X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Infolinie towarzystw

Infolinie towarzystw:

Infolinia LIBERTY UBEZPIECZENIA

Od trzech miesięcy czekam na odszkodowanie

2017-06-29 11:51 czwartek ~Joanna
Od kwietnia (od dnia, w którym doszło do zdarzenia - w celu uniknięcia kolizji z wyjeżdżającą z przyporządkowanej ulicy koparką, wjechałam na krawężnik co spowodowało pęknięcie opony w pojeździe marki bmw) próbuję skontaktować się z obsługą liberty niemalże bezskutecznie. O przepraszam, raz udało mi się porozmawiać telefonicznie z działem obsługi klienta, w której konsultant polecił napisanie reklamacji w w/w sprawie. W związku z czym w zeszłym miesiącu wysłałam list polecony do Warszawy i do dnia dzisiejszego nie uzyskałam odpowiedzi. Mam ubezpieczenie OC/MTPL, AC Standard, NWW, Opony assistance oraz assistance premium. Do czego mnie to uprawnia?? Co zapewnia ubezpieczyciel swoim klientom oprócz kosztów, stresu i braku możliwości kontaktu? Niedługo miną trzy miesiące od zdarzenia, pisania upomnień, reklamacji. Pytam jak długo trzeba czekać na decyzję? Nie wspomnę już o pseudo pomocy jakiej powinien udzielić ubezpieczyciel w miejscu zdarzenia. Koszty za taksówkę, wymianę i zakup opon do dziś nie zostały zwrócone.
« powrót do działu: Infolinie towarzystw
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.