X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Obsługa klienta

2013-02-28 15:13 czwartek ~linux
Właśnie otrzymałem telefon odnośnie ich oferty. Po kilku pytaniach, przedstawiciel podał mi cenę, kiedy odpowiedziałem, że dużo, teraz płacę znacznie mniej, to usłyszałem tylko "dziękuję" i gościu się rozłączył. Ciekawe podejście do klienta..albo bierzesz to co mamy do zaoferowania, albo "spieprzaj dziadu". Gratuluję pracowników, potrafią przekonać do swojej oferty i firmy.
  • 2017-11-10 14:02 piątek ~do komentarza | [+] odpowiedz
    Zastanów się człowieku o co ci tak naprawde chodzi. Sam piszesz że miałeś telefon z ofertą, masz obecnie niższą cenę i pewnie jesteś zadowolony .... to czemu oczekujesz że ktoś na siłe będzie cie prze... czytaj dalej »
  • 2017-11-10 14:01 piątek ~do komentarza | [+] odpowiedz
    Zastanów się człowieku o co ci tak naprawde chodzi. Sam piszesz że miałeś telefon z ofertą, masz obecnie niższą cenę i pewnie jesteś zadowolony .... to czemu oczekujesz że ktoś na siłe będzie cie prze... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.