom, gdyż w 99% przypadków są oni zupełnie tego nieświadomi
  • 2014-05-22 13:08 czwartek ~olmk | [+] odpowiedz
    Warto również nadmienić, że przytoczona tutaj sytuacja z wężykiem, ma tylko prawo bytu w przypadku, kiedy wykupimy dodatkową klauzulę (większość towarzystw na rynku polskim). Jest również sporo towarz... czytaj dalej »
  • 2013-11-21 13:28 czwartek ~Maciej Lichoński | [+] odpowiedz
    Tak. Ma Pan rację w 100% tylko że wyrok SN nijak nie rzutuje na wyroki sądów niższej instancji. Z tymi zalaniami to jest w ogóle kuriozalna sytuacja. Dziękuję za zwrócenie uwagi, ale czasami muszę coś... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.