X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Niedopracowania

2009-10-21 20:51 środa ~Byly pracownik
Pracowałem jeszcze w starym CU. Wielu agentów po prostu wierzy bezgranicznie w cudowność własnych produktów. I zawsze mówi, że są one konkurencyjne. Ale np. system prowizji dla agentów jest przestarzały i krzywdzący dla klienta, mowa tu o opłatach alokacyjnych. Produkty mogły by być po prostu nowocześniejsze, a agenci mogli by bardziej informować ludzi o tym, że pieniądze są w mniejszym stopniu inwestowane, kiedy ma się do tego ubezpieczenia. Aha no i produkty nie omijają podatku belki, więc słabo przystosowane do rynku polskiego. Compensa chociaż ogólnie słabo się prezentuje to produkty ma dużo leprze, mówię tu o inwestycjach np.: super fundusz omija podatek belki w odróżnieniu do nowej perspektywy czy jakiejś innej perspektywy:P. No i alkowane jest tam 100% kapitału, sa opłaty oczywiście ale i tak niższe niz w AVIVie. Acha i żeby było jasne nie jestem dzisiaj już agentem. Mam mała restauracje we Wrocławiu i korzystam z usług innych firm. Axa oc i ac, copensa inwestycja emerytalna, a dom mam zrobiony nie pamiętam gdzie przez mlmowca z ovb.
  • 2010-03-30 11:40 wtorek ~Remigiusz | [+] odpowiedz
    Alokowane jest 100 % kapitału i fajnie ale skoro są opłaty to w jaki sposób pobierane? Przecież to oczywiste, że z rachunku jednostek, z tych zaalokowanych w 100 % pieniędzy! Tam gdzie jest 100 % alok... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.