X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Zapytaj eksperta

Komentarze do wątku:

Odmowa świadczenia od Warty
2021-09-15 13:23 środa ~Andrzej Fafek tel 609 773 294
Dzień dobry. Od trzech lat 6 razy w roku w ramach ubezpieczenia WARTA ASSISTANCE MEDYCZNY I RODZINNY miałem organizowany transport medyczny z miejsca pobytu do placówki medycznej i z powrotem. Powodem transportu było udawanie się do Kliniki Alergologi we Wrocławiu celem zabiegów odczulania uodparniającym przeciwko ukąszeniom os.Trzy lata temu uległem natychmiastowemu zdarzeniu ukąszeniu przez osę, co o mało, bym nie przypłacił utratą życia. Trzy dni temu nagle Warta odmówiła mi transportu medycznego, tłumacząc , że świadczenie może być udzielane w związku z nagłym zachorowaniem lub wypadkiem a takie to nie jest i przysłał mi fragment OWU dotyczący tego zagadnienia. Proszę o poradę czy ubezpieczyciel postępuję zgodnie z warunkami zawartego ubezpieczenia i czy można przypadek ukąszenia przez osę traktować, jako nie nagłe zdarzenie lub wypadek czego konsekwencją jest moje leczenie w klinice alergologi przez okres 5 lat.
Odpowiedzi: 0
« powrót do działu: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.