X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

O masz

2010-11-23 00:35 wtorek ~ismael
niektóre opinie o zgrozo są straszne owszem są źli agenci i dobrzy jestem brokerem z 16 letnim stażem i i znam różne rozwiązania różnych towarzystw gdzieś wyżej czytałem, że ktoś się żalił że nie dostał wypłaty z niezdolności do pracy pomimo że ZUS przyznał mu II grupę inwalidztwa na 5 lat - no właśnie niezdolność do pracy która z samego opisu jest czasowa a avia wypłaci jedynie w przypadku CAŁKOWITEJ NP ludzie takie książeczki są OWU ogólne warunki ubezpieczenia przeczytajcie najpierw co macie i porównajcie w różnych firmach ;] moim zdaniem nie ma lepszych ubezpieczeń życiowych niż w avivie co do samochodów to bywa różnie każda firma celuje w swojego klienta majątkowe no cóż nie są tanie ale nie są tandetne cena nie wynika z niczego PO prostu trzeba czytać i czytać i jeszcze raz czytać albo pytać agenta jak jest zły to zmienić a jak czytam o polisach które mają przynieść zysk po 5 latach no cóż agent naopowiadał bajek a inny idiota uwierzył pierwsze 3 lata w nowej perspektywie wszelkie zyski pokrywają ryzyko ubezpieczeniowe więc kapitał zbiera się po 3 rocznicy a zarobić mogą w miarę mlodzi ludzie w perspektywie co najmniej 20 lat :)
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.