X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Szukasz firmy, która pomo¿e Ci uzyskaæ wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do artyku³u:

Pomo¿emy Ci odzyskaæ odszkodowanie – czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach pomagaj±cych wygraæ spory z zak³adami ubezpieczeniowymi
2007-01-04 16:43 czwartek

Obecnie najbardziej wyspecjalizowan± firm± jest VOX VERITAS

2019-08-31 17:07 sobota ~janusz
Z tego co wiem posiadaj± profesjonalne zaplecze medyczne i do¶wiadczonych w boju prawników. Taki kompleks dzia³añ to podstawa sukcesu. Wiêkszo¶æ firm jak siê orientuje zg³asza sprawy i tyle. W sprawach o odszkodowanie z obra¿eñ cia³a najwa¿niejsza jest wiedza medyczna i odpowiednie opinie. W sprawach za ¶mieræ to ju¿ nie tak skomplikowane i ka¿dy prawnik mo¿e poprowadziæ.
  • 2021-11-09 12:25 wtorek ~Aleksandra | [+] odpowiedz
    By³e¶ poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym? Obra¿enia, leczenie, rehabilitacja zdestabilizowa³y Twoje ¿ycie? Poszukujesz pomocy prawnej w kwestii odszkodowania i zado¶æuczynienia? Kancelaria Vox... czytaj dalej »
  • 2021-02-04 14:06 czwartek ~Ola | [+] odpowiedz
    Dla mnie najlepsza firma w Polsce.
  • 2021-01-03 18:30 niedziela ~Justyna Karas | [+] odpowiedz
    Witam wszystkich bardzo serdecznie! Chcia³abym napisaæ kilka s³ów podziêkowañ dla VOX Veritas. Piszê w imieniu mojej mamy która by³a najbardziej poszkodowan± osoba w karambolu w którym zderzy³o siê ... czytaj dalej »
  • 2019-10-23 12:53 ¶roda ~Kamila | [+] odpowiedz
    a ja polecam us³ugi mojej kole¿anki- prawnik, bez naci±gania opinii - tel. 570-989-980, zamiast korzystaæ z us³ug o dziwnych nazwach, polecam kogo¶ z wiêkszym do¶wiadczeniem
  • 2019-10-14 23:54 poniedzia³ek ~Alma | [+] odpowiedz
    Hej, mam pytanie a propos egzoszkieletu. Widzia³am, ze jest cos takiego na stronie Voxveritas. Czy kto¶ bêdzie mo¿e wybierac sie na t± premierê, które bêd± w £odzi? Jak wygl±da ich wspó³praca z lekarz... czytaj dalej »
  • 2019-10-16 20:27 ¶roda ~Justyna | [+] odpowiedz
    Cze¶æ. Jest co¶ takiego jak egzoszkielet mobilny i bêdê sie wybiera³a w moim przypadku poniewa¿ jestem po bardzo ciê¿kim wypadku. Mam problem z ustaniem, co¶ mam nie tak z uk³adem nerwowym. Wiem, ¿e ... czytaj dalej »
  • 2019-10-17 22:42 czwartek ~Alma | [+] odpowiedz
    To w takim razie dobrze siê sk³ada, ¿e jest za darmo, bo nigdy w ¿yciu by mnie stac nie nie by³o na cos takiego jak to urz±dzenie, normalnie dla zwyk³ego Kowalskiego jest niedostêpne. A jak wygl±da z ... czytaj dalej »
  • 2019-10-22 10:45 wtorek ~Justyna | [+] odpowiedz
    wiesz co, wiem ¿e oni ogólnie specjalizuj± siê w pomaganiu uzyskania bardzo wysokich odszkodowañ czy to za wypadki czy za stratê kogo¶ bliskiego. czyta³am na ich temat wiele dobrych opinii. I wiem te¿... czytaj dalej »
  • 2019-10-22 15:52 wtorek ~Alma | [+] odpowiedz
    3 mln odszkodowania... wow. Super bo w tym momencie mo¿na ta kwotê spokojnie przeznaczyæ na rehabilitacjê , leki itd. S± niestety ludzie na drodze, którzy dos³ownie nie my¶l±.... W takim razie skontak... czytaj dalej »
  • 2019-10-28 22:56 poniedzia³ek ~Manuela | [+] odpowiedz
    Hej pod³±czê siê, 3 mln z³ odszkodowania z uraz czterokoñczynowy? No ja Wam powiem, ze taki uraz jest straszny, a przynajmniej dzieki takiej kwocie na pewno jest szansa na dobra rehabilitacjê. Jak to ... czytaj dalej »
  • 2019-10-30 23:44 ¶roda ~kasia | [+] odpowiedz
    Wiesz co generalnie na ten temat musia³aby¶ ju¿ sobie pogadaæ z osobami, które pracuj± w Voxveritas. Na pewno masz co¶ takiego jak 3 mln odszkodowania za ten uraz. Co do egzoszkieletu to wiem jedynie,... czytaj dalej »
  • 2019-10-31 23:54 czwartek ~Manuela | [+] odpowiedz
    hej, dziêki za odpowied¼. W poniedzia³ek bêdê siê kontaktowaæ z Voxveritas. Czyta³am na ich temat bardzo wiele dobrego. I z tego co widze, to na prawdê wielu ludziom pomogli.
  • 2019-10-23 10:54 ¶roda ~Justyna | [+] odpowiedz
    Spoko, nie ma sprawy ;)ja te¿ idê i tak jak wspomnia³am, no dobrze, ze s± tam ci lekarze, neurolog, przede wszystkim u mnie, ortopeda itd. Pozdrawiam i trzymaj siê ;) do zobaczenia
  • 2019-10-03 22:44 czwartek ~Mania | [+] odpowiedz
    Oczywi¶cie, ze posiadaj± profesjonalne zaplecze medyczne. Czego dowodem jest np prezentowany przez nich egzoszkielet mobilny, który normlanie nie jest dostêpny dla przeciêtnego Kowalskiego,a dziêki te... czytaj dalej »
  • 2019-10-04 22:19 pi±tek ~Klaudia | [+] odpowiedz
    Cze¶æ Mania, to powiem szczerze, ¿e mnie zaciekawi³a¶ tym tematem. Sama na chwilê obecna jestem po wypadku, takim, ¿e jak na razie siedzê na wózku :( I nie wiem kiedy wstanê. A to sk±d siê o tym dowie... czytaj dalej »
  • 2019-10-04 22:37 pi±tek ~Mania | [+] odpowiedz
    Hej. Ja siê dowiedzia³am o tym wszystkim szukaj±c kancelarii odszkodowawczej. Jestem po takim wypadku, gdzie przez 2 tygodnie by³am w ¶pi±czce. Gdyby mnie rodzina nie przewraca³a z boku na bok itd. to... czytaj dalej »
  • 2019-10-08 23:52 wtorek ~Klaudia | [+] odpowiedz
    To i tak masz lepiej :( Bo widzisz, ja mam problem z utrzymaniem sie przy balkoniku jak przychodzi do mnie rehabilitant. Ja te¿ jestem po okropnym wypadku. Generalnie to ledwo mnie odratowali. Jestem... czytaj dalej »
  • 2019-10-09 10:31 ¶roda ~Mania | [+] odpowiedz
    Przeczyta³am Twoj± wiadomo¶æ i jeszcze dowiedzia³am sie konkretnie trochê wiêcej jak zadzwoni³am na infolinie tej kancelarii. Z tego co sobie zapisa³am sprawa wygl±da tak, ¿e dla poszkodowanych s± sp... czytaj dalej »
  • 2019-10-12 00:38 sobota ~Klaudia | [+] odpowiedz
    Okay, spoko, w takim razie bêdê siê kontaktowaæ z nimi mo¿e jeszcze dzisiaj ;) Zobaczê tylko jak tam oni funkcjonuj± w jakich godzinach. Jeszcze raz bardzo dziêkujê za pomoc.
  • 2019-09-16 11:56 poniedzia³ek ~Karmiii | [+] odpowiedz
    jezeli potrzebujesz kompleksowej pomocy, warto sprawdziæ kilka kancelarii i wybraæ tê,która ma dla nas najkorzystniejsze warunki. Osobi¶cie polecam bezp³atna pomoc Lighthouse Kancelarii. Pozdrawia... czytaj dalej »
« powrót do dzia³u: Komentarze do artyku³ów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.