X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

D.A.S.
Ocena: 2.62 (263 głosy)
DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej to stosunkowo nowa firma na polskim rynku. Oferuje ubezpieczenia z zakresu ochrony prawnej, co powoduje również, że grono jej klientów jest dość wąskie. Czy to powoduje, że opinie na jej temat są pozytywne, czy wręcz przeciwnie?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej  w roku 2018 wyniosła 1, co daje nieznaczący procent wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Wybór odpowiedniego ubezpieczenia to wypadkowa oferty i jakości obsługi klienta. Właśnie dlatego warto porównywać oferty dostępne zarówno u DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej, jak i u innych ubezpieczycieli.
 
Nie bez znaczenia jest również to, jak DAS Towarzystwo Ubezpieczeniowe Ochrony Prawnej jest postrzegane przez swoich klientów. Właśnie dlatego, jeżeli macie doświadczenia związane z tą firmą, podzielcie się nimi z innymi. Być może pomoże to w podjęciu decyzji. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii. 

Ochrona prawna nie dla ..............

2010-11-27 11:23 sobota ~Ja
Jeżeli masz wątpliwości z chęcią odpowiem na Twoje pytania z zakresu pełnego zakresu usług proponowanych przez tą dobrą firmę prawniczą tel.0 601 68 75 78
  • 2011-01-06 21:09 czwartek ~RYDZ6666 | [+] odpowiedz
    Jaka tam firma prawnicza ? TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ... Powinieneś o tym wiedzieć skoro dla nich pracujesz. Zakres "usług" jest powszechnie znany. Przynajmniej ten teoretyczny a w praktyce ..... czytaj dalej »
  • 2011-05-18 13:32 środa ~TOM | [+] odpowiedz
    ŁUBZY ŁUZERAKA NA STIDINACH
  • 2011-01-31 10:03 poniedziałek ~Marek-Scania | [+] odpowiedz
    Rydzu. To nie jest firma prawnicza tylko firma ochrony prawnej. Nie mają prawników w firmie tylko opłacają kancelarie. Wyraźnie chyba jest napisane, że DAS opłaca koszty do 30 tysięcy złotych na etapi... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 14:27 poniedziałek ~Rydz6666 | [+] odpowiedz
    Wyraźnie jest napisane, że udzielają porad prawnych. Nawet nie mów nikomu o tym że robią to agenci ubezpieczeniowi:)) Nie mam zamiaru nikomu zadowolonemu z ich usług a waściwie spokojniejszzch z tytuł... czytaj dalej »
  • 2011-02-02 12:18 środa ~EmilP. | [+] odpowiedz
    Ja miałem podobną sytuację. Też musiałem przesłać dokumenty. Tylko, że najpierw uzyskałem poradę prawną odnośnie problemu mojego, potem polecono mi wysłać kopie dokumentów na adres firmy w wawie (a ni... czytaj dalej »
  • 2011-02-02 16:20 środa ~lolla | [+] odpowiedz
    Termin zawity w sądzie to 7-14 dni a ty twierdzisz że 1. dostałeś poradę 2. sporządzileś i wysłałeś pocztą dokumenty. 3. przyjechał na białym koniu agent Tomek. 4. nie było żadnych wyłączeń 5.sporządz... czytaj dalej »
  • 2011-02-03 11:13 czwartek ~EmilP | [+] odpowiedz
    A czy ja powiedziałem, że w sądzie? Miałem problem, który firma oceniła na podstawie dokumentów, zadzwonili, że się kwalifikuje dla DAS do podjęcia reprezentacji, przyjechał agent, zabrał wszystko raz... czytaj dalej »
  • 2011-01-29 22:25 sobota ~Klient bez kompleksów. | [+] odpowiedz
    Rydzu66666! Jak się Ciebie czyta to mam wrażenie, że cokolwiek by nie było to Tobie z zasady jest "w poprzek". Ja (chociaż nie komentuję nic na forach) mam DASa od 4 lat i korzystam niejedno... czytaj dalej »
  • 2011-01-30 00:39 niedziela ~Rydz6666 | [+] odpowiedz
    "Gratuluję pozytywnych wrażeń". Mam jednak nieodparte wrażenie że jesteś powiązany z DAS (10 milionów klientów? [zapomniałeś dopisć "zadowolonych"] skąd te dane? kiedy dałem się na... czytaj dalej »
  • 2011-01-30 20:19 niedziela ~Klient bez kompleksów. | [+] odpowiedz
    Rydzu. Ja potrafię czytać klauzule. Ty masz problem, że stosują "niedozwolone" klauzule. Już Ci ktoś wyżej zwrócił uwagę, że jesteś żałosny. Co do danych to są na ulotce, którą dostałem. Pow... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 13:26 poniedziałek ~rydz6666 | [+] odpowiedz
    Tak, tak jesteś klientem i Marek 51 też !!!! Niemal wszyscy potrafią czytać klauzule - więc nie masz, czym się chwalić. Czy je rozumiesz i co ważniejsze czy potrafisz rozróżnić czy są one dozwolone t... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 13:35 poniedziałek ~StarterADACPolska. | [+] odpowiedz
    Dobre, dobre (lol). Dać Rydzowi wódki. Niedługo się okaże, że wszyscy są w DASie i wszyscy chcą go ośmieszyć. Paranoik. Ale ciekawie się rozmowa rozkręca.
  • 2011-01-31 14:01 poniedziałek ~rydz6666 | [+] odpowiedz
    Do: StarterADACPolska. Ty już coś wypiłeś? Nie za wczesna godzina? Nie boisz się w pracy? W tym stanie nie osądzaj ludzi. Paranoik to nie jest grzeczne określenie a ty nie jesteś anonimowy. Cóż to za ... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 14:07 poniedziałek ~StarterADACPolska | [+] odpowiedz
    A co? Chcesz założyć forum "ANTY-STARTER"? Ale byś miał pole do popisu, co? A co do "paranoika" - oceniłem tylko Twoje aż nazbyt urojone sugestie, że wszyscy otaczający Cię forumow... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 14:46 poniedziałek ~rydz6666 | [+] odpowiedz
    Starter24 - ADAC Polska, pomoc drogowa, holowanie, assistance. Czy to ta firma? Nie korzystałem nigdy z tego typu usług. I nie planuję. Może więc się nie spotkamy. Co do jednego się zgadzam "nie ... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 12:34 poniedziałek ~oplo | [+] odpowiedz
    ja kupiłem świadomie to ubezpieczenie, przeczytałem OWU z 10 razy, znam na pamięć w jakich sprawach mogę liczyć na ich pomoc. Ale prawda jest taka że można na nich liczyć gdy chodzi o większą kasę. Co... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 13:21 poniedziałek ~Artur_Marymont. | [+] odpowiedz
    Kolega RYDZ to już sam nie wie co mu nie pasuje. Nawet wiek pracowników mu przeszkadza. Kupiłeś? - Nie pasuje? - Zrezygnowałeś, i o co chodzi człowieku? Debatujesz tu ze wszystkimi i zawracasz d-u-p-ę... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 13:49 poniedziałek ~rydz6666 | [+] odpowiedz
    kolega Artur_Marymont. chyba nie zwrócił uwagi, że na temat wieku wypowiadal się "oplo" nie ja! "PRZEPRASZAM ŻE PSUJĘ WAM INTERES" -"drodzy klienci/agenci". Arturze, jeże... czytaj dalej »
  • 2011-01-31 09:04 poniedziałek ~Marek51 | [+] odpowiedz
    RYDZ TO CHYBA "MA NIEODPARTE WRAŻENIE", ŻE KAŻDY W SPOŁECZEŃSTWIE KTO NIE PODZIELA JEGO "NEGATYWNEJ" OPINII MA POWIĄZANIA Z DASEM ALBO JEST AGENTEM DASA. TAK JAKBY MOŻNA BYŁO ZAŁOŻ... czytaj dalej »
  • 2011-01-30 16:25 niedziela ~oplo | [+] odpowiedz
    z 100% się z Tobą niestety zgadzam. U agenta wszystko wyglądało naprawdę super, firma ideał. Ale tylko gdy nie nie chcesz korzystać z ich porady prawnej.A co do tych profesjonalnych odpowiedzi, to cie... czytaj dalej »
  • 2011-01-30 20:00 niedziela ~Rydz6666 | [+] odpowiedz
    TO CO NAM NAM ODPOWIESZ "kliencie bez kompleksów"? Ilu jeszcze naciągniętych ludzi musi napisać aby DAS przeszedl do historii??? Lub zrewidował swoje postepowanie??? Jezeli twierdzisz ze co... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.