X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:
Ekspert AXA życie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyńska

Maciej Lichoński
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Woś
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

WARTA Życie
Ocena: 2.76 (1174 głosy)
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S. A. to firma ubezpieczeniowa, która jest jedną z najstarszych na polskim rynku. Oferuje przede wszystkim ubezpieczenia mieszkaniowe i komunikacyjne. Zapewnia również ochronę życia i zdrowia. Czy tak długi staż na rynku wiąże się również z pozytywnymi opiniami ze strony klientów?
 
Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. w roku 2018 wyniosła 792, co daje 9,5% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.
 
Właściwy wybór ubezpieczenia i ubezpieczyciela powinien wynikać z dokładnego zapoznania się z ofertą. Staż na rynku nie powinien być jedynym wskaźnikiem. Właśnie dlatego warto porównać ofertę ubezpieczeniową, którą dysponuje TuiR Warta S.A. z ofertą innych firm ubezpieczeniowych. Na tej podstawie znacznie łatwiej będzie podjąć właściwą decyzję.
 
Opinie klientów to drugi istotny czynnik w dokonywaniu wyboru. Właśnie dlatego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii, jeżeli współpracujecie lub współpracowaliście kiedyś z firmą TuiR Warta S.A. Taka relacja może być naprawdę istotna dla przyszłych ubezpieczonych. 

ODRADZAM WARTA

2017-11-15 21:39 środa ~PAweł
ODRADZAM COKOLWIEK Z Warta Warta Dla Państwa elastyczność to tylko słowo, nie wiem skąd i na jakiej podstawie dostaliście wyróżnienie. W mojej opinii i po doświadczeniach jakie w ostatnim czasie nabyłem, WartaO odradzić Państwa produkty. Może pokrótce opowiem sytuację... W piątek tj. 10.11.br doszło do kolizji drogowej. Sprawca miał ubezpieczenie OC Warta. Sprawa została zgłoszona tego samego dnia z prośbą o auto zastępcze. W związku, że był to już wieczór a w Sobotę Święto Państwowe zgodziłem się na podstawienie auta najpóźniej do g. 8.00 w Poniedziałek. Ze względu na pracę jaką wykonuję zaznaczyłem iż ma to być auto z hakiem do 2,5T. najlepiej SUV lub Pickup, adekwatny do auta, które zostało uszkodzone. Prowadzę firmę budowlaną i z racji profesji niezbędny jest napęd 4x4. Moje uszkodzone auto ciągnie na co dzień przyczepy. Dziś mamy Poniedziałek g. 17.00 od rana nie było kontaktu z Warta. Moje 3 interwencje zostały brzydko to nazwę OLANE, na nic prośby i błagania o kontrakt nie wspomnę o informacji kiedy auto mogłoby być podstawione. Po wielu prośbach udało się doprosić o numery telefonu do firm współpracujących z Wartą aby na WŁASNĄ RĘKĘ poszukać auta odpowiedniego do wykonywania zleceń. Na nic to... wypożyczalnie oferują Crossovery z masą na haku max 750kg. Pozwoliłem sobie na kolejny (w sumie 4) telefon doi obsługi szkód. i teraz Mistrz programu.... Dowiedziałem się, że Warta nie zapewni mi auta zastępczego. Na zapytanie czy mam szukać auta na własną rękę dowiedziałem się, że mogę lecz nie ma gwarancji, że Ubezpieczyciel zwróci koszty wynajmu auta. Jeżeli tak Warta dba o klientów prowadzących działalność gosp. to gdzie tu słynna elastyczność dla firm? Nie mam pojęcia kto i na jakich zasadach przyznaje takie wyróżnienia... Brak zaangażowania pracowników, brak merytorycznej pomocy, klient zostaje sobie sam z problemem i szkodą. Zamiast wydawać pieniądze na reklamy i wyróżnienia powinniście zainwestować w pracowników i ich wyszkolenia, system pracy, który pozwoli na szybkie załatwianie spraw petentów, i najważniejsze szybszy przepływ informacji.... Z DALEKA OD WARTY!!!!! Edit 14.11.17 g. 11.00 dzisiaj dostałem oficjalne pismo od Warty ze auta nie będzie. Nie ważne ze że w sumie 5dni od obietnicy podstawienia. Musiałem stoczyć batalię przez telefon aby zostać choć poinformowany. Mało tego... znalazłem auto już sobie sam. Na hasło Warta samochód zastępczy Pan jakoś dziwnie zareagował i poprosił o gwarancję płatności. Co na to warta? "Sprawa została skierowana do działu samochodów zastępczych, proszę czekać 24h na potwierdzenie." Pewnie tak samo będę czekał jak na auto zastępcze z Warty" Jakiś normalnie dżołk Aut z hakiem jak sami twierdzą jest jak na lekarstwo, bo są rozchwytywane. A na potwierdzenie 24h. Mam cichą nadzieje, ze auto nie zniknie sprzed nosa. Aaaa i najlepsze rzeczoznawca będzie do 2tyg. Hahahaha prawie jak w reklamie tv... szkoda że w drugą stronę. Edit 15.11.br We wczorajszym telefonie do Warta byłem zapewniany przez konsultanta, ze sprawa jest skierowana z priorytetem pilny i kontakt odbędzie tego samego dnia. Nie wiem jakim czasem operuje Warta, ale telefon od konsultanta otrzymałem dzisiaj o g. 10.30. Co najlepsze, ze Pani nie dzwoniła z informacją o gwarancji a z zapytaniem czy zapoznałem się z pismem dot. Warunków udzielenia gwarancji finansowania auta. Warto zaznaczyć, ze we wcześniej przesłanym piśmie wskazałem jasno, z adresu i nazwy firmy, o która wypożyczalnie aut i model auta chodzi. Prosiłem o szybkie przesłanie gwarancji na adres wypożyczalni z załączeniem kopii na mają skrzynkę e-mail.Bo znaleźć auto Terenowe 4x4 z hakiem na ramie za 250zł brutto jest w zasadzie nie ralne, o czym chyba ubezpieczyciel jest świadomy. Oczywiście nie doczekałem się. W zasadzie już mnie to nie irytuje a bawi. Ponieważ auto wynająłem sobie sam! Bez łaski ubezpieczyciela i zapewnień o płatności. Dziwię się, że muszę prosić o coś co mi się wg. ustawy należy. Próżność i arogancja to słowa, które oddają Waszą postawę względem klienta i poszkodowanego. Jestem przekonany, że sprawiedliwość zatriumfuje Warta Warto się odnieść do mojego wczorajszego zapytania do konsultanta... na pytanie kiedy mniej więcej mogę się spodziewać rzeczoznawczy, dostałem odpowiedź, że "do dwóch tygodni" tak o bez konkretów. Najdziwniejsze, że od czasu kiedy Warta została poinformowana o wynajmie auta, Rzeczoznawca chciał się spotkać jeszcze tego samego dnia.... Ciekawe, czy gdybym nie wynajął auta zastępczego, to jaki byłby czas oczekiwania na oględziny szkody.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.