X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Nowy rok - nowy ubezpieczyciel?
2014-01-13 12:39 poniedziałek

Nowy rok nowy ubezpieczyciel

2014-10-06 10:55 poniedziałek ~marcin1986
Zgadzam sie z tym, że nie warto przedluzac rok w rok polisy u tego samego ubezpieczyciela, bo jest teraz tyle firm na rynku, ze jest w czym wybierac i maja bardzo konkurencyjne oferty, tak samo jesli chodzi o pakiety, nie zawsze samo ubezpiecznie OC wychodzi tak tanio. Lepiej wziac w pakiecie ktory wcale nie wychodzi duzo drozej. I polecam przy wyborze ubezpiecznia skonsultowac sie z kims kto sie na tym zna, ja wybralem doradce z firmy Gemini Polska.
  • 2014-12-04 10:25 czwartek ~Maniek | [+] odpowiedz
    Ja polecam porównanie ubezpieczeń na LepszaOferta.pl. Co prawda co serwis, to nieco inne zestawienie, ale generalnie podium raczej się nie zmienia. Grunt to nie przepłacać.
  • 2015-02-27 14:37 piątek ~Jeremiasz | [+] odpowiedz
    Lepszaoferta współpracuje z inną porównywarką, bo jak chciałem porównać to przeniosło mnie na inseco.
  • 2014-12-31 11:23 środa ~hania | [+] odpowiedz
    A jak działa ta porównywarka na lepszaoferta pl? Bo tam nie widzę, żeby ktoś wpisywał dane o ubezpieczeniach? Zdjęcie rachunku polisy się robi?
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.