X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

NNW - InterRisk S.A. Vienna Insurance Group
2007-03-19 14:34 poniedziałek
Odpowiedzi: 13
  • 2012-10-30 18:34 wtorek ~cecek | [+] odpowiedz
    Się nie zdziwcie jak ktoś zrobi jakąś prowokację i pujdzie to w końcu na całą polskę!!!! Hehehehe wtedy będziecie się drapać po dupie. Phi firma "ubezpieczeniowa" [wymoderowano treści obraźl... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 01:14 piątek ~jarecki | [+] odpowiedz
    sprawiedliwości dochodzę w sadzie, wypłacili mi z OC jakiś ochłap za auto warte 55000. nigdy nie korzystajcie z ich usług.
  • 2011-05-27 01:04 piątek ~JARECKI | [+] odpowiedz
    ROBIĄ SOBIE JAKIEŚ JAJA Z UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH. NIGDY NIE ZAWIERAJCIE TAM UBEZPIECZENIA. BĘDZIECIE PŁAKAĆ TAK JAK JA.
  • 2011-02-01 22:36 wtorek ~alfa | [+] odpowiedz
    zwykli złodzieje!mam u nich oc i ac!jakiś czas temu miałam wypadek!zasądzone i wypłacone zostało mi odszkodowanie w kwocie ok 4000.Moje ubezpieczenie było na 14.000 zł-taka jest wartość auta!W styczni... czytaj dalej »
  • 2010-05-07 15:57 piątek ~Natalia | [+] odpowiedz
    OC i AC to chyba nie ta zakładka, artykuł jest o NNW nie potaficie czytać????????????????????????????????????????????
  • 2010-01-19 11:55 wtorek ~gigiwawa | [+] odpowiedz
    Uwazajcie na Inter Risk. Nie wypłacaja pełnej kwoty odszkodowania. Usłyszalem ostatnio ze wysokosc moje odszkodowania zalezy od mojego zachowania. Wypłacili po 45 dniach mimo iz maja 30 dni. Wypłacili... czytaj dalej »
  • 2009-12-14 17:19 poniedziałek ~kuleczka | [+] odpowiedz
    Popieram wszystkich to są oszuści
  • 2009-12-01 11:26 wtorek ~Zrobiony w konia na OC | [+] odpowiedz
    Firma nastawiona tylko i wyłącznie na dojenie klientów !!!
  • 2009-07-29 18:15 środa ~Lala777 | [+] odpowiedz
    Tragedia, uważajcie na tych oszustów. Zero kontaktu, likwidacja szkody z OC ich klienta trwa w nieskończoność, wiecznie analizują dokumentację i powołują biegłych. I na pewno skończy się w sądzie. Tyl... czytaj dalej »
  • 2009-06-03 16:10 środa ~anonim | [+] odpowiedz
    Likwidatorzy oszukują, informują o rzekomo toczących się sprawach w sądzie żeby przedłużyć czas na wydanie decyzji. Tak było w moim przypadku. W rzeczywistości nie było żadnego wyroku, po zdarzeniu sp... czytaj dalej »
  • 2009-05-15 22:11 piątek ~Lukrecja | [+] odpowiedz
    Zero możliwości kontaktu przez sieć (maile wpadają jak do studni i nie słychać nawet pulsk... nie wspominając o jakiejkolwiek odpowiedzi...) Panienka na wejściu tu tylko pracuje (pewnie za kare) - odd... czytaj dalej »
  • 2009-02-24 08:56 wtorek ~gucii | [+] odpowiedz
    Ludzie uważajcie na to ubezpieczenie ZAmiast 7700 dostałem 3200 kpina !!!! a szkoda jest duzo wieksza Chyba im wytocze sprawe
  • 2008-10-12 19:55 niedziela ~Oszukany | [+] odpowiedz
    Nigdy więcej InetrRisk, uwaga: nie wypłacają ani OC ani AC.
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.