X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

NIE WYBIERAĆ TEJ FIRMY!!!!!!!!

2014-10-30 10:25 czwartek ~sfrustrowany klient PROAMY/już nie klient
Problem z odstąpieniem od umowy. Na ich stornie jest pismo do pobrania "wypowiedzenie umowy", ale okazuje się, że "ten dokument to nie ten dokument" więc jak należy odstąpić od umowy? jakie pismo napisać? i tu JEST PROBLEM...oni nie pomagają klientom i nie zamieścili takiego wzoru do pobrania ze strony...klient ma przeczytać cała umowę jaka zawarł (druk 2mm) aby znaleźć odpowiedź na te pytania (jak odstąpić od umowy ?)...oczywiście to również nie jest takie oczywiste, bo w skomplikowanym piśmie trudno jednoznacznie stwierdzić jak ma wyglądać dokument , którego firma od nas oczekuje....i tak mija drogocenny dla nas czas...my wysyłamy ale to ciągle nie ten dokument...sfrustrowani dzwonimy na infolinie Proamy ....połączenie trwa ok 15 min bo pani czy pan musza nam tam wszystko odczytać...wtedy odstępujemy telefonicznie od tej umowy...ale za czas od momentu wysyłania pism (w tym czasie ruszyło moje ubezpieczenie) do momentu odstąpienia telefonicznego zostaje pobrana opłata, należy zapłacić część już składki tylko dlatego , że nie potrafimy odpowiednio sformułować pisma o odstąpieniu od umowy....paranoja....NIGDY WIĘCEJ PROAMY!!!!
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.