X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Niekompetencja czy celowe działanie?

2014-07-21 15:52 poniedziałek ~Rafał
23.06.2014. zgodziłem się na polisę OC podczas rozmowy telefonicznej, tego samego dnia otrzymałem dokumenty drogą mailową (szybko i łatwo. Na początek na 30 dni, bo mogę odstąpić od polisy). 24.06.2014. agent ubezpieczeniowy znalazł mi lepszą ofertę, więc zrezygnowałem z PROA.. (mam takie prawo). Tego samego dnia zadzwoniła agentka PROA.., poinformowałem ją w rozmowie telefonicznej o mojej rezygnacji - fajnie, grzecznie, szybko dowidzenia-dowidzenia. W lipcu pisze do mnie windykacja PROA.., że od 07.07.2014. mam nieubezpieczone auto i natychmiast muszę uregulować płatności (457,00 zł). W ferworze walki muszę im zapłacić 11,20 zł ponieważ pani, której telefonicznie zgłosiłem wymówienie polisy nie przeczytała mi jakiejś tam ich formułki. Moje ustne wymówienie ma skutek prawny tylko wtedy jeśli konsultant raczy przeczytać mi ich zapisy.Przeczytałem cały ich regulamin i nie ma tam ani słowa o konieczności przeczytania a co za tym idzie wysłuchania ściśle określonych formułek. NIE POLECAM !
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.