X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Odszkodowanie z oc sprawcy

2015-02-17 22:01 wtorek ~Mmm
Witam Chciałbym napisać parę słów o "wspaniałej firmie" zwanej Proama.. Otóż moja narzeczona miała stłuczkę moim samochodem mianowicie inny pojazd najechał na jej tył. Użytkownik posiadał polisę w tej że wspaniałej firmie... W sumie wszystko szło zadziwiająco dobrze tj. zgłoszenie przyjęte jeszcze tego samego dnia, telefon następnego dnia od rzeczoznawcy, jak równie umówienie się z nim na oględziny..zaznaczam tu iż nie jest to drogie autko jak i szkody nie są wielkie ale jako osoba poszkodowana chyba moge się domagać zadość uczynienia za jakby nie było szkode nie z mojej winy. Ale wracając do tematu Pan Sławek pięknie zamydlił oczy iż ta czy tamta część będzie do wymiany...i tu urywa się ta piękna i kolorowa historia ponieważ parę dni poźniej otrzymałem kosztorys który nijak ma się do szkody! Przykład? - zderzak do wymiany tu wliczony do naprawy rzekomo w 20 min. Kpina,kpina i jeszcze raz kpina. Lakierowanie elementów policzone nieznanym mi wzorem ale cudownie wyszło 70 zł za element! Ciekawe gdzie oni tak "drogich" lakierników znajdują?! Moje stwierdzenie jest tylko jedno banda złodzieji i oszustów. Wszyscy mili gdy chcą zapewne Ci coś wcisnąć ale gdy trzeba wypłacić to najlepiej bierz ochłap i spier... Mimo iż jak już wspomniałem szkoda jest niewielka nie popuszcze Proamie! Jeśli odwołanie nie pomoże, będzie rzeczoznawca, a dalej adwokat i nie chodzi tu o pieniądze tylko o zasade.
  • 2015-06-23 16:04 wtorek ~Biuro DPDO | [+] odpowiedz
    Proszę do nas napisać w temacie na adres doplata@recompense.cba.pl lub telefonicznie 796483908 Prowadzimy sprawę uzyskania odszkodowania.Nie pobieramy opłat.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.